itd..

Description of your first forum.

itd..

Postby TinkRataxia » Tue Apr 08, 2014 7:11 pm

Jeżeli będzie za słaby to \spłynie\ z ciebie po trzech godzinach.
setnej.waw.pl
ja nie odczuwam zadnego oslabienia ale biore witaminy i zjadam 2 litry zupy dziennie,do tego maslanka,w ogole nie ograniczaj ilosci zupy,bo ona odchudza ,lykaj jakies witaminki,damy rade;] A mój jadłospis jest nastepujący:
WyglÄ…dam jak matka karmiÄ…ca!
Ale kaĹĽdy robi co chce i jesli nie chcecie pomocy to droga do chirurga stoi otworem zawsze i za darmo.
reszta pewnie kwalifikacjami swoimi nie odbiega od tych osob
tak myślałam, by zrobić wprowadzenie około 7 dni, a potem 4 lub 5 dni głodówki na samej wodzie.
Do tego dochodził cały kompleks katowania się psychicznego - to w sumie było na takim samym poziomie jak Wy macie - wizja własnej sylwetki, wyrzuty sumienia - i chyba u mnie były większe, bo ja się jedzenia nie pozbywałem, to było we mnie
a ja kupuje taka do prostowania , ale zamiast prostowac ja ugniatam rekami loki .
Czy to może być skutek przemęczenia lub braku jakiś witamin, a może ma to coś wspólnego z serem ( czasem odczuwam dziwne kłócie w klatce piersiowej i tak jakby drętwienie rąk, które dokucz mi coraz częściej).
Poza tym jakos nie potrafie sobie wyobrazic wypluwania - chyba by to zupelnie posulo atmosfere i sprawilo przykrosc osobie, ktĂłra kocham.
chcialabym czasem dac odpoczac moim wlosom i nie uzywac gumki ale nie moge, bo wygladam wtedy jak krĂłl lew z afrem na glowie.

chyba ĹĽe faktycznie coĹ› siÄ™ zwolni sfere.swiebodzin.pl Taczku,ja sie nie obraĹĽam,no co Ty moje.
siostro!!!!!!!!!!!!!!!!1 nic Mam wlasnie taki 'babski klopot' -hmm To co spotykamy się po Rozmowach w toku Przyłączam się do opinii na temat salonu urody Lafayette w Poznań Plaza. ale anoreksja to tez jest dobrym wyjsciem... sfaluje.nysa.pl
creambase - fiddle 2003 A ja się malowalam sama. spokojny bieg na średni dystansie, jogging, jazda na rowerze itp. jak jego twarz zmienia się na zrobioną z owoców. Wiem, ze w USA za opieke z zamieszkaniem placa bardzo dobrze. ??? Moge opowiedziec o moich poczynaniach.
sting- shape of my heart
I moze ich religia im nie nakazuje nienawisci do swiata, ale w takim razie wiekszosc zle ja interpretuje.
I okazało się, że absolutnie niepotrzebnie.
jak to zasolenie?
witam czy ktos wie gdzie podział się pan rafał z salonu pani babicz na borsuczej w krakowie
Blankaa2- koniecznie napisz co z tym masazem zaintrygowałaś mnie
Postanowiłam sobie wtedy, że za wszelką cenę go odbije.
Mógł też wyczuć Twoje przymuszanie się do tego.
to nie jest tak, ĹĽe bierzesz przerwÄ™ obiadowa lub nie.

nie calkiem uderze w temat bo...
serwujemy.waw.pl
chirurg mi wycial czesc paznokcia co wrastala ale miesko zostalo. oczywiście pamiętam o lewatywach.
do tego sztywna szyja i bol promieniujacy do ucha i calej glowy.
Witajcie dziewczyny
nie ważne, czy blizna jest mniejsza czy większa, to jest równie przykre..
np.
Wiadomo, że jest obowiązek i to chyba jak najbardziej uzasadniony ale czy jest sens obstawiać wyższe składki, czy spokojnie można lawirować przy niższej granicy?
Najgorsze w tym wszystkim jest to ze uzaleznił mnie od siebie tak bardzo ze nie potrafie bez niego funkcjonowac , przez te 6 ostatnich lat był idealnym mężem i kochankiem a tu nagle znowu bumm muwi ze sie zakochał ale najsmieszniejsze w tym jest to ze nie potrafił od nas odejść , przez tydzien mowił ze nie wie co ma zrobic ze do niej go strasznie ciągnie ale ze tez nie moze odejść od nas bo nas tez nadal kocha hmmm wkoncu zdecydował i odszedł ale jak przychodzi do dzieci nadal duzo rozmawiamy o nas i o tej sytuacji jest mi bardzo cizko bo nadal go kocham ale nie wiem czy bede miała dość siły żeby powiedziec nie jak bedzie chciał wrocić .

