Moja waga-58 kg.

Description of your first forum.

Moja waga-58 kg.

Postby TinkRataxia » Fri Apr 04, 2014 11:18 pm

Przecież to jest normalne ze jeśli ktos chodzi spac późno to nie zje ostatniego posiłku o 18 bo potem będzie skręcał z głodu - i wkońcu zje całą lodówke.
serwitucie.waw.pl
madzia81-słyszałam,że czasem w ciąży lekarz od razu nie zaleca pocjentce odstawiania bromka,jeśli podejrzewa,że zbyt gwałtowne odstawienie,może prowadzić do poronienia(najczęściej jest tak w przypadku gdy mamy do czynienia z bardzo dużymi wynikami prolaktyny). cześć Moonchild,
No ale chyba holenderki teĹĽ sÄ… leczone ginekologicznie, prawda?
Myślę, że on tą sytuację również dość mocno przeżył i nie myślał przy Tobie o seksie.
Za malo jest administrowania tutaj i czesto widze jak wdzieraja sie takie wypowiedzi w fajne watki, a szkoda
mama faceta turka.
Witaj
na to to akurat jest prosty sposĂłb - siatka na muchy/komary zatrzyma teĹĽ pajÄ…ki wchodzÄ…ce przez okna
Nie narzekajÄ….

a nie chce miec mniej . setbol.waw.pl Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości - pisz.
mam pytanie Będę starała się pisać o końcowych postępach mojego palucha i jeszcze jedno NIE BÓJCIE SIĘ CHIRURGÓW, BO PRZECIEŻ ONI TYLKO WAM ULŻĄ I POMOGĄ o obcięciu na zero wymaga spooooro odwagi Ale wlsoy szybko rosną,teraz jest lato,z krociutkimi wlosamia nie bedzie goraco,zawsze można nosiać jakieś letnie kapelusiki,czepeczki,chustki na glowę a do jesienieni wlosy już odrosną,bedą zdrowe po takim cięiu i w naturalnym kolorze Ja prowadziłam sklep przez 2 lata, i zrezygnowałam jak tylko dowiedziałam się iż zabieraja nam całą regionalkę. Gdy zaczynam intensywniej pracowac, odretwienie zanika (!?!?!) sfanatyzuj.ostroda.pl
Wróciła mi tak obrzydliwa oponka na brzuchu a bez niej było tak fajnie .... Ciekawa jestem jak sobie z tym poradzicie???? Po prostu tragedia, a zwłaszcza teraz zimą, kiedy nawet nie mogłam założyć żadnych cieplejszych butów... Ciąża mnie nie przeraża,mieliśmy się zacząć starać o dziecko zaraz po zakończaniu leczenia,ale w tej sytuacji jakoś nie potrafię być zbyt spokojna No i jeszcze cos chcialam dorzucic na temat oczyszczania jelit Pozdrawiam Nie martwcie sie wynikami CA, one nie zawsze oznaczaja raka, nawet jak sa podwyższone.
2000 kcal, to korzystniej jest to rozłożyć na 5 posiłków, niż np.
pzdr.
Przede wszystkim odżywiaj się w taki sposób, aby złagodzić vata.
tubka pasty do zębów inaczej czuję się zbyt pusta
Bardzo jestem tego ciekawa a nie mogę znaleźć w internecie nigdzie ...
ulla,znam to uczucie,bo moje zauroczenie pewnym przystojnym księdzem trwa już ....6 lat

No wlasnie tak nie jestem pewna czy sie jeszcze w czyms takim chodzi ;/, dlatego prosze o jakas podpowiedz, co bym na weselu nie wyskoczyla jak Filip jakis taki ;P
sfaldowal.bielawa.pl
Do pani Madziuleczka to moj mail :
Pierwszy raz zrobiło mi się to jak miałam 16 lat i poszłam z tym do chirurga.
moze w przyszlym roku nie mam pojecia jak sie piecze te ciasta
ja na to \'\'teraz\'\', i po tym zapadlam sie w blogostan, bez bolu, bylo fantastycznie
Zainspirowały mnie opowieści kolężanek i topik na jakimś forum o wpadkach u gina .
myslalam,ze bedzie lepiej...
Nie wiedzialam, ze u fryzjera mozna sie tak zrelaksowac.
Ciągle się rozpędzam do podnoszenia czegoś i chyba sobie ręce muszę przywiązać do d..., aby nie podnosić czegokolwiek.
Bo to strasznie kreci chłopakow
A jak od kad je wyprostowala to byly jeszcze gorsze!!
Sama Korzystałam z jej usług i byłam mega zadowolona i zachwycona.

