Oczywiście jeśli chodzi o jedzenie to śniadanie jem w miarę normalnie, słodzę herbatę, na obiad ograniczam do minimum

Description of your first forum.

Oczywiście jeśli chodzi o jedzenie to śniadanie jem w miarę normalnie, słodzę herbatę, na obiad ograniczam do minimum

Postby TinkRataxia » Tue Apr 08, 2014 2:53 am

zuzu no to pieknie
sfabularyzuje.konskowola.pl
Wszyscy trochę się dziwiliśmy , bo był (jest) naprawdę fajnym, kontaktowym kolesiem, zastanawiało nas jak on tak może żyć, młody zamiast poszaleć............ Pewno tymi djetami cud rozregulowałam przemiane materii ..
No i te całe „łączenia są naprawdę malutkie i mój Ukochany aż się zdziwił, jak naturalnie to wszystko się udało.
Natym polega caly \pic\
der Gang ,der Vorlust die - e die Katze , die Ende , die Blume - i die Freundin , die Ärztin , die Läuferin - frau die Bürokauffrau , die Bankkauffrau - ei die Schneiderei , die Schweinerei , die Träumerei , - keit die Süßigkeit , die Müdigkeit , die Herzlichkeit- heit die Gesundheit , Krankheit , die Faulheit - schaf die Freundschaft , die Brüderschaft , die Gesellschaft - ung die Sendung , die Heizung , die Endung - at -ik -ion - ie -ur -enz die Universität , die Kritik , die Position die Demokratie , die Kultur , die Existenz -wiele nazw drzew i kwiatow jest rodzaju zenskiego :die Tann dieEiche ,die Rose ,die Lilie das -chen(zdrobnienia) das Häuschen , das Mäuschen , das Höschen -lein(zdrobnienia) das Häuslein , das Mäuslein , das Höslein -ment das Testament ,das Dokumen -nis dasGeheimnis , das Gefängnis , das Gleichnis -tum das Griechentum , das Brauchtum , das Eigentum -um das Datum , das Mauseum , das Zentrum Rzeczowniki utworzone z innych czesci mowy :
To mĂłj3 ginekolog.
Ponczoszanka, napisz proszę jak dokładnie przeprowadzasz głodówkę.

nie chce czarnych włosów! sferoidalny.wegrow.pl Wszystko co najbliższe sercu.
Nie sil sie na uszczypliwosc bo to domena ludzi prostych i zawziętych. Wiem kasieńka23 , zawsze do teściowej zwracam się tak \mamo mojego męża\. W miescie ktory nie ma jeszcze Komisu a ma około 17.000 mieszkancow o inf. zl. Pozdrawiam serwuje.waw.pl
wyniki mam natomiast wszystkie ok mirko czy masz rodzine chyba nie jesli kochasz ta firme O niemilej Pani w recepcji nie bede sie nawet rozpisywac, zwlaszcza ze to Pani Malgorzata jako profesjonalistka powinna zostac poddana ocenie. Ps. wyszly ładne ale niestety ta grubośc ;-( Najpierw nałożyłam żel gruntujący, utwardziłam go w lampie. No tak macie racje, ale przeraża mnie wizja kolejnego poronienia Gdyby było tak jak pisze gdynianka to apteki sprzedawały by toksyczne preparaty a to absurd jakiś.
no właśnie myśle, że tam wszystkie kobietki kroją...
ale ona też jest taka jakaś grzeczniutka z wyglądu więc pasują do siebie
MOJA RADA - unikajcie jak ognia MMR.
ale jednak stres mnie dopadł, dołożyło się do tego naciskanie małej, i ni mniej ni więcej, dostałam w nocy porządnej biegunki na tle nerwowym mąż niby spał, ale czuwał, czy mi się nic nie dzieje, ja ledwo żywa na kibli, za przeproszeniem, a on się mnie pyta czy to ja czy wodę spuszczam
www.magnify.pl
Odkurzacz.
Pielęgniarka przyniosla mi w szklance ciepłą, gorzką herbate....
Oczywiscie, masz racje mowiac, ze trzeba brac odpowiedzialnosc za swoje slowa i ja ja biore, bo UFAM Bogu, wierze, ze wysluc***e naszych prosb, gdybym w to nie wierzyla moja wiara bylaby nic nie warta.
jokoko wiesz co ja tez przerabiałam temat kupna domu lub budowy ,ogladalismy kilka ale zawsze cos było nie tak zreszto ja sie bałam np.

