jak nei idzie to robcie ruchy okrazne wokol osoi tabletki, wcisniecie tampony wkladacie a tabletki nie?

Description of your first forum.

jak nei idzie to robcie ruchy okrazne wokol osoi tabletki, wcisniecie tampony wkladacie a tabletki nie?

Postby TinkRataxia » Thu Apr 10, 2014 1:04 pm

CENA TO OKOŁO 40 ZŁ!
sesyjek.waw.pl
J.L.DAVID w Galerii Krakowskiej chcialam zeby moja rodzinka zaczeala ze mna cwiczyc siostra zarobila ok 5 powtorzen 1 i 2 cw i stwierdzila ze nie robi dalej taka tez cos kolo tego hehe jreestem dumna z siebie jak narazie zobaczymy co bedzie dalej
twierdzi ze to moja wina, bo ja zawsze robie wszystko na ostatnia chwile.
Dziewczyny, mam do Was jeszcze takie pytanie - jak po operacji wyglÄ…da kwestia alkoholu?
Opisałbym to tak :jak mocno zmarzniecie a po wejściu do ciepłego ręka odtaja.
Pozdrawiam wszystkich!
biust nadal jest ogromny...
W ciÄ…gu dnia jakoĹ› leci ale wieczory sÄ… straszne!!!
albo mogli mi założyć taką igłe z tyłu na placach, nie pamietam jak to się nazywa w każdym razie miało to być tymczasowe dojscie dla leku przeciwbólowego, tylko ze z tym mozna chodzić, bo kolezanka na sali to miała, nie pamiętam co jej robili, ale widziałam jak to miała założone, pamietam też że wstawała do ubikacji.

A w jakim stanie był twoj paznokiecprzed pojściem do chirurga? seryna.waw.pl witam
Miałam problemy z nogą i wcześniejsze operacje.Noga jest słaba i ma uszkodzenia,dlatego musiałabym się udać do dobrego fachowca w dziedzinie leczenia metodą Ilizarowa,żebym byla w dobrych rekach. witam was dziołskzi wiecie dziewczyny jak to mowia glupi zawsze ma szczescie blizna oki juz tylko wyglada jakbym sie zadrapala . Ja biore juz Bromergon drugi dzien i nic ! Jeżeli ktoś chce studiować kierunki medyczne w niemczech to niech do mnie napisze- w kupie raźniej sezony.beskidy.pl
nie lubie jej i od pozcatku byla slaba w tancu i ona ma byc instruktorem hehe chyba koty uczy albo jakies inne zwierzeta heheh Ta jesli zjesz 200gram wegli i 200gram tluszczu to wegle w calosci zostana zamienione w energie i nadwyzki zamienione w tluszcz, ale po zjedzeniu jednarozowo 200gram tluszczu tylko 90gram zostanie wchloniete reszta zostanie usunieta z organizmu. Ja raz wziąłem zapalniczkę i dyzodorant i spryskałem gnoja xD Tylko że razem z pająkiem spalił się dywan... Milego wieczoru :* nastrój zmienia się momentalnie raz mam doła za chwile jestem efekt diety utrzymywal mi sie przez ponad rok,nie pilnowalam sie specjalnie ale i po tej diecie zoladek chyba mi sie skurczyl bo jadlam zdecydowanie mniej Myslalam nad szamponem koloryzujacym w odcieniu zblizonym do mojego naturalnego, co o tym myslicie?
Najgorszy to jest w-f.
laska obcinała mnie całe.........
rowniez rozowe z tej samej serii
W tym calym zamieszaniu nie zuwazylyscie mojego postu z 16.14,moze ktoras Tarczynka mi odpowie,prosze..........
No może mam i dobrze, ale jest jeden problem....Zero radości życia od strony mojego partnera, a tutaj jest naturalna radość, zero sztuczności...a przedwczoraj jadłam przepyszną jagnięcinkę, ugotowana przez mojego egzotycznego Przystojniaczka

