Przemywam solą fizjologiczna, czasami wychodzi mi odrobina ropy więc wtedy smaruję maścią z antybiotykiem którą polec

Description of your first forum.

Przemywam solą fizjologiczna, czasami wychodzi mi odrobina ropy więc wtedy smaruję maścią z antybiotykiem którą polec

Postby TinkRataxia » Thu Apr 10, 2014 4:48 pm

500 to (w Twoim przypadku) zapotrzebowanie dodatkowe wynikające z aktywności fizycznej a nie dzienne zapotrzebowanie !!!
sestyn.waw.pl
Z tego co ogladalam na stronie, roznice miedzy \przed\ i \po\ sa bardzo delikatne dlatego mysle, ze to mogloby byc cos dla mnie! takie 3/4 i do tego top,jakiś fikuśny,np.
to najwyżej postaraj się już nic dziś nie jeść...
U nas teĹĽ pochmurno ale 23 stopnie.
jestem na tabletkach antykoncepcyjnych (1 miesiąc mercilon wcześniej inne) i po około 13dniach ich stosowania za aplikowałam sobie gynalgin (ginekolog mi przepisała na zmiane z sterovag) no i na drugi dzien po zastosowaniu dostałam plamienie.
zobaczymy - okres mam dostac planowo w piatek, a dzisiaj sroda wieczor...
widze ze nie tylko ja mam ten problem
Baba Jadzia,
1.
Jednak najwięcej tego dziadostwa do piwnicy się złaziło.
Milego dnia, i zeby Ci szybciutko minal...jutro pewnie pospisz

Każda z nas powinna to wiedzieć sflaczejesz.podlasie.pl ja niebardzoumię się obśługiwać tym komouterem mam go od niedawnaniewiem jak na te czaty weiść zamówiłam sobie płyty ze ssłowniczkiem i dzis po nie jadę MAMprożbe czy te IL lub la JAK PISZE TO TRZEBA WYMAWIAĆ NP il piatto- talerz z powarzaniem ZUZIA
Ja bede operowana w szpitalu MSWiA. Ale mam nadzieję, że po porodzie nie będzie się zlewać z cerą Poszlam na probe do tego zachwalanego Antidotum, i powiem ze jestem milo zaskoczona. Takze dziewczyny glowy do gory. te tabletki nie koliduja ze soba . serze.waw.pl
Wkurzają mnie podczas jedzenia, bo odchodzą od stołu, żądają natychmiast np kanapki, picia itd. I co tu nagle taki zastój? http://venus-meble.eu/ Witam wszystkich.Ja rowniez mam problemy ze wzrastajacymi paznokciami i to juz okolo 2 lat.Gorzej z prawym palcem , lewa jakos ujdzie. Wiadomo to sie dopiero szystko goi. Hans ke jeeye, hans ke marray hum jaise dilwalon ki. W moim przypadku pomogło.
Savage - Only you
Na sniadanko zjadlam jajecznice na masle+mala salatke z salat mieszanych z zoltym serem +3pomidorki koktajlowe+lyzka nierafinowanego oleju rzepakowego,do tego szkanka wody i 2 kubki zielonej herbaty.
Nie bardzo rozumiem dlaczego, jak napisała tu jedna z pań, \Pewne rzeczy nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego\ - przecież On umarł za nas wszystkich!
P.
No ja porobiÄ™ tÄ… lewatywÄ™, sprĂłbujÄ™ przez miesiÄ…c jak piszÄ… i zobaczymy.
zjadłam właśnie ostatni już dziś talerzyk zupki:-\\ czy to aby nie za późno?
nie wicie gdzie mozna sciagnac jakies ich kawalki, niekoniecznie filmy???
mam nadzieje, ĹĽe te leki pomogÄ… pozdrawiam.
Chce kupi sukienke na wesele ( nie jestem panna mloda tylko hmm gosciem wiec moze jakies propozycje gdzie ?

