ja mam58 lat i pracowałam we włoszech przez zimęi to opisałam w wierszu Opisałam fakty

Description of your first forum.

ja mam58 lat i pracowałam we włoszech przez zimęi to opisałam w wierszu Opisałam fakty

Postby TinkRataxia » Thu Apr 10, 2014 3:12 pm

nie dziekuje za gratulacje zeby nie zapeszac...
sfabrykowac.jelenia-gora.pl
Ja kupiłam ostatnio fajną bluzę w Colloseum i się trzyma po kilku praniach tak samo, jak wtedy, gdy ją kupiłam. Kazdy ma inny organizm i sama doskonale wiesz co jest dla Ciebie dobre jesli mozesz sobie pozwolic na skoki w bok i nic sie nie dzieje to tylko moge zazdroscic
Kurde jak czytam ile lasek szaleje za takim jednym , czy drugim księdzem to chyba , muszę się zastanowić nad wstąpieniem do seminarium Ja biedny facecik , czekam na swoją wybrankę, a one wszystkie w Kościele Pozdro kobitki!!!!
---
a jemu co sie stalo.kojarze go ale nie widzialam ze nie zyje
po jedzeniu pędź żwawo o o o
Trzymaj sie cieplo i oby te wypady do lazienki w pracy okazaly sie ...
Pozdrawiam
Dlatego jedzenie tylko winogron spowoduje sugar blues, co czesto powoduje napady glodu.

Masakra. sfingowac.lukow.pl Nie ma co się męczyć i niepotrzebnie wydawać pieniądze na specyfiki, które tylko chwilowo pomogą, a nie rozwiążą problemu.
Michaś ma już 10 zębów góra -jeydnki,dwójki,czwórki a, jeszcze jedno;p w szczecinie jest swietne studio laseerowe... Nie ma takiego leku który eliminuje tą przykrą konsekwencje nagłego wyeliminowania pokarmu.Ty nie jestes głodna a organizm już przestawił się na magazynowanie-jak na wojnie. Pozdrawiam Czy w tym momencie jedynym wyjsciem jest chirurg. serwilizmu.waw.pl
nie będziemy tu oceniać cyzja blizna lepza czyja gorsza.. heavy d- everything\'s gonna be all right no tak tylko jesli ma sie kogos w stanach to może by pomógł. Z góry dzieki za pomoc. Warszawa. :`( Skrzynecka prowadzi taniec z gwiazdami, więc to też mało prawdopodobne.
nie wiem kim jesteś ale na pewno nie byłyśmy na tym samym szkoleniu.
Witam ,znalazłam to forum ponieważ czeka mnie operacja wycięcia całej tarczycy,15 .07.
Ale lada dzień spodziewam sie okresu.
Hej Ja mam orbitreka od wtorku i jest na razie świetnie...ćwiczę na najmniejszym obciążeniu ale za to 45 minut a jutro spróbuję godzinę jak myślicie, czy po ćwiczeniach trwających 60 minut 6 razy w tygodniu wymodeluję sobie sylwetkę do czerwca?
trzeba wydac jakies 300zl , ale uwierzcie naprawde sie oplaca i nie wolno sie klocic z profesjonalista ( no chyba ze chce wam zrobic niebieskie wlosy- choc mialam kiedys blond wlosy z kilkoma niebieskimi pasemkami .....)
nie kochałabym sie z nim wcale np przez miesiąc.
ALGI!
Hej!
Pozdrawiam i lece na rower
Kukuryku gratuluje podwyzki, jednak musze przyznac kolegom ze niestety chyba tylko ty przyjmujesz tą pracę z taką ochotą..U mnie nic nowego, podwyzkę juz tez przeżylam ale za bardzo ona nie zaważyla na mojej wypłacie.No ale lepsze to niz nic.

