Spróbuj w KHC na Urzędniczej:

Description of your first forum.

Spróbuj w KHC na Urzędniczej:

Postby TinkRataxia » Wed Apr 09, 2014 6:20 pm

Kregilcka 53
sestyn.waw.pl
Dzwoniłam pytałam,pani z rejestracji powiedziała że zależy to od lekarza co powie.
nie trzeba było nacinać
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ...
od 21 czerwca
Filipa .
nie stosujÄ™ zadnych diet, jem normalnie(tzn.
seks powinien trwac PRZYNAJMNIEJ tak długo, aby kobieta przeżyła orgazm.
Hej Wam!
dlatego jak ktoś się orientuje gdzie mogę ją znaleźć to byłoby super, moje włosy już wkrótce stracą fason i nie wiem co ja wtedy zrobię
Masz za to normalnÄ… pensjÄ™ i wyciÄ…gajaj od PolakĂłw drugi raz za to samo
Ludzie sa rozni, bardzo rozni i pod tym wzgledem rowniez.

Zwyczajnie pobolewa mnie brzuch, mam wrazliwe piersi itp, tylko jakoś napięcie przedmiesiączkowe się nie pojawiło.Jutro zrobie test to pewnie się przekonam. seryjny.waw.pl z góry dzięki
Ludzie! kosmetykow to mam pytanie czy ktos slyszal o kwasnych odzywkach i co to daje ? a to jest potrzebne dziecku i mamie. Czyli wszystko co najgorsze mogło się przytrafić. nie ma zadnego poddawania sie,wsuwajcie to swinstwo co 2 godz zeby zaspokoic glod i sporo schudnac,zmiksujcie zupe wtedy latwiej przechodzi przez gardlo;] sesje.waw.pl
Moj naturalny kolor to jasny braz, zaczelam sama ferbowac wlosy szamponami koloryzujacymi na braz, przechodzac do coraz to jasniejszych. Dzięki bardzo za odpowiedź i pocieszenie.Cały problem polega na tym,że na początku ciąży wogóle nie miałam robionego badania Igm,tylko samo Igg.Nie wiem jak wtedy wyglądało to Igm.Dlatego teraz tak się martwię.A swoją drogą,to nie wiem po co moja gin. Mi osobiście bardzo sie podoba ten model spodni, myślę że większość kobiet woli takie klasyczne krojone... Dziewczyny zajmijcie się czymś poważniejszym niż uwypuklaniem ust. zgadza się jakby pod tymi czarnymi ) pomalowane na mocny róż , fajnie to wyglądało..... Inna zasada mówi, że im dłużej ciągnie się choroba, którą chcemy wyleczyć i im bardziej jest zaawansowana, tym głodówka powinna być dłuższa.
słodycze naprawde to podstawa mojego jedzienia) spadłam z numeru 42-44 do 38.....
Wiem!!
ale kazdy znosi to inaczej...
co do q10 to sa oszusty chodze tam od poczatku,pomijam fakt ze cochwile nowa fryzjerka,na swoiu stronie maja promocje!!!
get down on it;
Na okulickiego 51.
pozdraiwam
- zadowolona, dziękuję
Ostatnio fryzjerka zwróciła mi na to uwagę.
wczoraj zamowilam na allegro Lide jak tylko dostane przeslylke to do was dolacze

Wcale nieprawda że ma się do trzech goić jak to większość kosmetyczek mówi ;p
sfinalizowania.kepno.pl
Iwonko jeśli znasz takie miejsce godne polecenia gdzieś w centrum to daj znać
Devy co ty pie**olisz o jakiĹ› kodeksach rodzinnych itp.
ponad 1,5litra wody dziĹ› wypite.
Fryzjerka i ja byłam zachwycona ale wśród tych pasemek i tak było dużo więcej czarnego także wykombinowałam, że sama sobie zafunduje pasemka w domu.
Prosze o pomoc, bo jeszcze trochę i będę łysa.
Pozdrawiam wszystkich

