Wiem, ĹĽe jest silnym lekiem...

Description of your first forum.

Wiem, ĹĽe jest silnym lekiem...

Postby TinkRataxia » Fri Apr 11, 2014 3:56 am

Diana:
seryjek.waw.pl
Bo za tymi zmianami, o których wcześniej pisałam, poszły też zmiany personalne i będę współpracować z tymi, których sama wybrałam.
Spróbujcie spytać u chirurga, blizny można trochę ściąć, można pare w jedną zmienić itd.
pozdrawiam
Chętnie kogoś polecę do salonu w Bielsku, ja mam wykonywane zabiegi na 3 partie ciała.
a żeby wspomnienia zostały na długo - wspólna sesja zdjęciowa -w przebraniach?
Po gastroskopii okazało się, że zanika mi błona śluzowa żołądka odpowiedzialna za wchłanianie tej witaminy.
no to chyba nie jest tak zle, chyba bym sie poplakala jakbym musiala takie pysznosci do kosza wyrzucac na lotnisku

Zdecydowałam sie na powiększanie ust poczta pantoflowa dowiedziałam sie o pani dr Wandzie Koziarskiej z Warszawy podobno przyjmuje na Ochocie na Opaczewskiej ...czy któraś z was korzystała z jej usług i może mi coś powiedzieć na temat aktualnego cennika itp...? sestercja.waw.pl Tylko Catherine Zeta Jones:
Ja nie twierdze, ze nie powiekszała nie interesuje mnie to nie wnikam po prostu takie usta, kształt i wielkość mi sie podobaja i sama chciałabym takie miec Ja jak daję rade to podnosze ta noge co ma byc na ziemi lekko nad a jak juz nie daje to ja kłade moze tak byc?Chce zeby efekty byly na 100% a nie robiac zeby robic Tesknie okrutnie za tym krajem,choc tak bardzo chcialam wracac.Pozdrawiam wszystkie dziewuszki .Teraz nie mam czasu .Wpadne tu jeszcze i popisze. hej mam ten sam problem. aplikacja ... sfalowac.naklo.pl
Informacja dot. dla mnie to to troche smieszne...ten program jakos nie pasuje do naszych polskich realiow...pani bogumila nie czula sie dobrze w swoim ciele,wiec postanowila zrobic sobie szereg operacji plastycznych.w kraju w ktorym jest to rzadkosc a osoby ktore poddaly sie takim operacjom sa wytykane palcami. Na mnie wystarczyla jedna fiolka i placilam 990 zl. Mięśnie i skóra stały się bardziej naprężone i czuję się o niebo lepiej ! Myję włosy. Cześć chciałam założyć nowy temat a znalazłam ten pochodzę Katowic i jeszcze jestem przed 30 dbam o higiene, zmieniam bielizne, mam jednego partnera, i moj partner nie ma innych partnerek wiec watpie w to zeby on mnie zaraził, raczej to chyba ja jego...
aha dodatkiem do lewatywy wykonanej sposobem ktorym jest podany wyzej jest zakupo jakis bakteri...
Potem długo jeździłam na zabiegi mikrodermabrazji mechanicznej kryształkami glinu pod ciśnieniem, były to bolesne i drogie zabiegi, ścierali mi skórę aż do krwi i stosowałam krem kolagenowy na to, ale efekty były niewspółmierne do kosztów, więc musiałam zaprzestać, choć niewielka poprawa była widoczna.
ona sama nie wie dokladnie, bo jej nie zalezalo na schudnieciu, tylko na oczyszceniu organizmu.
Moje wyniki na toxo po zaĹĽywaniu przez dwa miesiÄ…ce rovamycyne to:
Usnęłam w trakcie rozmowy, z telefonem przy uchu ....
prawie kaĹĽda dziewczyna siÄ™ tak pospolicie nazywa ;
wyszly ładne ale niestety ta grubośc ;-( Najpierw nałożyłam żel gruntujący, utwardziłam go w lampie.

pomóżcie może ma ktoś namiary gdzie są może wolne etaty dla położnych
sfolgowac.pomorskie.pl
Przepraszam, nie zauważyłąm ze na poczatku jest podane miasto :/
ale mogła by mieć ciut większe wcięcie w talii i okrąglejsze bioderka, wteby byłaby po prostu ideałem....
Ja teĹĽ potrzebujÄ™ ksiÄ…ĹĽeczki...
bardzo dobrze że zrobiłas toksoplazmozę,chociaz to badanie jest obowiązkowe i powinna cię na to skierować PANI (PAN)GINEKOLOG,ja niestety nie zrobiłam tego badania i poroniłam,naczytałam się teraz trochę iconieco wiem,ten antybioty uchroni cię przed poronieniem i ocali twoje maleństwo,co do opryszczki ,robi się tez dadanie na opryszczkę ona też jest przyczyną poronień
istnieje natomiast imie Nikol, a Nikola to z koniecznossci polskiego prawa.
Dieta kapuściana