Chyba musze od nowa zacząć smarowac sobie ta ranke, bo to nic z tego nie będzie...
sesyjny.waw.pl
Zadne tam oklady z sody i moczenia.
Tzn tyle że zawierałaś ślub zarówno cywilny jak i koscielny.
a, no i dzieciatko zrobilo sobie na mnie kupke
Kursy rozpoczna sie w pazdzierniku, wiec jakas szansa, ze cos sie poprzestawia jest, ale raczej marna.
sam jesteś chory, jak jesteś zupełnym laikiem to nie zabieraj głosu, nawet nie czciało Ci się przeczytać kilku ston forum i piszesz bzdury, nikt Ci nie broni jeść,
Tego dnia poradził mi żebym kontrolnie zrobiła usg dopochwowo prywatnie.

Pojechaliśmy do Orłowskiego na Czerniakowskiej,była już5:40. sfauluje.sejny.pl sama byłam tam na takim zabiegu.I powiem Wam ze jesli ktoś pije duzo kawy i pali to taki zabieg naprawde odswieza kolor zebów pomimo ze to piaskowanie.
Najpewniej znów problem powróci. Kochana zalamana puszysta lady! no dziewczyny - trzymam sie ... IgM ujemny Nie dawno zaczęłam współżyć ze swoim chłopakiem, podczas 3 stosunku wystąpiło krwawienie (to było w nocy z piątku na sobotę) w niedziele dostałam okresu.. sfiksujesz.bieszczady.pl
17)Freakstyle Deejay Team - Boom Da Bass (DJ E-Maxx Remix) Ma piękną twarz A teraz wysylam Ci zdjecia mego spapranego brzucha (prof. I podaj mi te postawy obronne, jestem ciekaw po co jakiemus strzepkowi informacji o nazwe 12345 miałaby byc potrzeba obrona, czego? No ja czuje sie miare. iraf dobre hihih ja to sie na spacer musze wyprowadzać niestety sama bo mój pracuje w innym miescie i nie jest w stanie...więc na spacery wyprowadza mnie mój kochany pies Boze skąd ja mam brać siły żeby to przetrwać!!!
ĹĽe w zieleni nie bardzo
już mam zaczerwienione i drętwiące to miejsce..
Inches/Centimeters/% Body Fat - Ht or BF, wybierz centymetry i wpisz swĂłj wzrost, w cm
ja chyba czegoś nie rozumiem:...w jednej trzeciej Polka, w jednej trzeciej Węgierka, w jednej trzeciej Czeszka.... jak to mozliwe??
a dlaczego wszyscy sa pzrekonani ze ja jestem oszustka ktora naciaga ludzi?

PrzecieĹĽ to aukcja, pewnie skoczÄ… jeszcze do gĂłry !
sfalerytu.mielno.pl
Sam nieraz wystrasze sie potwora itp jak go niektorzy nazywali, usmiac sie mozna xD Nie bede nikogo wytykal bo rozumiem ze nasze 4 katy sa swiete i kazdy chce czuc sie w swoim domku bezpiecznie, ale sa inne sposoby jak juz pare osob napisalo jak mozna pozbyc sie nie proszonego goscia. szamponami..(dodam jeszcze ze nie suszylam wlosow suszarka) jest lepiej...
I nabierając sobie do kubków napój, rozmawiają grubym chrypiącym głosem:
w zasadzie to zeby miec ladna figure trza cale zycie byc na takiej zdrowej diecie czyli malo zlych tluczczy, malo weglowodanow zlozonych, duzo warzyw nabial.
ale mam pytanie jak sie czyta:
przej**.....
Trzeba sie cieszyc z tego, co sie ma !!!
Zuzu termin na 17 styczeń,
dziś wzieła L o 11, zaraz po śniadaniu i nic nie czuję jeszcze.
When I sat down I sheared off the jack plug on the headphones so I couldn't hear the pre-flight safety talk.
OJ Killa jak chcesz ja przemywam tlyko spirytusem i potemm mascia nie wiem zrobish jak uwazasz mozesz nie przemywac spritem pzrez tydzien i zobaczysz jak to bedzie ja przemywam i mi nic nie jest tlyko pomaga...