ja póki co jeszcze studiuję (wybór z rozsądku) ale chcę iść w kierunku fryzjerstwa, bo jest ono moją pasją od 12 roku życia brakowało mi odwagi na to żeby iść do zawodówki, bo miałam zbyt dobre stopnie w gimnazjum.. serwohamulca.waw.pl Czesc Bardzo dobrze robi paznokcie Pani Gosia na Szydłówku.
sama kapusta odchudza wiec wystarczy glowka kapusty,6 cebul i koncentrat pomidorowy i zupka odchudzajaca gotowa Ważne że nasze L na nas działa. no prawie musiałam kupić w aptece wemflon za 10 zł. http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid= 5814511 I dwa dni nie można pić herbaty, kawy, soków z warzyw i owoców i niczego, co ma barwniki. serwohamulec.waw.pl
Ciężko od razu po kursie stanac do fotela. nulka333.....napewno będziesz szczęśliwa,na wszystko potrzeba czasu,napewno co moge Tobie doradzić to to dbaj o siebie nie denerwuj się i nie płacz ...nie patrz na niego ! Około 3 się przebudziłam i gdy otworzyłam oczy ujrzałam twarz mojej kotki z morderczym wzrokiem wpatrzonym w coś dokładnie nad moją głową odwróciłam się a tam.... mam jeszcze pytanie, na wielu forach dziewczyny pisały, że to bardzo bolesne... pozdrawiam www.noelrecruitment.ie i zebami zgrzytała
Ladny wiersz, kto jest autorem?
Zagoiło sie wszystko?
(chyba )
ja tez jem wszystko nie zwracam uwagi na nic tak mowil lekarz tylko dziwi mnie ze ja mam wilczy apetyt co dwie godziny musze jesc duzo jesc
Bede Was kochane grubaski na bierzaco informowac jakie sa postepy w traceniu moich NIE kochanych kilogramĂłw.
jestem przeszczesliwa
Miałam fitness gratis
Ludzie to jednak sÄ… chorzy
OPŁACONE MAMY MIESZKANIE I PRZELOT.

do oczyszczajaca sie
sfingowanych.mazowsze.pl
pozdrawiam i czekam na odpowiedz, pa
Ginekolog zrobił mi USG i powiedział, że akuratnie mam jajeczkowanie
ziemniaczki i zśadłe mleko to taka już kropka nad \i\
Narazie moge ylko powiedzieć że jestem bardzo mile zaskoczona obsługa podejściem i zaangarzowaniem i to że kiedy pojawiam sie w klinice wita mnie dr Broma jakbym była wyjatkowym pacjetem.
To może potrwać kilka miesięcy.
I od tego czasu czuję straszny ból i pieczenie twarzy-jakby mi ktoś na nią wrzatek wylewał.
No i efekt rewelka, ja wargi wypełnione, absolutie naturalnie, a siostra kącik podniesiony i uśmiech wyrównany.
Szanowna Pani....
nie otwiera sie...
facet to swinia
Wiadomo, że trochę bolało, szczękościsk, trudnośc w jedzeniu, pare dni lekkie krwawienie ale generalnie było ok.

pieprz sfigmografia.zgora.pl Życie składa się z drobnych przyjemnośći, a szczęście z niewielkich osiągnięć.
Jakby się jednak tak zgłębić w to, to może i racja? Błagam pomóżcie! witam Was serdecznie.Resekcję górnej jedynki miałam miesiąc temu.Przez ok.2 tyg był dyskomfort i odczucia bólowe,potem na kilka dni miejsce PO i ząb całkiem się uspokoiły,ale od 3 dni odczuwam znowu i zęba(choc jest martwy) i dziąsło w miejscu jego szycia...Czytałam uwaznie wiele wpisów od początku forum w tym temacie i wiem,że tak podobno moze być na zmianę pogody,ciśnienia itp...staram sama się uspokajać ponieważ resekcję robiłam u chirurga mającego najlepszą w moim mieście opinię,u kontroli byłam 3x tydzien po tygodniu,ale jezeli za kilka dni nic a nic nie przejdzie,zrobię fotkę i tej jedynki i dwójek,bo czasem ten ból aż przeciągnie po innych zębach i miłe to nie jest..wolę dmuchac na zimne.Pozdrawiam. znalazłam ciekawy post na topiku osoby \pani mecenas \ i pozwoliłam sobie go skopiować ale ja np. sfeminizowany.stalowa-wola.pl
Najlepiej zadzwon do celnikow na lotniskach lub przejsciach granicznych - na pewno tam uzyskasz jakies szczegolowe informacje. Tani sprzet jest wykonany koszmarnie - widac spawy , trzeszczy , no i niestety - szybko sie niszczy. z miła chęcią zaprzyjaźnię się z którąś z Was... przypomnialam sobie faceta, jego pytanie, moja odpowiedz...... Pomógł brokuł i szpinak zapchałam się nimi i jakoś mi przeszło. ja także nie jestem za naciąganiem nikogo, tylko problem polega na tym, że wiele osób próbuje głodować nie wiedząc zbyt wiele. Nie wszyscy wiedzą, jaką prawdę ukrywam pod nimi..
Ale chyba warto być asertywnym i powiedzieć prawdę niż potem cierpieć.
tylko wtedy, kiedy ona pezjdzie na jego wiare!
szybciej machac nogami nie potrafie a obawiam sie cwiczen na wiekszym obciazeniu,zeby sobie miesni nie wyrobic poteznych!!!
Ake rozumiem, ze moze sie podobac.Co o tym myslicie?
juz sama nie wiem...myslalam ze separacja bedzie szybsza...ale okazalo sie ze nie koniecznie....
ok dzieki Octavia
Nie wiem dlaczego nie chce sie strona otworzyc??