Jest nadzieja?
seryjnego.waw.pl
Podaj adresik to napiszÄ™
Blizna ma jeszcze szwy oczywiście i urocza nie jest, chodzę po domu bez opatrunku, niech sobie oddycha ....
ja wlasnie czekam na drugie wyniki tox.
W ostateczności grozi chronicznymi zaparciami, zaś zwyczajne przepłukiwanie za pomocą irygatora przywraca i normalizuje pracę jelita grubego i ten, kto przeszedł fazę przepłukiwania nie cierpi na zaparcia.
Z wielkim mozołem, ale osiągnełam swoj cel.
Metoda mało bolesna i bardzo skuteczna bo powodująca wypływ tzw.
Pozdrawiam goraco!!

milka936@interia.pl sferofon.warmia.pl z aplikacjÄ… zero problemu, z samopoczuciem teĹĽ nie.
Mam zwiazek z jedym takim, co mi grozi i truje zycie. Czy osoba w cieżkiej depresji idzie do psychiatry? może na waszym/bądz weselu znajomych grał ktoś godny polecenia??? ;-( kielbaska = ? seryjek.waw.pl
Trzeba uważać, żeby za bardzo nie rozrosły się mięśnie kapturowe. Zobaczymy jak wyjdzie. Prosze o odpowiedź na 2 pytania, czy mocz moze byc taki zwykły tzn. 3.chodze regularnie na basen i codziennie cwicze?czy musze z tego rezygnowac? z czerwonych Cabarnett Sauovingon lub Arco iris Tinto. po prostu jest to nie do opisania Goraco pozdrawiam!
Na początku tego topiku podejmowałam pracę w Żywiec Trade, a już niedługo, wszystko na to wskazuje, będę jednym z najdłużej pracujących tam osób.
Chodzę, nawet żadko do fryzjera, ponieważs ą długo ładne kręcone i nie rozdwajają się.
NIe studiuje medycyny, wiec pewnie nie pomoge ci tak, jak bys chciala.
a jak wyciagnie to poprosze Hubercika by mi wsadzil przed d**ala tak bym byla szytna i aspokojona uwielbiam takie usztywniacze.........ach juz czuje ta rozkosz
MeldujÄ™,ĹĽe ĹĽyjÄ™ i mam siÄ™ dobrze To dla potwierdzenia,ze atkins nie zabija SiedzÄ™ teraz w ksiÄ…ĹĽkach i kujÄ™ do egzaminu jutrzejszego [beczy]
Kasiu>> dzis doznwilem do 2 klinik i najbardziej czeg nielubie to tych starych pielegniarek ktore sama rozmowa ci zniechecaja do wszytskiego ;/ to tak w 1szej powiediznao mi zebym wyslal zdjecia sowjich blizn no chyba i lekarz je objerzy i steridzi co tzreba zastosowac w a 2giej stere babsko nawet niemiało pojecia co to jest i ze u nich takie cos sie przerowadza ehh i wez takich trzymaj w klinice;/ mam w piatek dozwnic i rozmwiac z chirurgami i tak zorbie.

Między 56, a 63 nie do końca jest taka mała, ponieważ jestem wyższa.
sfiksuje.bielawa.pl
Jak by jeszcze jakies chciala to napisz na moje gg 8587589, to ci tam jakies jeszcze wymienię. CIAŁ przyjechałam z długiegołykędu byłam we włoszech w biblone Zaczełam się uczyć sama od tego dnia co tu jest napisane Rozmowa szła mi swietnie tylko powoli ktoś mowił włoski jest bardzo łatwy język tylko troche zaparciaw nauce
Powinno to podejść pod niedojrzałość emocjonalną, psychiczną do związku.
Tak więc nie wiem na 100% czy bóle są normalne czy nie - wiem że u mnie nie były.
W pózniejszym czasie, gdy urosły i nie były cieniowane kręciły się tylko na końcówkach.
Dlatego chcialabym sie spytac czy ktos tez mial kiedys takie objawy jak ja tzn na czwarty dzien na brzuchu zaczela pojawiac mi sie wysypka tak sie nasilila ze zaatakowala mi klatke piersiowa pod pachami i podbrzusze.
Dodam jeszcze, że dwa razy piściła mi się z nosa krew bez wyraźnej przyczyny...
Anglikanizm Katolicyzm Judaizm Islam Hinduizm Buddyzm Laicyzm

