Take That - How Deep Is Your Love

Description of your first forum.

Take That - How Deep Is Your Love

Postby TinkRataxia » Thu Apr 10, 2014 1:45 pm

facetowi wcale nie zależy żeby czuć ciepełko na kutasie...
sfinansowal.lapy.pl
a pewnie,zapraszamy,fajnie ze postanowilas z nami chudnac,ale pamietaj scisla dieta,dodatkowo bierz jakies witaminy,jakis zestawik,ile chcesz zgubic? najpierw przez tydz brałam pól na noc po tyg już całą, aż do wczoraj od wczoraj moja endo kazała brać 2 NA NOC...to ważne, mówi, że lekarze o tym nie mówią swoim pacjentkom, ale branie bromergonu na noc może zmniejszyć skutki uboczne w ciągu dnia...biorę też od dziś was foliowy FOLIK i myślę o braniu też żelaza to podobno może pomóc w zajściu!!
Ubieram sie doslownie we wszystko-najczesciej jednak w czarne, szerokie u dolu spodnie- biodrowki, buty na lekkim obcasiku, na ktore splywa nogawka spodni i bialy, dopasowany podkoszulek.W tym zestawie czuje sie najlepiej.Napisz jaka jest Twoja figura-moze cos doradze
Jeśli z każdą operacją plastyczną czujesz się lepiej i jesteś pewniejsza siebie, może chciałabyś opowiedzieć o tym innym, by w końcu zrozumieli, że to nie fanaberia, tylko ulepszanie siebie, które daje Ci prawdziwe szczęście.
Dzis moj 4 dzien glodowki
Masakra.
Nie to co u nas w polandii
Niesprawne jelito grube jest siedliskiem mikrobĂłw i pasoĹĽytĂłw.

cos nie tak z linkiem sfabularyzowac.kepno.pl kwasnieska tez nie umie tanczyc , tak samo jak dancewicz!!!
Jestem tu nowa. Edyta GĂłrniak i wiele wiele innych... no wlasnie jakos nie widze tego listu z przeprosinami!!!!! jednak zdrady i alkoholizm nie zawsze moga byc powodem dla kosciola azeby uniewaznic malzenstwo serwujace.waw.pl
OVERWEIGHT Michael Scott knew he was in for a rough ride when he couldn't fit into his airline seat. ale poszło dobrze, zamknęłam w słoiku i byłam happy, ze to koniec. także trzymam kciuki i zyczę efektów masz racje poprzedniczko. sprawia ci to przyjemnosc?? Witam Wiem tylko jedno:
2 szkl.
bardzo jej potrzebuje tylko za grosz nie znam tytułu ani wykonawcy
W umowie miałam zapisane, że po spłaceniu całej kwoty dostanę jeszcze gratis dodatkowy rondelek.
poproĹ› po turecku !!!
przeciwbólowe jadłam i wszystko było ok ...

Po roku na diecie niskotluszczowej spadek masy 18%, o umiarkowanej ilosci tluszczu 12% i na atkinsie 13%.
sestercja.waw.pl
Kacper, Viktoria i Zuzia
Jest to kosmetyczka jednak po przeszkoleniu z certyfikatami jesli idzie o radzenie sobie z wrastajacymi paznokciami.
I wolałabym tego nie przechodzić sama.
Przebic jeszcze raz ?
Ciao!
Bez paniki, ale bez ignorancji
nie dosc ze drogo to byle jak:\ salon jest na andrzeja, obok dworca, chyba nowy jakiĹ› ale super mnie ostrzygli
Witam, chciałabym poznać (może założyć jakieś klub wsparcia) dla kobiet, które tak jak ja mają ponad 30 lat i zostały porzucone przez mężów, mają dzieci i czują się bardzo samotne...
Hmmm dziwna sytuacja...
Moje klientki najczesciej robia zel bo mowia ze wyglada najbardziej naturalnie i to fakt.Zel jest elastyczny i jezeli udezysz w cos to peknie lub ewentualnie oeknie w takim miejscu jak naturalny paznokiec.Akryl jest sztywniejszy i to prawda ze trudniej go zlamac ale jak juz sie cos takiego przydazy to mozna stracic kawalek paznokcia.Osobiscie lubie robic paznokcie akrylowe i zelowe,jednak wiecej robie tych drugich bo klientki nie daja sie namowic na akryl,moze uzywam slabych argumentow.Roznica jest taka ze zel robi sie prosciej i jest bezzapachowy a akryl ma brzydki zapach i jest przy nim wiecej pracy.W zel latwiej wtopic hologramy , kwiatki itd.W akrylu tez mozna, ale lepiej sie mozna na nich artystycznie wyzyc robiac akrylowe kwiatki,motylki itp.ZYCZE DOBREGO WYBORU
niech sie onanizuje przed sexem to bedzie mogl prawdopodobnie nieco dluzej