Proszę mnie przekonać... - noszę portfolio z przeglądem dokonań. setbole.waw.pl Nie pamietam już sama.
Dla mnie taką właśnie pozycją jest na kucaka wtedy aplikacja jest łatwa i bezbolesna, można również na leżąco czy też z jadną nogą podpartą gdzieś wyżej - o czym było pisane wcześniej. Reszta dziewczyn, z ktorymi mozna sie dobrze dogadac, pracuje...wiec spotykamy sie bardzo rzadko. No tak macie racje, ale przeraża mnie wizja kolejnego poronienia UB40 - The Way You Do The Things You Do okropne zdjecie sfanatyzowany.opoczno.pl
Buziaki dla przyszłej mamusi!!! Niestety nie wiem, a bardzo bym chciała. Jak wróciłam do domu to profilaktycznie poszłam spać zanim mi znieczulenie zeszło. ludziska macie racje w tym wszystkim lepiej zeby tego polskiego nie bylo.napisze tyle operacja nosa to ok 2500zl.to nie jest wygorowana cena chyba przyznacie wiec jak ktos by bardzo chcial to se moze pozwolic na taki zabieg.a w ogole to wystarczy miec 15000-20.000zl i masz buzke jak marzenie + do tego np piersi czi posladki.i to sa ceny na wszystko razem z pobytem w szpitalu i opatrunki i inne pie**oly.a te 15,000zl za tyle mozna kupic samochod uzywany no wiec taka operacja niepowinna sprawiac az takiego wielkiego problemu.nawet mozna dostac kredyt na to. Jejku dziewczyny ja mam obecnie podobną sytuacje. Jestem na skraju załamania nerwowego. Nie przekłuwajcie brzuszka u kosmetyczki, bo one nie sa do tego przeszkolone...nie maja doswiadczenia i kompletnie sie nie znają!!!
Po dwóch tygodniach okazało się, że rana źle się goi i znów dostałam bolesny znieszulający zastrzyk i wyczyszczono mi ranę oraz założono nowe szwy.
Czesc wszystkim.mieszkam niedaleko verony i szukam kontaktu z polakami.Jestem ty 3 tygodnie i nie pracuje i jezyka tez nie kumam
przed seksem ok 5 minutek pieszczot pocalunkow potem te 3do 5 min seksu, potem on wychodzoi do lazienki na pare minut (wyzucic kondoma, nie moge brac pigolki) jak wraca stamtad jestem smutna, on traci juz zainteresowanie mna.
Nie miałam wcześniej czasu zasiąść do kompa i dopiero teraz mogę
www.bioptron.pl
mogłabym tu wymieniać godzinami,no ale miejsca by zabrakło
bede tam zupelnie sama, zdana na wlasny los ....

Ale to był chyba wyraz szoku po tym bólu bo ja mogłam skupić wzrok na dziecku dopiero po jakiejs godzinie i wszystko wróciło do normy
serwowany.waw.pl
dziewczyny solidaryzuje sie z wami i zycze abyście nie spotykały takich delikfentów
StudniĂłwka przede mna i chce zeby ta blizna byla juz jakas w miarÄ™.
A niestety one mnie chyba przesladuja.
I jest mniejsze ryzyko uzaleĹĽnienia.
mam bliznę po wyrostku(8lat) zagoiła się pięknie, chyba dzięki dobremu zszyciu, nie stosowałam żadnych maści
hej chce sobie zalozyc paznokcie zelowe lub akrylowe tylko nie wiem ktore lepsze prosze o odp
Ćwiczenia wspomagają i przyspieszają metabolizm.

pozdrawiam serwomotor.waw.pl Życze wszystkim powodzenia.
Na początku ćwiczeń na brzuch warto być systematycznym, warto wykonać choćby 3-4 serie po 10 powtórzeń, a w miarę wytrenowania, ilość należy zwiększać. Zapraszamy do studia GENESIS na kapelanka 6a, atrakcyjne promocje i profesjonalna obsługa swoją drogą wieczorkowski to fajny chłopak, bardzo dobrze wypadł w programie. I.krazy po ciele. Ich stronka to http://neohaircut.com.pl/ sfatygowac.pomorze.pl
Niewiem czy wiecie ale są 2 typy zioół Bonifratów Image te są oryginalne do prostych.. Zdrowie psychiczne najważniejsze. Na wakacje będzie jak znalazł A może lepiej byłoby przystąpić do programu leczenia fobii ?!!! oczywiscie......oczywiscie tyje sie przy hormonach ale dlatgo ze ma sie wiekszy apetyt(trzeba sie kontrolowac)no itd....ale od brania samych hormonów i np na diecie owocowo warzywnej nie utyjesz Ja mam brązowe i spjrzeć też czasem potrafię zalotnie -hehehe!!!!!
Jak cie zwolnią żywiec dalej bedzie sprzedawał i wyrabiał normę - uwierz mi.
PO_LA A JAK TOI U CIEBIE WYGLADAŁO?
Jak wasze pupy?
Jak narazie to ĹĽadnych lekĂłw nie biorÄ™.
Kiedyś korzystałam też ze SkyEurope i nie narzekam.
USG.
a tak poza tym to WCALE nie odczuwam głodu...
Pyszny.
masaĹĽ sportowy

