ojjj!!!!

Description of your first forum.

ojjj!!!!

Postby TinkRataxia » Wed Apr 09, 2014 8:27 am

Jestem .
sfastrygujesz.polkowice.pl
W sierpniu mialam juz okropna pogode, padalo i robilo sie zimno.
Znalazłam już fajny preparat Pani Doktor też bardzo miła i ma wiele pozytywnych opinii jednak cena mnie trochę zszokowała 1100 zł za ampułkę ...
Kiedy po wielu latach wrocilam do Polski, mialam 31 lat, a wygladalam na polskie 24.
a co do zimy, jak tak będzie zimno, to więcej będzie szło na bary.
Panika jak tylko coĹ› zaboli!!
Poza tym jestem przekonana, ĹĽe w ciÄ…ĹĽy nie jestem.
bałam się operacji bardzo ale gdybym teraz miała iśc jeszcze raz to bym poszła.
BoĹĽena
Powiedz tak naprawdÄ™ czego szukasz?

musisz czym predzej powiedziec mu o tym co Cie boli, ze jestes NIEZADOWOLONA i NIESPELNIONA! sfabularyzowac.kepno.pl [bo dupcie mam małą ]
Tylko gdzie niegdzie patologie stanowią większość... Tego jest oczywiście więcej. Twój post był z 2006r tu masz odp. Kukulska nie jest może jakąć posągową pięknością, ale normalną ładną kobietą. Układam je zawsze rano, nigdy nie chodzę spać z mokrymi, bo wtedy po wstaniu z łóżka mam siano i każdy jest powywijany w inną stronę... sfilcowac.boleslawiec.pl
sniadanie tz. koszt Kolor+ strzyżenie+ pielęgnacja 280 zł + kosmetyki które zakupiłam kiedy wybierasz sie na ten kurs do koszalina albo kiedy masz zamiar? Po co tyle szumu,przeciez ta dyskusja niczego mądrego nie wniesie do tematu,jedni umieraja z HTZ inni bez niej. biust nie był większy od głowy,to znaczy pojedynczy cycek jeśli jest mniejszy od głowy, to jeszcze ujdzie, grubo zaczyna się wyglądać nawet przy szczupłej sylwetce, jeśli cycek jest większy od głowy, a przeważnie od 75 D już się tak zaczyna .. Poza tym dr. Kochane moje.
A na rezygnacje z pracy nie moge sobie pozwolic, zmiana tez nie chodzi w gre.
1.
No jesli masz w Pl nr w Orange to zrob tak jak mowia:
Opowiem wszystko ze szczegółami jak będzie po wizycie.
Albo mówi się Sobota robocza nic nie wnosi tydzień później sobota panowie to najlepszy dzień na sprzedaż.............Chciał bym aby osoby decyzyjne spojrzały w lustro i się 5 min nad tym wszystkim zastanowiły.......
Małgosi kolorowe kosmyczk,i jest super.pOZDRAWIAM
nikt nie poiwedział,że jak schudniesz do 48 kg to Twoje uda zeszczupleją.lepiej jest ćwiczyć.
najlepiej po płukaniu nie spłukiwać wodą, ale wtedy ręcznik sie farbuje.

POZDRAWIAM CIEPLUTKO
sfinalizowane.katowice.pl
-natamycyna (20 tabletek) ok 30 zl
Nie wiem czemu uważacie, że kobiety, które wzięły udział w polskiej edycji były ładniejsze od tych Holenderek?
i nic!
Trafiłam na ATF a teraz na ECKS .....i co mam wybrać???
wch jakos nie mam ostatnio ochoty na zbytnie roztrzesanie tematu, na nic nie mam ochoty
bussska:*:*
ĹĽelowe lepsze