hej kobitki sfalerytu.mielno.pl mialem laser biostymulujacy 3x po zabiegu i odczuwam lekkie mrowienie.
Wówczas więcej osób skorzysta i nikt nie pójdzie do partaczy. Ja mieszkam w Paryzu od 3 lat, studiuje, teraz mam przymusowe wakacje z powodu strajkow. pozdrawiam w ogóle z moich dlugich włosów zrobiły mi jakieś siano, no myślałam, że sie popłaczę..pomijając fakt, że cały czas sobie rozmawiały między sobą i paliły papierosy przy mnie, to był szczyt i wyszłam stamtąd..... wszedzie mozna ich znalezc I nie wszyscy Polacy za granica sa tacy zli... seryjek.waw.pl
Taki np pan stosujacy w 4 katach przemoc emocjonalna czy werbalna, na zewnatrz moze udawac zakochanego w niej do nieprzytomnosci gentelmena. !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hej Mantama, Mogę śmiało polecić Ci Panią Kasię z Camille Albane która teraz pracuje W Profesjonalnym Studiu Urody na Karmelickiej64 , Rozjaśniałam włosy z Ciemnych na cudny blond z refleksami i jestem mega mega zadowolona, produkty profesjonalne podejście do klienta też i salon jest bardzo elegancki i wcale nie mega drogi. to imię jest beznadziejne że to fog !!!!!!!!! Hej dziewczyny. uu kiedy to się skończy...
Mam zbyt tęgą sylwetkę, jestem za wysoka, mam grube uda, szerokie biodra i zbyt tęgie łydki.
powinno być widoczne bijące serduszko.
Josg Groban, You are loved
Kilka lat pozniej miałam operacje wyciecia przykurczu, pozbyłam sie go ale blizna w dalszym ciagu została, choc co prawda wycieli mi jej kawałek.
dire straits-brothers in arms
Nie muszę chyba pisać, jakie to bolesna.
Tych tureckich alfonsów powinni osądzić i zalać betonem .
A pamiętasz, jak kiedyś pisałyśmy o pięknym kwiatku co się ch*ja nazywa ?!
Jakie dokladnie badania mieliście wykonywane tuż przed zabiegiem?

http://forum.starania.pl/viewforum.php?f=37
setkami.waw.pl
http://film.onet.pl/O ,30087,24,0,0,galeriao.html
Witam wszystkich
5 lat staĹĽu.
Po drugie aeroby!!
Witam Zainteresowane!
Swoją drogą - niemoc śmiania się jest najgorszą rzeczą jakiej doświadczyłam!
Jeśli chodzi o herbatke to stosuje ją już 2 tydzień...
Operoana, tak wszystko zaleĹĽy od lekarza przyjmujÄ…cego.
To co dziewczyny chudniecie w 1 tygodniach tak szybko to woda.

.? sfery.wroclaw.pl Ja mysle,ze ja tez jem tej zupki za malo, a za duzo tych innych \dodatkow\.
oki mi dodałaś otuchy...bo ja cykor straszny jestem.... Pasożyty różnych rozmiarów doskonale czują się w środowisku starego, fermentującego, gnijącego i zalegającego kału. Alice, po co Oni to robią.....Sam mówił, że skoro mam kogoś, to nei ma to sensu i skoro przyszłość widzimy inaczej, to musimy to zakończyć...a teraz już mu nie przeszkadza nic??? Jesienna mamo no to mialaś super udaną niedzielę....ja nad jezioro już nie wyruszam...wczasuję się na tarasie pod parasolem ze szklanką wody mineralnej z cytrynką sfatygujesz.rawa-maz.pl
miala ona chyba kolorowy make-up i ogolnie teledysk byl bardzo fajny... wszystkie rzeczowiniki konczace sie na -ung maja rodzajnik die, np. Brawo!!! I mam nadzieję, że na tym się skończy i ominie mnie operacja, w razie czego dostałam już skierowanie na stół hej tereske i kamila z m jak milosc!!! Dzięki wielkie jestem przeszczęśliwa mimo, że przedemną jeszcze II instancja ale co ma być to będzie, wszystko w rękach Boga, pozdrawiam wszystkich
Ruch eliptyczny do przodu i do tyłu nóg połączony z ruchem ramion umożliwia rozwijanie mięśni ramion.pleców,klatki piersiowej,pośladków ud i łydek
Co prawda nadal mam opuchlizne i nosze specjalny biustonosz ale juz widze jak pieknie sa zrobione.
Jestem tydzień po operacji tarczycy i od 4 dni w domu.
czuję się tak jakby mi tam coś pulsowało i odczuwam lekkie ukłucia, które nasilają się do tego zauważyłam nadmierne wydzielanie śluzu co to może być?
W WAKACJE WYJEZDZAM DO PRACY NA ALASKE DO PRZETWORNI RYB.
2) przed operacją - zrobilam szybko ostatnie siku, zdjęłam skarpetki (o niepomalowanych paznokciach juz dziewczyny pisaly wcześniej), wazne to zdjąc zegarek, kolczyki, lancuszek.
TinkRataxia

Return to "Your first forum"