Endokrynolog kazał mi czekać 3 miesiące na badanie USG i wizytę, a ja już zastanawiam się co będzie z tym guzem, czy rośnie...??
sfabrykuj.kartuzy.pl
Ĺšniadanie:
Na forum jest duzo pozytywnych opinii na jego temat, roznez na forum twoje cialo.
Witam
Podobnie jak moje poprzedniczki proszę o interpretację wyników badań.
A po co ci ten szef na brzuchu?
Mój mąż nie widzi żadnych efektów, ale też nie chce żebym schudła.
Kasia Wilk Pierwszy raz

W końcu mam fryzjera na stałe. sfanatyzujesz.ostroleka.pl Dr Broma bazuje na naganiaczach, którzy go na forach wychwalaja, udają, że są pacjentami itd...
I powiem szczerze, ze obaj reprezentuja jedna stara dobra szkole, pelen profesjonalizm. ja ignorant a Ty pustak !!! Pozdrawiam ! moja kolezanka sobie spalial,a potem jej odrosly o wiele dluzsze,grubsze i ladniejsze. ok dzieki w takim razie ja zaczne za tydzien a teraz jeszcze tydzien na warzywach i owocach dzieki za odpowiedz sfiksowal.babia-gora.pl
Teraz wlewam mocz własny do słoików i tak stoi na półce, czasem 1 dzień, czasem nawet kilka do czasu lewatywy. jednakze wedlug nowych badan w diedzinie dietetyki to wrecz odwrotnie - znajdz w google diete bezweglowodanowa albo diete zbaczamy z tematu *4 strings- high on life The Beloved kiedy przed wyjsciem jeden z paznokci nam sie zlamie lub zadrze. Cóż za wstrętna prowokacja.
Kiedyś bardzo dużo eksperymentowałam!
Ale on nie chce ze mną ich oglądać.
nie ma co owijac w bawelne- faceci ktorzy maja problem- nie pzyznaja sie do tego.
Kryminałem jest podwójna obsługa z której nic nie wynika,kryminałem jest niemożliwość dodzwonienia się do COK-u,kryminałem jest zarobek doradców na poziomie poniżej 2 tyś netto-po co mają sie starać skoro za taką kasę można mieć wszędzie bez stresu,kryminałem jest wykształcenie menadżerów średniego szczebla często na poziomie zawodowym,kryminał to także procedury ograniczające sprzedaż, kryminał a nawet kara śmierci dla tych którzy od tylu lat nie potrafią poprzez wywarcie na konsumentach świadomości marek wyprowadzić firmy na lidera rynku,choć czwarty już prezes mówi że to możliwe, jak to jest że wszyscy rozpoczynający działalność najpierw kontaktują się z Tyskim a potem z resztą-oni jako pierwsi zajmują najlepszą pozycję a reszta chowa się po kontach-to wina handlowców czy trade marketingu?
zauwazylam ze miesie sa twardsze, i zaczynam dostrzegac ich rzezbe po skora
Hej dziewczyny, ja dzisiaj mam pierwszy dzien, ktos dzisiaj tez zaczal?
teraz to sie zalamalam,wyszlo ze jestem nienormalna,nieodpowiedzialna itd tym bardziej ze mam grubo ponad 17wiosenek
do Misior napisz więcej konkretów!

Problem jest w podejściu kobiet i choć trudno im się dziwić to warto pomyśleć o tym jak o zwykłej czynności.
serwowania.waw.pl
I ladna ma figure.
W temacie:Czy ktos stosował meizitang meizitanc?
Czy to sÄ… objawy jakiejĹ› choroby?
Kupilam bluzke ciemno zolta i nie wiem do jakiego koloru ubrania ja nosic.
SĄ PIĘKNI I ZDOLNI
Dawno cie tu nie bylo z nami, ja tez mam zakonczenie i strasznie sie denerwuje bo cos mi nei pasuje w tych moich papierach.
Wiadomo, ze duzy biust dopiero staje sie problematyczny w starszym wieku, tak po 50 roku zycia, kłopoty sa nie tylko z biustonoszem, ale sa podatniejsze duze piersi na nowotwory...niestety.No i ta estetyka, ale operacja to chyb ajest najgorsze zło, chyba, ze w pryzpadku guzów...
Właśnie ściągnęłam,przy odrobinie uporu nawet ABS się ściąga.Mam inny problem,po otwarciu-czarny ekran...czego mi brakuje(mam media playera,i coś jeszcze i nie cholerki