P.s.a Ty skad jestes?ile masz lat i co porabiasz? serwujacej.waw.pl Chcemy przeprowadzić się do Włoch.
cześc dziewczyny Dostałam ten gynalgin własciwie to nie od lekarza tylko od pielęgniarki, która rejestruje, zapisała je nic nie mówiac i juz, nawet nie kazala przyjsc na kontrole po kuracji. mniam Nam super pomagało. Egipski szejk Ishaq Huwaini namawia dzihadystów do zabierania na targ niewolników „lupów wojennych, gdzie „sprzedaje sie niewolnice i konkubiny. sfatyguj.pulawy.pl
Piszcie co myślicie na temat tego kursu. słyszałem ,ze mozna legalnie pracowac w Niemczech na zasadzie samozatrudnienia.Chciałbym taka firme otworzyc ,lecz nie wiem od czego zacząc.Moze jest ktos ,kto podzieli sie inf. Jesli jeszcze np. jem to co ma IG mniejsze od 50 Dorota No dobra,dobra,ale nie rozumiem podejścia pracodawców,tej niechęci do zatrudniania młodych kobiet.Przecież prawie kazda po przepracowaniu iluś miesięcy zachodzi w ciąż Ale jest jeden problem jak przestać go kochać?!!!
to mi siÄ™ wydaje, ĹĽe Cichopek to ma tak z 80D a Mucha duĹĽe C.
Pływam o 6 rano, przed pracą bo później nie mam czasu.
czy to cos zlego sie dzieje, czy taka 'rutyna' przy gojeniu?
Chcecie sobie dodać wagi nadając dzieciom udziwnione imiona, a tylko robicie im krzywdę!
czy w ćw.
Czy głodówka leczy też tych, którzy mają problemy właśnie z żołądkiem?
Ailanth
ostanio ?
SĹ‚yszalam o dekoloryzatorze.

Jak raz siÄ™ rozmnoĹĽÄ…, to juĹĽ zostajÄ….
serwisu.waw.pl
Więc jestem juz po wizycie w kiss paris Jakbym się na nowo narodziła, uwierzyłam, że dam radę, że jestem w tym sama, ale ja, ta dawna, silna.
jak pozniej sprawdzilam to kupilam w najdrozszym sklepie i przeplacilam 2 razy tak to jest nei znac sie na dzieciecych rzeczach
Miałam dziś badanie glukozy, ale zwymiotowałam więc kazali mi przyjść za dwa dni dopiero.
W ostatnim czasie wydawalo mi siÄ™ ze jestem w stanie jakoĹ› to zaakceptowac.Pochowalam w koncu za male ubranie,kupilam sporo fajnych,nowych ciuchow w ktorych wygladam swietnie i myslalam ze jest dobrze.Ale po dzisiejszym dniu znow czuje siÄ™ gruba i wielka.
Smieszna :
Witaj!
bo to nie spala tłuszczu!

To co spotykamy siÄ™ po Rozmowach w toku sfalduje.cieszyn.pl Buzka dla wszystkich
Oleńko a jaki masz orbitrek??? to normalne imiona, aleee Jessica, Kevin, Jennifer itp. nie mowie ze jej nie kochal bo napewno cos do niej musial czuc. Niezbyt to odkrywcze ale tak chce być, niestety. Ja w kazdym razie nie zejdę poniżej 1000 kcal. seryjnosci.waw.pl
Nie piszę gdzie robiłam bo zostanie uznane za reklamę a nie o to chodzi....Pozdrawiam Hej.Ja przekułam sobie pępek dokładnie 2 godziny temu Byłam u kosmetyczki. Nie wiem,czy to zrozumiale tłumaczę ) Gdyby nie to ze w Polsce rzadko bywam to chodzilam bym tam co miesiac A chodzilam do zakladow gdzie scinanie kosztuje 60-85 zl a tutaj za 30 zl moje wlosy wreszcie nabraly ksztaltu. Wszystko zależy od nas - w bulimii nie wystarczy zwykłe łyknięcie aspirynki, to wymaga czasu i przede wszystkim zaangażowania z naszej strony Halllo nikt nie poleci gabinetu w KRK gdzie można zrobic ten zabieg w ludzkiej cenie?
Schudłam i nie przytyłam po zaprzestaniu ćwiczeń.
To tak na moim przykladzie.
witam,kogo polecacie w Warszawie aby zrobic paznokcie zelowe french takie ladne naturalne?
Nic czekam i siÄ™ denerwujÄ™.
czy dobrze wygladam?..
qumpela robiła pomaranczowym węflonem i zagoiło jej sie bardzo ładnie poza tym nie ropiało jaki kolczyk najlepiej kupic po przekuciu ?
wazysz naprawde malutko i to ze widzisz jeszcze u siebie powody do odchudzania jest troche niepokojace.
Faktem jest jednak, że w zeszłą niedzielę czułam, jak mały zeszedł mi głowa niżej, dwa dni bolało mnie podbrzusze, teraz jest już lepiej, synek mniej się napina i tak nie boli.
Ale wiecie co jeszcze?

