Oliwia jak nie bedziesz stawac na ta noge majac aparat to napewno bedziesz miala problem stanac po zdjeciu.

Description of your first forum.

Oliwia jak nie bedziesz stawac na ta noge majac aparat to napewno bedziesz miala problem stanac po zdjeciu.

Postby TinkRataxia » Thu Apr 10, 2014 7:25 pm

ja zaczynam chyba panikować bo dziś 7 dzień z Lidą a od 4 tabsy waga stoi w miejscu i ani drgnie mysle że te 2kg przy pierwszych 3 tabletkach to odwodnienie organizmu a teraz zacznie sie spalanko tłuszczyku, aż sama nie wiem co mysleć
setkami.waw.pl
Tak było w moim przypadku. Czyżby pozostawała wyłącznie tolerancja i pielęgnacja?
W czwartek miałam zabieg dermabrazji mechanicznej.
Dobrze, że nie zdecydowałam sie na nic wiecej .
Witam wszystkie zakręcone !
niestety w listopadzie fryzjerka obcięła mnie tak, że wyglądałam jak owca, a potem zaczęły mi włoski wypadać garściami.
Dlaczego nie.
Mam problem kupiłam spodnie brązowe i bluzkę w kolorze złotym z koronki niewiem co z butami czy pasują czarne w połączeniu z czarną torebką

książeczka - 1zł/ sfinksem.nowaruda.pl gosia12@op.pl
Kobieto, ja nie wierzę, że was nie stać na najbardziej chociaż dziadowski pokój z kuchnią do wynajęcia. Ostatnio widzę, że nie mam nawet co pisać- nastawienia optymistyczne- dbacie o badanka, zażywacie leki i już małymi kroczkami zauważacie poprawę. Dzis zaczelam 2 tygodniowy okres przygotowujacy do glodowki. Ale doświadczenie uczy, że cieniuchno wychodzi się robiąc inaczej. Ale na szczęście są osoby, które potrafią podtrzymać na duchu sezonuj.babia-gora.pl
Ja piję Żywiec Zdrój niegazowaną. Chociaz, gdybym miala powspominac, to najwiecej ich jednak widzialam w Polsce Rozumiem... Ja mam takie właściwie to dla ładnych pleców je kupiłam bo zawsze miałam problemy ze skóra i wypryskami :/ rzeczywiście poszaleć sie nie da .... Jakby rozrywała mi brzucho Oczywiście ona o niczym mnie nie informowała, co się dzieje. Miły Panie, całkowicie się z Panem zgadzam!!!Pozdrawiam ja właśnie dostałam odpowiedź ze stowarzyszenia i poinformowano mnie, że praktyki kosztują 1 tys.
Czuła się tam super, bardzo zżyła się z jej dziećmi, mimo że starsze od niej.
Tak jak już pisałam u mnie na USG w 12 t.c.
Kończę, bo trzeba iść do Kościoła!!!!!!!
Kreglicka 51???
Happy New Year!!!
Pogoda piękna, ciepełko nareszcie!
Nreszcie:

Tak więc mam nadzieję, że od jutra mój organizm przestanie sobie robić głupie żarty i zacznie ze mną współpracować Pozdrawiam wszystkie ćwiczące!
sfinansowanie.lebork.pl
pozdrawiam.
justaa27a - jak tam maluszek?
najlepiej po płukaniu nie spłukiwać wodą, ale wtedy ręcznik sie farbuje.
85 7488353 proszę tu jest numer do dr Taleckiej Niczyporuk, umawiałam się niedawno i nie było problemu z terminem, można powiedzieć że się dostosowała do moich potrzeb, przyjmuje do godziny 14
W lipcu tez nie radze.
hej mam problem od tygodnia prawie bo boli mnie jakby na dole brzuch i lewy jajnik jest to nieprzyjemne ..
Patryk- super!
A jak kolczyk zrobiłam sobie niedawno, jak miałam juz skończone 18 lat...