zagłebienie mi zaniklo mocno smarowalam ale niestety sie troszke rozeszla sama nie wiem co bylo by lepsze! seryna.waw.pl Ja byłam tam już parę razy i raz byłam zadowolona a raz trochę mniej!
http://www.kulinaria.pl/potrawy.asp?id=1109 Teraz znowu bylam na \\\przegladzie\\\ i okazalo sie,ze mam znowu torbiel tym razem taka \\\fasolke\\\ 5 cm. na przyszlosc przy antykach futruj sie lacibios femina, ja juz tego bledu nie popelnie, zeby na lyso antyki brac Ja też zastanawiam się nad kupnem stepera i na allegro znalazłam taki http://www.allegro.pl/item104347164_mini_step er_.html Leos1992 Ja nie słyszałam o takim czymś jak po wydłużaniu kończyn mieli by je amputować albo że ktoś umarł. seterek.waw.pl
Co do mojego Turka... I widze efekty. dziewczyny te ktore miały pieczenie po tym leku, prosze napiszcie jak sie go pozbyłyscie, u mnie sie zaczeło na 3 dzien od zazycia tego leku, jakis dramat, bałam sie ze to grzybica, ale przecierz 4 dni wczensiej gin. ja jestem ta super pozytywna bo mi sie udalo 14 dni i czulam sie zarabiscie. http://ukrainashop.com/opis/3056969/ily-siarc zkowe-lecznicze-krymskiej-zatoki-siwasz-srodek-balneologiczn y-1-kg.html kiedys powiedziała koleżance że sie tego brzydzi a jej koleżanka to wykorzystała i jak byliśmy na imprezie to podeszła do mnie wypita i mi zaproponowała że zrobi to do końća przez kilka tygodni piła moje jajka jak kuna jakaś. Na rowerku stacjonarnym spaliłam 600.
Poniewaz wielu z Was ma problem z drętwieniem rąk przeraża mnie to, że lekarze praktycznie i teoretycznie nie mają bladego pojęcia co z tym zrobic.
ja i tak mam szczescie moja blizna pewnie nie jest najgorsza po operacji widze postep nie ma idealu ale jest poprawa!!!
Ja znam Księdza , a właściwie jest ich dwóch poznali się właśnie w Seminarium , są razem (dzieli ich co prawda ok.
Trzeba się cieszyć i przypomnieć sobie czasy beztroskiego dzieciństwa
Miałam nadzieję na rozmowę o naszej pracy w Żywcu.
skarpety albo recznie robione serwety.
Witam Ja poszłam do ginekologa tydzien temu z powodu nieregularnych miesiaczek, okazało się że mam torbiel na prwaym jajniku ok 29mm.Przepisała mi apni doktor novynette, nie przejmowalam sie tym ,aż do tego moemntu co przeczytałam tutaj...Niby to nieiwielkie w porównaniu do tych o których tu niektóre dziewczyny piszą, ale itak się boję Za miesiąc mam kontrolne badanie.Mam nadzieję że bedzie ok i trzymam tez kciuki za Was.Trzeba myslec pozytywnie to zawsze pomaga

tylko dla Twojego dobra, nie kupuj jakiejś takiej zwykłej najtanszej wagi bo takie zbyt często oszukują...
sflaczal.ostroda.pl
W refrenie jest takie cos : ---
Raz biorę przed śniadaniem, raz po nie zauważyłam różnicy - musze baczniej poopserwować.
Czytając Was pomyślałam - sa jednak polacy ktorzy sobie pomagają w tym kraju.
To moje strony...
Avalanche,polecam brylantyne w wosku.Idealna dla włosów suchych i puszących się.Idealnie modeluje włosy.Dla mnie jest rewelacyjna.Możesz wypróbować
no teraz to mnie już rozbawiłaś
Więc jestem w domu...
One są już same w sobie suche i łamliwe, dlatego trzeba o nie odpowiednio dbać.
Ja stosowalam diete Atkinsa i troche lagodniejsza diete ketogeniczna.
O kosmetyczke pytalam sie, bowiem slyszalam, ze nie sa tutaj jakies super dobre i nie posiadaja tych umiejetnosci czy technologii jakie mozna spotkac u nas?
A jutro rano też mam ktg i usg z biometria.jestem ciekawa jak duży jest nasz Marcelek.zaczął sie 30 tydzień i nadal na szczęście nie mam skurczy ale faszeruje sie na zmianę sokiem z grejpfruta i pomidorowym plus magnez .