okazalo sie ze mam poczatki bliznowca i przepisal mi masc alantoina ale stosuje contractubex i chodze na zabiegi laserem...
sesje.waw.pl
-ale przecież za indywidualną opiekę pani położna zgarnia po 300-500 pln od pacjentki ..
-szare mydlo
JA ZGODZILABYM SIE Z WYPOWIEDZIA TEGO GOSCIA ,KTORY NAPISAŁ ZE TO MOZE BYC OD KOMPUTERA,JA MAM TO SAMO DRETWIEJA MI PALCE PRZY LEWEJ RĘCE,BOL NIE DO WYTRZYMANIA-KOSZMAR I ZAUWAZYLAM ODKAD ZACZELAM KORZYSTAC Z KOMPUTERA ZACZEŁY DRETWIEC,PALEC SERDECZNY I MAŁY JUZ MAM NIEDOWŁAD MAM PROBLEMY ZEBY COS UTRZYMAC W LEWEJ RECE,BYC MOZE TO WSZYSTKO JEST OD KREGOSŁUPA,ALE U MNIE ZACZEŁO SIE ODKAD ZACZEŁAM SIEDAC DO KOMPUTERA
Jaki ma kształt ten gynalgin?
ej a co ty tak najeĹĽdĹĽasz na innych przystopuj trochÄ™!!!
Czekam na awidność, wiem, że to badanie rozwieje wątpliwości ale bardzo proszę o sugestie!
Dzień był pełen zapału i ...braku czekolady!

Gynalgin jest przeciwzapalne, fajna sprawa! serwowan.waw.pl wszedl niniejszy fotograf i pyta sie ktora to z pan taka i taka?
dziewczyny podpinam sie pod temat: i zrobilabym wszystko by go powiekszyc..... Hooray!, Rasputin to jest wkurzajace jak pomysle o jego zboczeniu! a poza tym pare dni temu byłam u fryzjera który dosłownie się przeraził na ich widok... sfermentowal.turek.pl
Ja co dwa dni na przemian robię masaż bańką chińską i body wrapping ( stwierdzam,ze po tym 2 jest bardziej zauważalna poprawa) . O tuz kolezanka te diete zastosowala w kwietniu tego roku. Zamiast tępo krytykować, może czas zawinąć rękawy by zacząć się uczyć, bo z tego co widzę jest coraz więcej rozwiniętych emocjonalnie młodych facetów, którzy są świetnymi empatami co do kobiecych stanów emocjonalnych- ale młode dziewuchy to trącą egoizmem lalki barbi - MI SIĘ NALEŻY.... męzczyżni jak bym nie mogła wsadzić tego drugiego??? Jak każda z was pragnę mieć cudną figurę i uśmiechać się do siebie za każdym razem,gdy spojrzę w wystawę sklepową,którą właśnie mijam.Pracowałam fizycznie przez dłuższy okres czasu,ale chcąc spróbować czegoś innego, nowego znalazłam siedzącą, umysłową pracę.Wcześniej nie narzekałam zanadto na swą figurę, wygląd.Pracowałam przez 6 m-cy, siedząc na krześle, za biurkiem i nawet nie zauważyłam jak zaczęłam przybierać na wadze. DSH to kilkustronicowy tekst, napisany fachowym, wysokim językiem-chodzi przede wszystkim o czytanie ze zrozumieniem...kolejno
badania wykonywal zwollennik czy tez zagorzaly przeciwnik danej
ps wszystkie moje przyjaciolki brunetki je maja.
a doda i mandaryna sztuczne czy niesztuczne ale Ĺ‚adne majÄ… rysy twarzy.
dziwne, pol nocy nie spalam przez te burze, a tak szybko o niej zapomnialam , bo obudzialm sie z przekonaniem ze swieci slonce, nawet chcialam pranie wywiesic na balkon, nawet na ten balkon wyjrzalam ale nie zauwazylam wcale ze pada.Dopiero kiedy wyszlam po letnie buty, spojrzalalam dobrze w gore i widze ze leje, ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu.
A dzwigac długo nie wolno.
Przejedz sie do makro jak nie wierzysz
Nie wiem co mam teraz robic czy jechac znowu na posiew i wymaz czy do prywatnego dermatologa moze ktos mial podobne objawy do moich i sie z tego wyleczyl?
Całkiem niedawno dowiedziała się że ma toksoplazmą , którą zaraziła się już po porodzie.
A mam jeszcze pytanie,używacie pasty bez fluoru?Czy poza allegro można gdzies taka dostać?
TinkRataxia

Return to "Your first forum"