Mam do Ciebie prośbę: sfora.pulawy.pl Polecam dobre sa bo mobilizuja i nie odpuszcza sie bo trzeba codziennie ćwiczyć.
Po to, zeby ta lafirynda przyszla i gwizdneła mi go sprzed nosa! O kurcze to u mnie chyba dobrze sie zapowiada?? Uzup : przejść na wyższy poziom, Polecam.. sfigmografia.zgora.pl
Strach przed tym pająkiem jest całkowicie nieuzasadniony - jego jad jest słaby, w dodatku tylko większe osobniki są w stanie przebić skórę dorosłego człowieka. Przeczytalem pare stron w waszym temacie i naprawde jestem very happy , ze w koncu moglem sie czegos dowiedziec Nosze sie z zamiarem kupna orbitreka, ale waze 115kg i mam 188cm wzrostu a boje sie ze te wszystkie orbitreki sie rozpadna czy mozliwe jest ze kupie cos w miare taniego (500zl) i sie nie rozpadnie... Ja odstepy czasu mam duze, ale dla mnie raz na rok takie porzadne sprzatanie organizmu to wrecz cudowny okres i daje zdrowe i czyste zaplecze na dalszych kilkanascie miesiecy. Witajcie dziewczyny! strasznie dużo tej wody ja, gdy głoduję spokojnie schodzę do pół litra dziennie, a nawet do około 250 ml. a apropo leku na sen tez go bralam nawet dzialal na mnie ,mialam po nim nawet male zwidy na poczatku ale teraz nawet konska dawka mi nie pomaga. zaraz ide na rowerek he
Tez nia rzygam.
Biore lide 7my dzien, spadek wagi 5 kg, samopoczucie swietnie, spie jak dziecko, zero glodu wiec jem na sile prawie, ebergii full, jestem spokojna, nie wkurzam sie na nic i na nikogo
przeczytałam wszyściutkie wpisy na tym forum i jestem po ogromnym wrażeniem!
Z gory wielkie dzieki za wszystkie sugestie i odpowiedzi
To musi być taka najdrobniejsza mgiełka.
A słyszałaś może jakieś opinie na temat tych szkoleń..??
Czekam na awidność, wiem, że to badanie rozwieje wątpliwości ale bardzo proszę o sugestie!

nie wiem, czy mam, czy doszukuję się na siłę...
serwitorat.waw.pl
tez mialam taki problem
Byłam W tym Carlo Biani na promocji i powiem że super!
jak się noga poci to i trampki za 200 zł i za 10, będą śmierdzieć.
Aha i ten ból o którym pisałaś..
Bardzo ladnie chudniesz Prawie 10 kg w miesiac to jest rewelacja !!!
Witam tak jak tu wszyscy mam identyczny problem wrasta mi sie paznokiec w duĹĽym palcu u stopy.narazie jestem w fazie eksperymentu tzn.
Moze idz do jakiegoś dobrego fryzjera niech Ci doradzi, je aktualnie mam czarne włost a babdzo chce miec blad i zdecydowałam sie na dekoloryzacje, i umówiłam sie na jutro, zobaczymy co z tego bedzie
Wieczor spedzilismy w domu...bez kolacji sie nie obeszlo
halo???
zadowolona, szczególnie, że dla stałych klientów przewidziane się liczne promocje i zniżki.