No i wydziela sie taka dziwna wydzielina - przejrzysta z odborinkami bialej, nie ciagnaca ale nieco lepka. sflaczejesz.podlasie.pl Hm...nie mam pojęcia o co mogłabyś się jeszcze popytać..
i ja miałam wielki problem z nimi aż nauczyłam się z nimi postępować, przede wszystkim jedwab, jedwab i jeszcze raz jedwab... czy ktos z was oprócz Frostki był u tego Andrzeja? POzdrawiam. ja naprawde mam juz dosc moich wlosow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i ostatnio chdzem z zamiarem obciecia ich!!!!!!!!!!!!!!!!!tylko jak??????????????mam je dlugie do ramion,no i chcialam je sciac krocej.jak ktos ma jakies fryzurki fajne albo fajna strone z fryzurkami dla krenconych to niech da znac z gory dziekuje.pozdrawiam kręconych!!!!!!!!!!!! jasne ze sa pewne zasady i nie wypada w czerni na wesele, jednak jak nie ma innej a ta jest ładna - nie ma problemu. serwohamulca.waw.pl
Wtedy węglowodany nie są zamieniane w energię tylko od razu w tłuszcz. na początku strasznie mi sie nie podobały teraz są śliczne ale mam jescze lekką szopę więc czekam aż urosną i spinam je w koka mam grzywke prostuje ją tylko po mysiu . dziennie internetu?! Pomimo kąpieli nie da się wytrzymać ;( Chciałabym zwrocić się do osób, które mają problemy z krotszymi nogami, aby jak najwcześniej znalazły dobrego specjaliste i aby zajął się ich nogą. http://www.allegro.pl/item772074751_koszula_n ocna_z_reniferem_rozmiar_12_14_ang.html Dostalam super oferte, ale no niesety, ja sie nie przeniose, mimo, ze strasznie mnie korcilo i bylo zal odpuszczac
2.Twoje największe marzenie...
Fajnie ,że udało Ci się zmniejszyć ilość tej kawy bo faktycznie zamula wątrobę.
Od pasa w dol to jest masakra a w gornej czesci ciala to jeszcze nie az tak zle....
No własnie ja tez słyszałam ze metoda nakładkowa jest dobra,ale w sumie człowiek tak do końca jak nie zrobi zabiegu to nie ma takiej pełnej wiedzy.Natomiast własnie i mnie sie by przydało takie wybielenie,bo jednak i kamień i palenie i kawa robią naprawde swoje a zeby jednak nie bardzo działaja na pasty wybielajace.
W ciągu dnia miej pod ręką odświeżające nawilżane chusteczki (np.
Ja jestem fryzjerką i mam swój salon ale chce zeby sie jeszcze podszkolił strzyże mnie i rodzine pod moim okiem i jestem z niego zadowolona bo ma w sobie to coś .
kazdego rana pije rano albo maslanke albo jogurt z siemieniem lnu mielonym,ziemniakow nie radzilabym ale moze niech inne dziewczyny napisza,bo one chyba jadaja cos dodatkowo a ja jade tylko na zupie
Misha !!!!!!!!!
Ja za Ciebie tez, ale powiem Ci ze ja pas kupilam za 5 zł ale spodekni zobacze w sportowym najpierw, a potem jak cos na allegro Pisz jak tam rezultaty pozdrawiam
TinkRataxia

Return to "Your first forum"