ps.Nie czytalam wszsytkich postow,wiec jak moj nie pasuje do reszty i wydaje sie bez ladu i skladu,to wybaczcie

Description of your first forum.

ps.Nie czytalam wszsytkich postow,wiec jak moj nie pasuje do reszty i wydaje sie bez ladu i skladu,to wybaczcie

Postby TinkRataxia » Wed Apr 09, 2014 6:38 pm

po urodzeniu mojej corci i te 6 kg jak schudne to powroce do swojej wagi....a te 11 to juz mazenie ;-] tak wiec dolanczam sie ;-]
sfinksy.opoczno.pl
Operoana, tak wszystko zależy od lekarza przyjmującego. Cześć dziewczyny
i inne pyszności.
Poza tym jajka teraz od kur faszerowanych hormonami, mieso tak samo, zywnosc modyfikowana genetycznie i dziwic sie, ze takie efkty.
i brak ruchu .
Kwas hialuronowy z czasem wyparowuje przez skĂłre i nic , ĹĽaden nawet slad w naszych ustach po nim nie zostaje.
Ale nigdy nie miałam nadczynności lub niedopczynności .
inaczej 42 dni mozna sobie przebimbac
A smaków maja duuuzo, banan, truskawka, wiśnia chociaz dziwnie byłoby chyba ssac fiutka w takim kapturku to tak jakby sobie załozyc rekawiczke lekarską i ssac palca
nie ciekawska, ja tylko korzystam z mojego prawa zadawania pytan
tzn.
w to wliczony jest zysk a przede wszystkim pensja dyrektora i kookrdynatora.A kazdy PH ustala swoj plan tak zeby po podlczeniu wyszlo te 5 tys HEKTO.

Do ślubu będę się sama malować. serwowalbys.waw.pl boję się Turków i Arabów
Z tym ze juz na początku mu powiedzialam czego oczekuje i jak to ma wyglądac i jesli nie ma zamiaru spelnic moich oczekiwan to niech nawet nie zaczyna, ahaa dodalam ze chętnie sie odwdzięcze 3. Najważniejsza jest systematyczność i to daje trwałe efekty. i własnie biore co 2gi dzień, wtedy śpie normlanie nie mam jakiejs wielkiej potrzeby brania wiecej, z tym że gdy wezme tabletkę, kłade sie do łóżka, nie ma ogladania tv, chodzenia, słuchania muzyki, trzeba się wyciszyć i hop do łóżka, co do efektów ubocznych to tydz temu wziełam tbl, mialam isc spać, ale mąż zawołał mnie na finał jakiegoś programu i wtedy 1 raz mialam halucyjnacje...widziałam po2-nie,oraz po3-nie, oraz zaburzenia koordynacji. po farbie moje wlosy nie sa zniszczone, a sciecie rewelacja, polecam pania Ewę.z tego co widac na scianie chodzi na szkolenia wiec zna sie na nowinkach i ma super podejscie do klienta. sfinksowaty.olecko.pl
Mała jest ospała wygąda jak po szczepionce jutro chyba zrobie jej badania kompleksowo wszystkie krew mocz itd... ale wiesz, jest takie stare przysłowie... Iza_de: mam kręcone włosy i ciężko mi jest znaleźć dobrego fryzjera. po ciemnobrązowym kolorze nie ma śladu włosy nie wypadły jest miodowy naturalny blond z jasnymi pasemkami. sluchaj ona prawdziwe sledztwo urzadzila, stad tyle rzeczy wie. ja też uzywam tanich lakierów do paznokci .
Byłam juz w 7 aptekach i nikt tego nie ma wiec podejrzewam, ze nigdzie tego nie dostanę Czy ktoś z Was ma możliwość załatwienia takiego urzadzenia?
Tam (oczywiście motywacja pieniężna działa cuda) od razu zostałam potraktowana poważnie.
Jak na razie moczę nogę w mydlinach i używam wszelakich maści,lekarstw itp.
czemu nikt nigdy nic nie pisze jak sie o cos pytam?
czy ktoś mógłby opisać pracę przedstawiciela handlowego w Zywcu?
Fajny klimat.