Nie gróź mi, jeśli nie masz zamiaru spełnić groźby. serwujacego.waw.pl Nazwali dziewczynke Suri...
Po_la i ...Misha.. bo jest niebezpieczna dla takich kruszynek? Hej Gościówa... Ja miesiac temu odrzucilam taka propozycje, bo jakos tak latwo do mnie przyszla i poczulam, ze szybko znajde cos lepiej platnego. Jakiś czas temu trafiłam na to forum, wyżaliłam się i na koniec stwierdziłam, że pewnie Ci co się wyleczyli tutaj nie trafiają. sfalerytu.mielno.pl
jestem gruba !! Dziweczyny, chciałabym kupić książkę dotyczącą głodówki i oczyszczeniu organizmu i nie bardzo wiem jaką wybrać: Podnosze ledwo dojechałam...... wiec tak gazowane na 100% nie ma wplywu ja pilam cala ciaze cole i dziecko zdrowe sie urodzilo na tyle branza fryzjerska rozwinela sie aby w salonach bylo mozna zrobic sobie dekoloryzacje.PODKRESLAM ze dekoloryzacja to sciagniecie kloru a nie rozjasnianie. To są brednie i ten co to napisał kompletnie się na odchudzaniu i ćwiczeniach nie zna !!
A skąd niby wiadomości trąbią o przemocy w rodzinach, o katowaniu dzieci itd.?
torbielą Wchłonęła się, nie ma po niej śladu, a szczątkowy - po zeszłorocznej operacji - mój jedyny jajnik rozrósł się do prawidłowych rozmiarów (tj.
mam 36 lat , jestem po operacji 14 cm mięśniaka (szóstego kwietnia br.
Musisz miec kase.
Fryzjerka która uczyła miała strasznie olewczy stosunek do uczniów ciągle wychodziła i właściwie wgl nas nie kontrolowała, nigdy jej nie było kiedy chciałyśmy o coś zapytać.
Reszta glodujacych tez niech relacjonuje
Nie możecie znaleźć bo nie wiecie dokładnie kogo szukacie w odróżnieniu ode mnie .
schiza totalna...............
Okropnie dawno mnie nie było.
Wszystko na ten temat :/

po 6 tygodniach facet nie wytrzymal i sam zaczÄ…l najpierw rozmowe a potem seks.
sfastryguje.podlasie.pl
Jak leci
Danusi natomiast sÄ… mega kolejki!
Ja miałam wstrzyknięty 1 ml Restylane i to prawie cały w górną wargę, bo dolną mam w miarę pełną...
Witam.
A na marginesie uważam, że najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych Maluszków, mamy są w stanie znieść naprawdę bardzo dużo.Zorientujmy się przed porodem gdzie w razie jakiś komplikacji nasze dziecko otrzyma najlepszą opiekę.
a te cwiczenia z szostki,sa takie...zwykle...nie wiem czy ksztaltuje sie niemi wszystkie partie mięsni, watpie...
Czy mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat pani Agnieszki Jaśko lub pana Jacka Bakaja?

wiem ze juz prawie wiosna ale za ile zaplaciliscie za zimowa kurtke? sfinansuj.lomza.pl NIBY zneutralizowala mi ale dalej porazka...
Ale czy uwazacie, ze to juz alarmujace wyniki? Cze moĹĽe o kturom z tych piosenek chodzi Kim wilde zobacz sobie piszcie na mojego maila patrakos24@wp.pl i kossiara@onet.eu Zobacze, czy taki ekspert jestes Pamietaj, mozesz sie pomylic tylko o 5 lat. -Anite Werner sfilmowal.elblag.pl
to źle się wyraziłam skoro mnie nie zrozumiałaś... a nie tylko narzekaci narzekac!!!!!!!!!!!!!! wsuawam co 2 h ale to nie znaczy ze to mi smakuje,blee,po prostu mus to mus Pozdro byle do wiosny Jak mam się nie denerwować kiedy włącza garnek z zupą na gazie i śpi na stole, przecież gdyby nie ja to już dawno puściłby mieszkanie z dymem. Kto z nas nie stał bezradnie nad przewlekle chorym pacjentem nie mając już dla niego żadnej alternatywy leczenia… Może warto spróbować tej szansy? Po zabiegu nie spuchłam ani trochę.
Happy New Year!!!
A juĹĽ niebawem kurtki przejsciowe z cars i tweetywww.sklep.dziamdziak.pl
Ja teĹĽ jak wiele z was mam problem z prolaktynÄ….
ja czytalam lepiej co zerobiczeby nie zajsc trzeba po stosunki skakac na jednej nodze i pic mleko hehe tak robia młode brytyjki szok po prostu hehe troche wiecej wiary i napewno sie uda 3,am kciuki
Ale jak was siÄ™ nie zaspokoi, to od razu robicie aferÄ™.
No widzę dziewczyny, że niezłe przejścia miałyście...
Mamy takĹĽe psa.
Jak 3 tygodnie temu wyrywali mi drugą ósemkę, która wyszła cała (ta wczorajsza niestety nie) to wypłukałam skrzep i wtedy dopiero z bólu łaziłam po ścianach...
TinkRataxia

Return to "Your first forum"