Z gory dzieki
sfeminizowany.stalowa-wola.pl
TO CO PRZEZYL TEN CZLOWIEK
Blue System - Only with you
Awantury nic nie pomoga,
Żenua.
Ja jestem normalna!
wybierałam duzy sprzęt, koło zamachowe 11 kg, do tego 13 programów ćwiczeń i mierzenie pulsu w rączkach
ale niestety ..po miesiacu tak intensywnych ćwiczeń ..
czy trudno zdobyc prace?
Poczytajcie sobie o fluorze !
Na Kac wegas w bangkoku pamiętam, byłem ostatnimi czasy i widząc reeklamówkę zmiany ciał tak się podekscytowałem, że już się widziałem na przez siebie wybranym miejsciu w kinie ale niestety, po niemałej próbie poszukiwań wkońcu ściągnąłem sę soobie film 'lalunia' na komputer.

b.londynka --> sorki, możliwe, że moje info nie są w pełni prawdziwe... sfinksowaty.olecko.pl Jak widzisz nie pomogę Ci chyba za bardzo Ale cały czas czytam, szukam informacji, więc będę się nimi dzielić
Przeciez to jest chore żeby w takim samym sklepie ta sma rzecz kosztowała inaczej i to nie z różnicą 10zł a 100zł. Kogoś u góry chcą zwolnić że na nas się wyzywaja? W jakiej kolejności radzicie mi to zastosować? Już się nie mogę doczekać ciepła. nikt Ci nie każe zmieniac zdania a na pewno nie my Masz prawo do własnej opinii,my tak samo Tobie sie Ona nie podoba ale mi tak I nic tego nie zmieni!!! serwujac.waw.pl
jestem po glodowce i przyzwyczailam sie do tego forum. Mam nadzieję, że to pomoże w wyborze kosmetyczki, bo sama wiem, że o dobrą obsługę i jakość zabiegów jest dzisiaj trudno, co mnie w sumie dziwi bo taka konkurencja na rynku. Pan G to koordynator, a pana Gadzina z GH to wprowdzial zasde MBICH To ja Tobie gratuluje glupoty bo to co napisalas nie mozna nazwac niczym madrym.Wiekszych bzdur nie czytalam dotad. 2 mce temu na kopenhaskiej schuidłam i zaraz wróciłam, nie jem pieczywa, ziemniaków makaronu i tak naprawde to tylko czasami piwko zimniutkie mnie skusi, więc....czy ta meridia tylko hamuje uczucie głodu bo ja to chyba potrzebuje kopa dla przemiany materii bo z łakomstwem w większości przyadków wygrywam. witam mam pytanie czy po 2 tyg po operacji też bolało was nad blizna przy dotykaniu??? dosłownie chwile i już mam prawie całe nogi czerwone..
Dwa dni temu weszlam na ten link i wykonalam cwiczenia.
Joahimie -
.$.................................$
Mi się osobiście bardzo podoba
Chyba nie bedzie osoby, ktorej by nie przeczyscilo po zrobieniu lewatywy, jesli do tego doda sie masaz brzucha czy zastosowanie pozycji z jogi ( tzw swieca ) to mozna dosc dlugi odcinek jelita grubego oczyscic.
To wszystko z publikacji ktora cytujesz
iĹ› --> mam tak samo jak ty...
co ty na to..
TAM KTOŚ WCZEŚNIEJ PISAŁ, ŻE MIAŁ PIĘKNE WŁOSY DOPÓKI ICH NIE POFARBOWAŁ...
Co sÄ…dzicie na temat Salonu Afro w Gdyni Witominie, prosze o komentarze
TinkRataxia

Return to "Your first forum"