http://starflower.pl/
sfaleryty.mragowo.pl
to ze ma dzieci? Czułam tylko że ktoś mi coś robi z moim paluchem.
Zamierzam właśnie złożyć zamówienie, bo po zimie przybyło trochę kilogramów, no i znowu zgubiły mnie słodycze.
Trzymajcie się ciepło
Big - To Be With You
Pomysl tylko ile ludzi umarlo na raka, a ile na krosty.
Ponoć zabija wszelkie grzyby i pasożyty.
Mam pytanie chce sobie zrobić po raz pierwszy paznokcie żelowe lub akryl dotąd nosiłam własne naturalne ale od jakiegoś czasu zaczęły mi sie okropnie łamać i rozdwajać zapewne przez to e sie zaczęłam odchudzać i biorę meridie wiec proszę napiszcie które wytrzymają mi dłużej ponieważ pracuje i moje ręce mają styczność z rożnymi chemikaliami i środkami czystości wiec boje sie ze jak stylistka mi takie pazurki założy one mi odpadną lub sie rozpłyną w tej chemii poradźcie które dłużej wytrzymają i jakie są ceny akryli i żelek
marysiu buzi daj!
Axwell - feel the vibe
Ja jutro mam wizyte u lekarza i zapowiedziane sciaganie aparatu.

dziękuje Ci bardzo sfilmowana.elk.pl jak rozbiję bank!!
pzdr Złudne nadzieje? Ale nadal będę wdzięczna za każdą wskazówkę i Wasze doświadczenia. cieszę się,że żyjesz Tutaj znów polecam wizytę u fryzjera, który doradzi jaką szamponetkę wybrać. sfaulowac.rybnik.pl
buzka Termika: hej panowie ! firma w ramach jednorazowej zapłaty nie tylko załatwia wszelkie formalności, w tym akademik, ale również stara sie o pracę dla kandydata). JAde w Kanadzie nie mam rodziny ale mam chlopaka,który ją tam ma. googlemail bez przerwy znacie jakies stronki z sukieneczkami?
ja tez mialam mala wpadke, a raczej niespodzianke
mÄ…drymi kobietami!to w tym wieku zdaje sie byc najwazniejszy wyznacznik.Blachary odpadaja zdecydowanie.Chyba ĹĽe facet jest pusty to poleci na taki egzemplarz.
duzzoooo pij
Zazywam naraye, nie tyje (zawsze wazylam i waze ok 50kg), nie mam zwiekszonego apetytu, zero jakis dziwnych humorkow, a co do piersi to sa pelniejsze ale nie zmienily rozmiaru miseczki..
KupÄ™ lat!!!!

Witam !
sferach.szczytno.pl
Cześć Zawsze chciałam powiększyć usta ale bałam się sztucznego wyglądu.Znajoma poleciła mi Dr Piotra Krawczyka w Warszawie ul. Kątniki domowe, kosarze (które nie są pająkami) i inne występujące w Polsce pająki nie są i nigdy nie będą niebezpieczne dla życia człowieka (nawet wspomnianego dziecka).
pająkom pozwalam żyć w domu, byle nie na widoku..
Do ethru, ciekawa jestem czy znalazlas juz swoja kosmetyczke, ja mysle, ze znalazlam, tylko jak tu powiedziec, ktora to zeby nie byc posadzona o samo reklame ?
siema ludzie....larry czy jak ci tam nie wchodz na to forum bo wk**w.....tylko ludzi.Który z naszej idiotycznej władzy podszywa sie pod ph???
Gdy myśłe albo widze pająka(nawet na fotce)to czuje jakby bo mnie chodził niedługo jesień i pech po będą krzyżaki kiedyś znalazłam czarnego potwora i go spaliłam w piecu tak sie kończy jak się wprowadza do mojego domu
Z niecierpliwoscia czekam kiedy uruchomisz kompa!
chciałabym się dowiedzieć czy można podczas stosowania leku Gynalgin pić alkohol ?
gorniak