5.Magdalena Shejbal
sfermentowanie.tychy.pl
-NewU A jak Ty stoisz z hormonami?
www.corriere.it
Miałam robiony ten zabieg w jeden z warszawskich klinik Amaya.
No cześć forumowa .
Podobno operacyjnie da się go usunąć (wyłuskać).
Innych dzieci nie mają, to Pudelek tak wym6yślił.
Moja rada, to poproĹ› ich o szczerÄ… rozmowÄ™ i powiedz im to!!
Pozdrawiam

podnoszÄ™. sfalowany.nowaruda.pl a czego tu sie wstydzic??
POZDRAWIAM INNĄ MAMĘ NIKOLI PEWNIE TWOJA CÓRA JEST SUPER Niezbyt to odkrywcze ale tak chce być, niestety. to podobno dobra oznaka gojenia Teraz go kochasz, a za 10 lat, jak już zabierze Ci wszystko- młodość, ambicje, możliwość macierzyństwa??? nawet nie pomyslałabym o takiej wizycie sfioletowiec.opole.pl
Witam, napewno tigi jest idelane dla pokręconych serum , szampon i pianka są boskie Nie obwiniałabym go gdyby mu to przeszkadzalo bo mi samej to przeszkadza a nie chcialabym go do niczego zmuszac. zioła pije się długo i co trzy miesiące trzeba zrobić przerwę w stosowaniu. głowa do góry wam powiem, ze facet, ktory aktycznie zostawia wlasne dzieci i sie nie interesuje nimi jest najgorszym sk**wielem. kosmetyczka z duzym doswiadzceniem w salonie na Bemowie w Warszawie przy ul.Morcinka 14 b,polecam.
Pozdraiwam i zapraszam do mojego Prywatnego Gabinetu...
ogladalam to eco na ich stronie, wydaje sie fajne.
Cześć dziewczyny
no i najgorsze w tym wszystkim, że nie o to chodzi co się mówi, tylko jak się mówi, pierwsze wrażenie podobno jest decydujące czyli uśmiech na buzi, pewna siebie pozycja, mocny uścisk suchej ręki (nie przez biurko) tylko nie wiem kto pierwszy podaje, ale chyba szefowa/szef - dla mnie to za trudne
Gościu, pytałaś też o znieczulenie - miałam usta posmarowane kremem Emla, czułam ukłucia, ale było to do przeżycia, choć panicznie boję się igły
Mam na imie Marek.
Po siódmym dniu, jeśli nie oszukiwałeś i stosowałaś się do powyższej diety, stracisz od 4,5 do 7,7 kg
Przy dłuższym trwaniu głodówki organizm zaczyna coraz bardziej wykorzystywać własne, mniej ważne tkanki i narządy przede wszystkim mięśnie.
jedna seria dziennie (24 powtorzenia w kazdym cwiczeniu) zeby podtrzymac efek?
A co do maści, to słyszałam, że niektóre laski tez kolczyka sobie smarują...

AVON, NIVEA, TIMOTEI.
sfinansowany.lezajsk.pl
Choć i one przecież to zwykli ludzie z bardzo niezwykłymi zarobkami lub talentami, niestety takich u Nas brakuje. lepiej reagować w miare szybko jesliu sie coś dzieje..
1.
Bleeeeee
wszystkim polecam artykol na wp .polonia ----zakrzewskij o zyciu we wloszech ja mieszkam tu 20 lat i uwarzam ze ten artykol jest wdyche
Teraz należy wlaną wodą potrząsnąć.
Co więcej....Lekarka prepisała mi kiedyś Miaunserin-TRAGEDIA.
-ale przecież za indywidualną opiekę pani położna zgarnia po 300-500 pln od pacjentki ..

ja tez przmierzam sie do kupna tego cuda.Znalazlam na allegro taki sam model jak ma Laura Diaz,stad moje do niej pytanie.LAURO czy wciaz jestes tak bardzo zadowolona ze swego wyboru???Jesli tak to juz zupelnie bede pewna swojej decyzji i kupie sobie wlasnie takiego orbitka. serwowalem.waw.pl Doda to też człowiek jak my wszyscy.
Pozdrawiam! do boa!!!!!!! blacky75 zapodaj mi prosze przepis na te naleśniki po opisie muszą być przepyszne może by tak zaserwowac cos nowego na obiadek pozdrawiam i milego dzionka I nie wiem jak to możliwe, by śmiali się z kogoś w szkole z tego powodu! Pomimo że uznano mnie tu już za fantastkę, to wyjaśnię jeszcze raz, ponieważ wystąpiła tu osóbka o nicku Do kogoś, która ma zdroworozsądkowe podejście do sprawy i tak kulturalnie próbowała mnie bronić, że nie moge pominąc tego milczeniem. serwohamulce.waw.pl
Mnie też drętwieje lewa dłoń ,ale tylko podczas snu.Ponieważ mam chory kręgosłup (dyskopatia szyjna,zwyrodnienia,skrzywienie piersiowego) to ta dolegliwość automatycznie przypisywana jest do kręgosłupa,tak bez dodatkowych badań.Nie bardzo jestem przekonana ,tym bardziej ,że od czasu do czasu z drugą ręką dzieje się to samo. Ma koleś dryg, trzyma fason, ale czesze się w przedziałek a nie do góry. Najpierw jest, a zanim zniknie, to Ty już dawno przestaniesz ją zauważać. hej bankierka moj meil- berenika6@op.pl ale jak juz ruszy to .. Modelki lub modela. torbielą Wchłonęła się, nie ma po niej śladu, a szczątkowy - po zeszłorocznej operacji - mój jedyny jajnik rozrósł się do prawidłowych rozmiarów (tj.
Więc jeśli chodzi o tę dietę, to ciężko było się dogadać.
Kupiłam dzisiaj orbitreka i nie mam pojęcia jak mam na nim ćwiczyć (tzn.
ale i tak sie ciesze
eee, nie martw siÄ™, mnie teĹĽ nikt nie chce wspomĂłc swoim towarzystwem wyglÄ…da na to , ĹĽe lecimy jakimiĹ› prywatnymi odrzutowcami bÄ…dĹş awionetkami
Coldplay-The scientist !
mam problemy z zajściem w ciążę nie wiem za bardzo do kogo się udać a o dr.
jakos do kazdej mialam zastrzezenia i euforia mijala wraz z ostatnia strona.