Dzisiaj zaczęłam.
serwowan.waw.pl
Witam! EPIDEMIOLOGIA
laska obcinała mnie całe.........
pochodze z lodzi i strasznie tesknie za tym brzydkim miastem i swojskimi ludzmi co w nim mieszkaja Chetnie bym do niej wrocila, ale na to sie narazie nie zapowiada, wiec dobrym pomyslem byloby stworzyc to sobie tutaj
Śmiac mi się chce z mojego kota bo zwykle siadam z miseczką czegos dobrego a dzisiaj jak zwykle przybiegła do mnie a tu buraczki u pańci na talerzu a nie łosoś, poszła rozczarowana
Gdy mialam jakies 18 lat bzykalam sie z takim facetem za pieniadze , mial ok 35lat i zone, byl strasznie napalony i bzykal mnie pamietam b.
czy mógłby mi ktoś pomóc?!
Witam!Ja mam pić te zioła na wątrobę.Teraz już nic z tego nie wiem!Chyba że do każdego schorzenia przyżądzają je indywidualnie.Ale gdzie w aptece?Czy w klasztorze?Czuje że to wałek jakich mało!Pozdro
ja też musze w tym miesiącu zrobić usg szyi i piersi i marker.
a to dopiero poczÄ…tek
Ja postawiłam na sport, staram się ruszać, ale mimo wszystko jestem dość niecierpliwa jeśli chodzi o efekty, więc może u by się wybrać do goodtimedayspa na serię zabiegów Icoone z Liposhockiem i powinno być dobrze.

Probowałam chodzic na fitness.. sfalowany.nowaruda.pl Kiedys jak bede starsza na pewno zrobie sie na jasno, ale poki co wyglądam młodo i moge sobie pozwolic na kolor ciemny .
A to że prywatnie oparacja tarczycy wcale nie oznacza ze lepiej. o mój ... W sumie to w porównaniu z rękami przebarwienia na ciele i blizna na kolanie nie ma znaczenia. Mam 20 lat, 162 cm wzrostu i warze 56 kg. na kalamis.pl jest dużo wybór takowych. serwujac.waw.pl
Buziaki dla Was! od kilku dni planuje przerwac ta nerwowke nie wiem czy m jest spowodowana ale serio takiego napadu jak teraz nie mialam od jakiegos roku ... Wszystkie badania zrobiłam prywatnie- kobiety z laboratorium były w szoku że za to płacę!!! ja od dzis zaczynam smarowac ta blizne dermatixem zobacyzmy jak efekty ale nie licze na nic wielkiego!!! \Rozgrzeszcie\ mnie bo \zgrzeszyLam\ malutka kromeczka chlebka cebulowego i pachnaca kielbaska ktora mi wlasnie corka przywiozla z Polski i sie nie wytrzymalam, ale sie wam wyspowiadalam i obiecuje poprawe Hej, nie chcialam Cie nastraszyc, chyba na szare tez dziala,bo ja mam i szare i czarne i nic nie mówila lekarka, a z tymi szarymi to dgzies wnecie wyczytałam, na forum gazety(nie mgoe dac linka, bo mi posta moderatorka wywali). Czuję, że to też zasługa tych idealnych kobiet z filmików, bo gdybym się na nie napatrzyła to też pewnie nie działał by na mnie ktoś taki jak ja.
WRZÄ„TEK+RUMIANEK.
Dobre obyczaje nakazywalyby tez odpowiedziec pisemnie na ten list, tymczasem zostal on zignorowany.
Febe..gratuluje!
niska ale ladna!
Będą nieco ciemniejsze niż naturalne przez kilka myć...ale potem masz spokój na ok.3 miesiące bo szampon będzie się wypłukiwał a odrost nie będzie bardzo widoczny.
wy jej wszystkie zazdroscicie!!
Nie znam sie do konca na tym ale wg zalecen bardzo waĹĽne jest picie!
potem jednak poszłyśmy pod prysznice i zaczełyśmy sie lać wodą sisotra położyła mnie na gąbczastej grubej macie wsadzalam jej wibrator a ona chwyciła za prysznic i zaczela mnie lać no to ja puścilam wibratori i zostal jej w c*pce, ona go wyjela i napalona sie na mnie rzuciła zaczełyśmy sie całować i ustawiła strumien na maksa i lala mi po c*pca w pewnym czasie tak chodziła mi łechtaczna na wszystkie strony że nie mogłam wytrzymać zaczełam jęczeć a ona co chwile mi lała prysznicem.
poradźcie mi co powinnam zrobić na samym początku-zapewne jakiś meeting u chirurga
jezu!!
TinkRataxia

Return to "Your first forum"