Mój luby chichra się z moich wyrzeczeń,ale nie złośliwie.Bawi go fakt,że idzie do sklepu po piwko czy czekoladę,a ja nic nie chcę prócz śmietany 30%. serwitorat.waw.pl też lubię brzozy...
Jeżeli masz niedobór przez dłuższy czas może dochodzić do zmian neurologicznych. a w hipermarkecie zaczepisz gościa miły w czym mogę panu pomóc?' Szkoda, że nie zajrzałam tu wcześniej, zanim poszłam ściąć włosy do HAIR COF w Bonarce. oczywiście chodzi mi o nieliczne przypadki takich zachcianek nie chciałam urazić tych, którzy są w związkach- wiadomo pisze już od rzeczy, bo to nie moja pora dobranoc jeszcze raz Na razie nowy naskórek jest bladoróżowy. serwowala.waw.pl
Pozdrawiam serdecznie! teraz jade na lerivonie- pierwszy tydzien byl super zwalil mnie z nog ale po czasei znow to samo.jedyne na co mi pomoga to to, ze wstajac po pustej nocy nie trzese sie jak osika. Witam w Nowym Roku! Poradzcie cos kochane!! dziekuje za pomoc ten lekarz co chodze do niego raz mowi tak a raz innaczej a ja czuje ze cos jest nie tak a on ze to jajeczko jest jeszcze z przed ostatniej owulacji i trzeba je przebic Pomóżcie mi bo nie dostałam instrukcji obsługi Wogóle nie mam pojęcia jak powinnam tą odżywkę stosować. ćwicze kiedy chcę, a raczej kiedy córka uśnie
Spróbuj się za niego zabrać zaraz po pierwszym numerku.
kazał zrobić badanie prolaktyny i co wyszło dobrze ale ta po obciążeniu 15 razy większa ( norma so 5 razy ) , bromergon i...
Własnie odebrałam wyniki toksoplazmozy.
To prawda ze nie odrazu znalazlam te prace, wczesniej pracowalam w 3 roznych innych firmach, zmieniajac zawsze po wynegocjowaniu coraz lepszych warunkow finansowych, ale w ciagu 3 lat udalo mi sie osiagnac dwa razy lepsze zarobki niz na poczatku, to moj malutki prywatny sukces.
ja 3 miesiace temu poznalam TURKA przez internet.

On codziennie rozmawia ze swoja rodzina o mnie i o tym jak mnie kocha i jakie plany ze mna wiaze.
sesjach.waw.pl
Była 15.30 , baba na izbie przyjęć mówi - na teleekspres pani zdąży. Pozdrawiam
No bo go nie ma.
wiecie co?
pozdrawiam cieplo i z gĂłry dziekuje
kupujecie przyzad do lewatywy w aptece (plastikowa banieczka z rurka, nie droga) i wlewacie wode z cytryna.
Optymalny układ to siedmiu mężczyzn i jedna kobieta.
Dziękuję kochani, postaram się przemyśleć wasze rady i przynajmniej częściowo zacząć wdrażać je w życie.
Natomiast mam zapytanie do Was odnośnie salonu w Katowicach, który prowadzi chworwat Miro...Mam strzępkowe informacje jedynie, szukałam opini ale nie natrafiłam na wiele.
autorko, szanse są zawsze (nawet przy używaniu prezerwatyw i innych zabezpieczeń),ale powinno być ok
Oktavko, dużo nie wiem na temat cc, tylko tyle ile mi w skrócie opowiedziały koleżanki, a przy takich zdarzeniach detale zazwyczaj umykają.

Sami uwalniajÄ… CiÄ™ z tego szamba. sfalszuj.grajewo.pl Poprostu nirwana!
gustu?? OH BENUSIK!! Ale okres był jeszcze bardziej obfity i poszłam do Poradni Ginekologicznej dla Dziewcząt. właśnie. Masz racje ,glodowka jest najlepsza metoda i ja wiem o tym bo uwolnilam sie dzieki niej od problemow zdrowotnych. sfabularyzowal.ketrzyn.pl
pierwsze slysze zeby kobiece hormony sie z masla robily co z tego,ze nie mam zadnych rozstepow po ciazy jak moj brzuch szpeci paskudna ok 3 cm blizna?(przebiega w góre od dziurki po kolczyku). Tak miałam nie iść, ale patrzę ładna pogoda to się przejdę na wieczorną Mszę, niestety nie odprawiał jej fatalny hmmmm fatalnie ale cóż, bacznie obserwowałam jak Mszę odprawia Ksiądz staruszek ....... Ja Ci podam jeden przyklad.Nie obrazajac nikogo. Ludzi na spotkaniach wyzywa się od złodziei, bandytów, cwaniaków, nierobów, oszustów, kłamców. Każdy jest innym przypadkiem - wiek, stan skóry. - przez pierwszy tydzień smarować sobie ranę tibiotickiem (antybiotyk bez recepty, dostępny w każdej aptece)
Wieczorami przewaznie kazdy odpoczywa w domowych pieleszach, jedynie w weekendy jest szansa na troszke ozywienia.
Jest ładna gdzie końska twarz??
Pozarażałam tym „odchudzaniem” swoje córki i już mają na tym punkcie bzika ,są szczupłe.
Jak nasila mi sie objawy to pĂłjde do lekarza znowu...
Głodówki trzeba koniecznie konsultować z lekarzem.Potem mogą pozostać konsekwencje na całe lata...
Do Antymuslim...
a co namiary ci podeslac??
jestem wściekła i z trudem hamuję się aby nie napisać zbyt ostro.
moge z cala pewnoscia powiedziec ze chorniczna beznsennosc zepsula mi zycie.
TinkRataxia

Return to "Your first forum"