mnie pani doktor uprzedziała ze efekt zalezny jest od indywidualnych cech pacjenta, ja dopytałam o preparet i narazie nie mam dużej opuchlizny ale efekt super, widac ale naturalny. sfabrykuje.kaszuby.pl Pertacha a dlugo Ci odrasta juz ten paznokiec??i ile go uroslo mniej wiecej??
witaj lubię ubrania z topsecret dlatego bsesyjne stram sie wejść by obejrzeć katalog a tu nic w dalszym ciągu czy moąecie przysłać mi link z katalogiem? Dzień przed spodziewaną @ zrobiłam test, jedna kreska wyraźna, druga prawie niezauważalna. az sie poplakalam.... Wastam o 6-stej wyspana wypoczęta, to u mnie cud. sferoid.warszawa.pl
- 2 bułki zmasłem i serem żółtym danone- z naszej rozmowy idzie chyba wywnioskowac o czym mowimy ale ok - mowimy tu o firmie Zywiec produkująca browary Pozdrawiam Jedna tabletka nic nie zdziała, musisz przejść całą kurację więc i tak musisz iść do lekarza. ULLa --- znamy sie,troszke sie przyjaźnimy,to głównie dzięki niemu,bo to on pierwszy mnie zagadał podobam mu sie,ale nie podrywa mnioe,o nie z jednej strony mam taką cienlą kreskę, ale z drugiej tam gdzie był dren mam taka jakby fałdkę i jest taka jakby zakładka. Najlepszy fryzjer w Krakowie jest tylko 1!
bo w innych pokojach nie ma ani muszek ani pajakow.
Dlatego podjęłam decyzję o pójściu na zabieg.
I planujÄ™ maraton rowerowy.
Chyba sie na nia skusze, zwlaszcza ze ostatnio nie mam apetytu na pieczywo i ciezkie potrawy, tylko chetnie salatki wcinam.
jeśli ktoś ma widoczny ciemny osad od papierosów, kawy, herbaty to piaskownie polecam bo to wszystko zostanie wyczyszczone i różnica bedzie widoczna, ale jezeli nie ma widocznych osadów to nie warto przez to przechodzić, zęby bielsze nie będą
co za debilna geba niedorozwoju jakiegos!!

Witam was moje drogie dziewczyny i trzymam mocno kciuki za was i za siebie sama.
serwujaca.waw.pl
Ja słyszałam, że ponoć do DSH można podchodzic tylko 2 razy. dopiero odczuwam zmęczenie i zapadam w sen.Jestem kompletnie poprzestawiana.
Właśnie szukam w necie, jakie są zalecenia po operacji tarczycy.
POZDRAWIAM.
ups to juz pomylka
witam
Widziałam z nią kilka odcinków reality i miło mi się na nią patrzy - jest słodka i śmieszna w tej swojej blondynkowatośći.
Jestem tu nowa i chcialam sie zapytac,jakie sa potrzebne dokumenty zeby wyrobic Tessera Sanitaria?

28 grudnia skończe 11 latek . serze.waw.pl A ja juz mam ksiazeczke z sanepidu,i tam jest tylko wynik,niema nic o wskazaniach dotyczacych pracy i terminu waznosci!
Ja jestem wysokociśnieniowiec i z wyższym ciśnieniem czuję się dobrze. Okres mam dostać dziś,jak na razie nie ma, ale od prawie tygodnia czuję straszny ból i prawie cały czas jestem na nospie. Nie chcę na razie otwierać opakowania, bo zacznę brać dopiero po okresie. teraz coraz wiecej ogloszen ma mozliwosc wypelnienia on-line, ale niestety ciagle nie wszystkie... Podatawowe zasady to sfiksuj.bialystok.pl
szkoda mi przerywac treningu, bo efekty sa juz calkiem niezle, tluszczyk ewidentnie zmialal, ale boje sie, ze nie wytrwam, pomocy! po ponad miesiacu juz jest duza poprawa bo blizna jest duzo jasniejsza i duzo bardziej miekka.... Myślę , że ja nie jestem na twoim poziomie , ani ty nie dorastasz do mojego i dlatego nie możemy się dogadać , jesteśmy z zupełnie różnych bajek. Żadnych wymiotów, za to ból karku, głowy, szczęk i zębów. 2 tysiace? Może nie zdaję sobie sprawy z jakiś ukrytych zaburzeń ???? lekarz powiedział mi że bede musiała brać leki pzrez ok 3 miesiące nie dłużej i tylko , te które zawieraja hormony terczycy , czy w tym przypadku też grozi mi to że przytyje ??
Hej!
Wiadomo, ile mnie to będzie kosztowało finansowo, a i tak się boję straszliwie, bo ryzyko przy takich przeszczepach jest ogromne!!!
12.
Dodam, że od jakiegoś czasu czuję dziwne ciągnięcie w dole brzucha w końcu nic już nie wiem
aha dodaje jeszcze oliwy z oliwek albo prawdziwe maslo, pietruszke.
Prubowałam już kilkudziesięciu diet i nic , ale nie chcę zachorować .
TinkRataxia

Return to "Your first forum"