amatorka rozporka--- hmm musze zobaczyc jak mam ustawione , moze faktycznie masz racje a ja ostatnio chcialam sobie jeszcze bardziej obciazenie podkrecic. sfinksowaty.olecko.pl Eva Mendes
panowie luzu nie sprzedajemy, regularnego 4 packa nie sprzedajemy idzie tylko 4 pack taniej. święta racja zuzu to nieźle... Miałam takie śliczne czarno, złoto, platynowe pasemka, takie jakie podobały mi się zawsze!!! gravistat to tabl anty mi lekarz powiedzial ze zorbila mi sie cysta z powodu zle dobranych tabl(bralam cilest wczesniej),no ale teraz mialam kontrole i nic juz nie mam,a ten caly gravistat 250 i 125 rozni sie dawka hormonow sfigmograf.zarow.pl
jest to jakiĹ› problem? Nie glodze sie absolutnie bo nie potrafie , jem, tyle ze nie wszystko i juz nie mial lampy ani Alladyna,z ktorym sie zaprzyjaznil Ale na pewno sÄ… osoby ktĂłre skorzystajÄ…... ktoĹ› wie? mysza rozumiem co piszesz ......... Efekty sÄ…:
A jeżeli chodzi o seks to spełniam wszystkie zachcianki męża.
wysłałam fotki do \ze sie wtrace\
Z takich maili wiele można wywnioskować, choćby po samym stylu pisania I właśnie o to chodzi, a może jakby Tomek napisał maila to bym się wlaśnie zniechęciła i nastąpiłby gwałtowny zwrot!!!
Krzyzowej w Katowicach, tam gdzie opisywała moja poprzedniczka i obsłuzono mnie poprawnie,...ale niestety tak jak wszedzie, wiec wole sie wybrac do tych Piekar chociaz jestem z Tychów i byc naprawde w pełni zadowolona!
Bardzo dziękuję za każdą radę.
WÄ…tpiÄ™

Witam!Ja tak znowu z doskoku zaczełam 16 dzień z meridia 15 i sie juz nie waże bo szlak mnie trafi jak waga bedzie stała,ale ostatnio cos pochrzaniłam z moim menu.Tzn.w dzien zapomoinam jesc a czasem wieczorkim wrabie talerz zupy albo coś,i jestem uzależniona od suchrków dla diabetyków wiec czasem skusze sie na kilka i mocze je w herbie jak ciach i sie zajadam.A potem troche mam wyrzuty sumienia.I zaczynam czuc głód znaczy mój organizm.Poza tym zadnych ubocznych dolegliwości chyba ze dolegliwościa można nazwac takie dziwne zjawisko tj.
sfigmograf.zarow.pl
Ja bym raczej odradzała niż polecała. poza tym kobiety mniej atrakcyjne czują się dowartościowane, jeśli ktoś zauważy mankamenty u aktorek, których akurat te nieatrakcyjne nie mają.
Biegali boso, jedli lody, rysowali kredÄ…...
Witajcie glodowkowiczki
Mnie to nie interesuje.
Sylwia
Tanim lakierom mowiÄ™ zdecydowane TAK!!!!!
Zaczęłam naciskac na to miejsce i czułam coś twardego pod spodem...
Beata
na razie nic się nie dzieje i lepiej dmuchać na zimne.
Jeżeli nie działa to po co brać.
Bo dom utrzymuje mezczyzna.