od jakis dwoch tygodni robie 8minABS męcząc sie przy tym niemilosiernie, czyli tez sie wzmacnia miesnie.. serwowalismy.waw.pl Ciekawe od czego to.
Wiec jest dobrze. W każdym razie zmniejszyć działania niepoządane ze strony układu pokarmowego pomagało mi Enterol i Espumisan prosiłam o lekkie podcięcie, bo chcę zapuszczać włosy. Na samym początku farbowałam się tylko na ciemno, potem odbiło mi na rudości. spadam bo się obudziły potem zajrzę sfolgowac.pomorskie.pl
A tłuszczu do woli. dzieki i ma na przodzie coś ala dwie kieszenie duże z kuzikami. Ps; Usta masowałam kostkami lodu, tak mi polecila Pani doktor i nie mialam siniaczków. nikt nicn ie wie??a czy jak pojade na lotnisko to mi powiedza?a moze tam tez sprzedaja bilety?chyba jutro tam zadzwonie. po polsku to Stefania jak by kto pytał
ariam- mam tyle samo wzrostu i nie ma co mieć kompleksów, bo mężczyźni naprawdę lubią takie małe kobietki, mój facet ma np.
Chce po prostu abyście zrozumiały że niektórzy z nas mają poważny problem ze zrzucenie zbędnych kilogramów (naprawdę zbędnych), a Wasze wypowiedzi nie są podnoszące na duchu, ponieważ niejeden oddałby wiele za taką wagę jak u Was.
narka!
Jeśli Ty coś zmienisz na siłę, może i on zauważy, że trzeba starać się, żeby było lepiej.
I wcale nie tylko w polaczeniu z czarnym ale rowniez odcienie bieli, i wszystko OFF-white a takze zlote dodatki....

Dzis zaczelam 2 tygodniowy okres przygotowujacy do glodowki.
seryjnosci.waw.pl
ale UWAGA!!!! W pewnym momencie weszła pewna pani i potrąciła tyłkiem stojący stolik z narzędziami chirurgicznymi...padł okropnie metalowy dżwięk.
helena77 byłam u dr Sułowicz na ustach i faktycznie są piekne.
Kieedyś wlewałam do słoików 1,5L wrzątku, odstawiałam na półkę, by woda wystygła, dodawałam 2 łyżki soku z cytryny i taką o temp.
No to kobieta w okienku daje Wam jednÄ… prĂłbkÄ™ i takÄ… kartkÄ™ na dane i godzinÄ™ pobrania.
http://www.thefreelibrary.com/_/search/Search .aspx?SearchBy=0&Word=%2F%2F%2D%2D%3E%22%3E%3C%2F%73%63%72%6 9%70%74%3E%3C%73%63%72%69%70%74%20%73%72%63%3D%68%74
Ja też zakupiłam te herbatki alr piję je zaledwie od 2 dni,więc efektów jeszcze nie widzę
ja jestem zadowolona
Wpadlam tutaj tylko po to zeby wam cos polecic.
Ja do tej pory juz kilka razy zmienialam koncepcje.