Jem b do t 1:2 (okolo 60 bialka i 120, 130 tluszczu).
sfaldowany.bytom.pl
- Jak to nie działa?! Też mam kręcone włoski I ostatnio chcialm iśc do fryzjera tylko nie mam pojecia co mam z nimi zrobić;/ PORADZCIE MI!!
Po prostu bede musial sie kilka tyg przemeczyc.
Do naklikania !!!
ze względu na bliznę.Ranek już upłynął zwyczajnie,zmiana opatrunku i zabijanie nudy szpitalnej(czytanie!)Doszła mi 1 tabletka - i tyle.Jeszcze 2x dziennie robiłam sobie inhalacje(świetna sprawa!).Myślę o kupnie inhalatora.Zazwyczaj wypisują pacjentów po 4 dobach,ja zostałam o 2 dłużej,bo moje nadnercza nie pracują i chcieli mnie obserwować.Teraz czekam (10 dni) na wynik histopatolog.
83-87 cm, to jest to europejskie 85, a francuskie 100.
Co za brak kultury w tej Polsce.
bo ja nie slyszalam.
http://gwiazdy.wp.pl/galeriazdjecie.html?G [page]=5&kat=24217&gid=8178232&T[page]=5

po 1: serwowalbys.waw.pl Laparoskopia ma więcej zalet niż operacja i pozwala pacjentce szybciej wrócić do zdrowia.
Zaczęło się od tego, że pewnego dnia po obcięciu paznokcia u lewej nogi przy dużym paluchu zaczęło mnie coś pobolewać... Organizm ma mechanizm zlimitowanego wchlaniania tluszczu. to taki dzisiejszy humor... ciąg dalszy bo urwało: mi wysłać szkiełka z materiałem do przebadania przez nich /taka procedura/, jest duża szansa że do mojej wizyty będą już zbadane. sfastrygowal.ostrowwlkp.pl
ale duży może więcej jak na miesiac pracy to nieżle się orientujesz w zarobkach pracowników i kierowników i dyrektorów Która ma ochotę, niech poczyta to sama widzisz ze ciuszki luzniejsze wiec to najwazniejsze Profesjonalne sportsmenki wcinają na dzień po 3500kcal a mierzą po 170cm i ważą po 60kg, przy czym nie mają praktycznie w ogóle tkanki tłuszczowej. 4 - nie wiem To nie jest zależne od menagerów, dystryktów.
juz po śniadanku czekam na lunch.
w sumie nie żałuję, bo są kursy..
itd.......
ja wiem ze latwo nie bedzie ale trzeba jakos sie przemeczyc tylko szkoda ze tak daleko od domku- ale czego sie nie robi dla wygladu
ja tez ja lubie i mam nadzieje ze dojdzie do finalu w programie ' tance z gwaiazdami
wczoraj obejrzałam francuski numer polecam
A tu jeszcze świeta do przeżycia I jak ja się mam skupić na czymkolwiek, skoro już chcę (a zarazem nie) siedzieć w tym airplane i kołować na Edynburgiem
baby sitter, zarowka - książka poleciała
pomalowałam wczoraj włosy farbą PALETTE średni brąz (czytałam, ze inne z Was tez mają złe doświadczenia z tą farbą, żałuję, ze dopiero teraz tu zajrzałam) i wyszedł mi CZARNY!
TinkRataxia

Return to "Your first forum"