Ja z tego powodu nie chcem iśc na jod. serwuje.waw.pl Ma koleś dryg, trzyma fason, ale czesze się w przedziałek a nie do góry.
PIlne hej, moze powinnam byla zamieszkac w USA byloby latwiej ze znalezieniem kogos... jak to widzicie? *problemów z miesiączką (a wręcz przeciwnie, ostatnia trwała tylko 3 dni, a nie 7 jak zawsze) sfery.wroclaw.pl
Ale załważyłam że na tych naturalnych zdjęciach (gdy idzie np z chłopakiem) wygląda o niebo lepiej niż na tych zrobionych. mi smakuje jedzonko, ostatnio probowalam sbd, niestety brakowalo mi cukru (czytaj slodnkiego) wiec zrezygnowalam, zreszta nic sie nie dzialo z waga, ani drgnela. Teraz nie wiem co dalej. w razie co to napisz tu ze jestes i wtedy po prostu sie odezwe kobiety które mają stopy o numerach 42 i wyżej piszcie do mnie. HELP.! 1 porcja----5,3 w
Po cholere robią te tabletki w takim kształcie ( co mi po kształcie łezki, skoro wokół są ostre brzegi ???) i tak tępe...Inne są śliskie i owalnym kształcie jak np Albothyl ktory aplikuje w doslownie 3 sekundy.
Ja tez od dawna chcialam zostać fryzjerką, ale ze względu na rodziców wybrałam inny zawód.
Witam wszystkich!
GĹ‚odĂłwka oczyszczajÄ…ca (lub dieta warzywno-owocowa).
Pani wyglądająca kompetentnie zrobiła ze mną wywiad i przystąpiła do pracy.
Drugie śniadanie:
LEPSZA JEST ERISKA!!!
Ja to czekam, czekam i jakos doczekac sie nie moge od mojej siorki i szwagra zadnego potomstwa procz...kota
u mnie trwa on zwykle 10-20 min.i bardzo mi siÄ™ to podoba.

pozdrawiam!!
setkach.waw.pl
Od jutra chcÄ™ jeszcze 5 dni, tylko nie jestem pewna, czy tak moĹĽna. jak masz kogos bliskiego w Irlandii popros zeby podal Ci haslo do swojej bramki internetowej (o2, meteor, czy vodafon - bez roznicy) - ja tak zrobilam - moje haslo ma rodzina i znajomi - w ten sposob moga do mnie pisac i nie musza za to placic aha - numer z ktorego dostaje takiego smsa jest moj wiec lepiej podpisz sie na koncu
No,a kondycja o niebo lepsza.
Stokrotka, nieźle z tym ogonem moje na razie opanowały ludzkie części ciała, tylko czasem mylą łokcie z ramionami i dłoniami oczywiście tylko pokazują, bo gadają po swojemu , czyli plecy to ple, oczy to czy, itp.
Reese Witherspoon:
Jak cgce placic to sie obraza ...
Jest
Czy ktoĹ› startuje od jutra ???

Dałabym wszystko za sen.. serwujesz.waw.pl Masz więc jeszcze trochę czasu.
To będzie moja pierwsza operacja , nigdy nie miałam narkozy i nie wiem jak to zniosę. I NADAL WSTYDZIC SIE SWOICH PIERSI, ALBO ZA TRZY MIESIĄCE ZNÓW PŁACIC ZA KOLEJNE OPERACJE, DAC SIE CIĄC... pelerynki urabane z past fatalnie a fryzjerka to totalna porazka moze mogla by obcinac owce ale ja sie balem ze mi ucho odetnie bo 3 razy jej grzebien spadl jak cieła a rece jak galareta..... Ja ciągle mam jakąś blokadę, której w Polsce nie miałam, wręcz przeciwnie.. cyryl-bea administrator Beauty w Polsce sfatygowac.pomorze.pl
To nawet dobrze, bo zawsze usypiałam przez cały dzień z niskim cukrem i niskim ciśnieniem co myslicie o wyjezdzie w ciemno? Dobranoc! pieknie i szczupłe laski Witajcie tarczynki co oni mi schrzanili i co dalej robić? Akurat ja oceniam wiek kobiet tylko po twarzy i mozna wygladac na twarzy o wiele lat mlodziej, ale przyznaje jest to rzadki widok.
jak leżę ciągle o czymś myślę, trudno nie myśleć, kiedy sen nie przychodzi godzinami, a potem jest tylko gorzej.
Usta masowałam kostkami lodu, tak mi polecila Pani doktor i nie mialam siniaczków.
eg oczyszczania organizmu wg wskazań Tombaka..?
powiedzcie kiedy i o ktorej leci ten program bo tez chcialabym obejrzec !ja ogladam ekstremalne metamorfozy a polskiej wersji nigdy nie widzialam !
mam problem bo obgryzam paznokcie i mam bardzo krotkie nawet nie dosiegaja mi opuszki wstydze sie swooich paznokci ale nie umie przestac obgryzac:/
Hey
dziś w przedszkolu przed moim blokiem był dzień taty i dzieci śpiewaały i ja się w domu popłakałam bo pomyślałam kiedy ja z mężem będziemy tak chodzić na takie uroczystości
Mineło od tego czasu ponad rok i nadal chodzę na basen saunę i czuje się wspaniale.
nieraz upijałem się wieczorami, kładłem się z wielką bombą, zamykałem oczy, by po kilku godzinach stwierdzić, że wytrzeźwiałem bez minuty snu.
TinkRataxia

Return to "Your first forum"