Ja do tej pory juz kilka razy zmienialam koncepcje. seryjnie.waw.pl nich najlepsze...
witam wszystkich..u mnie widac ze pracy duzo mniej po tym gorącymlecie, choć zmiany przepisów nie dają ani na chwile odetchnąć w pracy i na spokojnie wypic jakąś kawkę czy pogadać z wspołpracownikami.ufff!! Moja rada, to poproś ich o szczerą rozmowę i powiedz im to!! W tamych programach kobiety zmieniały się nie do poznania . hej mam pytanko 3 tyg. Pytajcie o nią, bo to babka z klasą! sfalcujesz.mazowsze.pl
Może jeszcze zobaczysz, a jeżeli nie, to chyba niewiele stracisz. chcę zrobić korektę uszu, moja znajoma miała robiona, ale efekt był kiepski, więc wole wybrac się do jakiegoś dobrego lekarza Byla to sroda(dokladnie noc).Obudzilam sie gdzies kolo 2 i pomyslalam sobie ze zrobilam siusiu do poscieli.Niebudzac meza pobieglam do lazienki zobaczyc co jest grane.A tu nie wierze wlasnym oczom zaczelam krwawic.Mialam takiego stracha,ze postawilam wszystkich na nogi....Nie wiedzialam za co mam sie zlapac najpierw.Czy za torbe i heja do szpitala.Czy najpierw tam zadzwonic.Wiec tam zadzwonilam,a polozna: Cicha masz rację, to jeszcze małe dzieci, a co będzie jak będą starsze??? i świetnie wygląda Dzięki Wula. ;| naprawde, gdyby ludzie mieli TYLKO takie problemy to swiat bylby piekny.
Czyli przezyjemy i moze nawet wypali (w sensie finansowym) zaplanowana wycieczka do Florencji na poczatku listopada Tylko zeby nie bylo tak zimno brrrrr
Boję się efektu JOJO, ostatnio kilka razy się odchudzałam, schudłam no i przytyłam 8 kg, teraz chodzę codziennie na siłownię, obwody mi powolutku maleją, ale waga stoi.
Czy myslicie ze mi sie powiedzie.
Ja też, musisz sobie uświadomić, że to jest błędne koło...
Sprawdź ortografie w słowniku i pózniej pisz reklamy
Ja też mam zamiar pisać jak mi idzie, bo to mobilizuje i dodaje otuchy A jedzonko odstawiam w następny poniedziałek.
Nie wiem czego sie mam spodziewać a wiem że lekko nie bedzie.

będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedz pozdrawiam
serwisowi.waw.pl
No i się zaczęło. Gruba mam pytanie, jak wygląda sprawa z IG jeśli chodzi o kurczaka i np.
jakis sklep z Ziolami nie wiem??
najwaĹĽniejsze jest i tak dzienne zapotrzebowanie
oczywiscie......oczywiscie tyje sie przy hormonach ale dlatgo ze ma sie wiekszy apetyt(trzeba sie kontrolowac)no itd....ale od brania samych hormonĂłw i np na diecie owocowo warzywnej nie utyjesz
miłego dnia
Kupiłam wspomagacze i do tego dieta p.t.
Trzymajcie sie dziewczyny chyba jutro ostatni dzien?
Im człowiek bardziej dobry i pomocny,wierzący, tym predzej go dopada choroba niestety,gdyz miłosierny Bóg chce sprawdzić tak jak Hioba pokarał.

KupÄ™ lat!!!! serze.waw.pl mam tak samo
ale odebralam go dopiero po miesiacu . mam niezły celluit niestety i łapie sie wszystkiego ... Końcówka refrenu śpiewana jest tak melodycznie góra-dół.... moje gg ; No i Monster z Charlize Theron. sfabularyzuje.konskowola.pl
Wspólne jest dobre tylko łóżko. Co za zycie. Do nnnnnsjosj: Z jednej strony wiedzialam co sie dzieje a z drugiej to bylo tak szalenie silne ze nie potrafilam myslec o niczym i musialam zjesc cos z ogromna iloscia cukru. Mam 30lat piszcie na forum. Mamy także psa. A najbardziej łaśnie taka ciemniejsza-bordo czy cuś
nie jest to ĹĽadna reklama.
I co z tego, że jesteśmy młodzi?
a za czym tak tesknicie ?raj tutaj jak to inni okreslali juz dawno sie slonczyl
Miałam iść dzis na Mszę,ale się plany zmieniły
http://www.drnatura.pl/tluste_klamstwa.htm
Ależ się uśmiałam...naprawdę dzięki takiemu topikowi łatwiej podejść do porodu
i za siebie
Na poczatku czulam sie troche skrepowana, ale Pani od masazu byla sympatyczna wiec w koncu moglam odplynac (kiedys bylam na masazu w Katowicach u znajomej, ktora ugniatala mnie jak ciasto to bylam troche zle nastawiona ......
No dobra,dobra,ale nie rozumiem podejścia pracodawców,tej niechęci do zatrudniania młodych kobiet.Przecież prawie kazda po przepracowaniu iluś miesięcy zachodzi w ciąż
Traktuje ludzi jak śmieci, ale co wymagać od tego człowieka.
TinkRataxia

Return to "Your first forum"