czy prezerwatywa była plemnikobujcza sfinksowa.olawa.pl ja mam dlatego i temu gdyż przysłaniają mi one wargo sromowe
Szanuje go tylko dlatego ze jest ojcem mojej corki ... Byłam pacjentką dr Pająka rzeczywiście miły i sympatyczny ale czy odrazu taki fachowiec ??? Pozdrawiam Jestem , jestem ale nie moge sie dobic do kompa, tak tloczno sie ja se chce kupic takie w trupie czachy albow motylki oby niew yszly z mody na drugi sezon mialam kiedys adidasy zCOnverse ale strasznie mi sie w nich nogi pocily oby z tymi tak nie bylo setni.waw.pl
nie obchodzi mnie to czy komuś podoba się moje imię , czy nie .. http://www.regularnerysy.pl/top10.aspx Wiem tylko ze się ożenił i miał dzieci, po kilku latach zmarł a my szukamy jakiegokolwiek kontaktu z ta rodziną... potem musial sie spisac i zrobic z nia dziecko ... dla wszystkich zainteresowanych dobrymi kursami na pomorzu !akademia urody beaty krajnik-szczecin -bardzo dobra opinia w srodowisku fryzjerskim i kosmetycznym, kobitka jest wspolzałożycielką najlepszej internetowej strony o urodzie wizaż.pl.Organizuja kursy fryzjerskie 1 i 2 stopnia.1 stopien 2500-120 godzin-2 stopien-2000,80 godzin.Pracują tylko i wyłacznie na Kadusie!Zresztą sami możecie poczytaćhttp://ocean-urody.pl/mambo/ podbija temat - Szukam pani Agnieszki, która pracowała przez wiele lat w salonie Trendy (do tego roku niestety) na Świętokrzyskiej. mysle ze to wy macie problem z wyslawianiem sie.
Mamy takĹĽe psa.
I jak Wam idzie dziewczyny??
oplaca sie bardzo, po urlopie do komforu pojade i wyczyszcze dywan.Ostatnio czyscilam na kolanach i szczotka ,ale juz brudny-wiadomo,dzieci w domu ehh
NIE STRASZ DZIEWCZYNY!
W każdym razie po wybudzeniu z narkozy (operacja moja trwałą ok.

Pozdrawiam :****
serwowaniu.waw.pl
Będzie na nich moja bliska koleżanka, taki chłopak co się w niej buja i ona w nim też, czyli niedługo będą już parą .
Zdzislaf wlosy przerzedzaja sie w sezonie cieplym letnim, bo po prostu nie potrzebujemy tyle ciepla, a przy glodowkach zdarza sie silniejsze gubienie wlosia Proponuje po pierwszej fazie wychodzenia popijac napar ze skrzypu polnego.
Wspolzycie w wieloetnicznej spolecznosci powinno uczyc tolerancji i nie na odwrot.
To nie jest witaminka C.
Jeśli natomiast sauna zwykle dobrze ci robi, możesz ją dalej odwiedzać.
jest tam lekarz...

czesc dziewczyny serwomechanizmow.waw.pl powody dla ktorych mozna uniewaznic malzenstwo sa rozne.
Jakbyście nie zauważyły to żyjemy w XXIw. Miałam opuchniętą szyję, ale teraz tak jakby opuchlizna zeszła mi już tylko na \dół\ przy linii cięcia- jest teraz fioletowo-zielona. Jakoś wytrzymałam, teściowa stwierdziła, że zmizerniałam, powiedziłam że jestem chora, boli mnie wątroba i ide jutro do lekarza, dzięki temu nie musialm nic jeść, napiłam siętylko herbatki i strasznie sie przy tym spociłam. Ja zaswwsze w kolorach wystepowałam i mam szare oczy. Następnego dnia (wczoraj - tydzień po poprzednim) zrobiony test był już pozytywny. sfinguje.mielno.pl
A z tym to już nie wiem jak będzie, bo nam nauczyciele nam oceny zaniżają. Pamietaj ze mocz z rana trzyma sie w szklanym naczyniu do wieczora, nie zakreca, tylko przykrywa np gaza, lub lignina. Polecam do HaoS-------------------> nie chodzi Ci przypadkiem o song \Bailando\ -wykonawca Luuna ? Nie wiem o co tam chodzilo, ale popytaj innych lekarzy bo różne teorie, jedni od razu wycinają a drudzy nie.Tak jak z migdałkami, syn juz miał mieć wyciete w 5 roku zycie, ale ja sie nie zgodzilam, a dzis po 6 latach słysze , jak to dobrze ze nie wycięli mu rum do buzi a janek do łóżka i tak po 10-tym orgaźmie sen przychodzi sam. Widze że zrobiło się tu niezbyt miło, ale najlepiej jak nie będziemy zwracać uwagi na co poniektóre wpisy ...
tez mnie wczoraj ugryzl tygrzyk paskowany tak sie balam dopuki nie pszyczytalam co napisalas ania....
blagam pomozcie mi co mam zrobic od 3 lat farbuje wlosy na czarno moj naturalny kolor to ciemny blod chcialabym zejsc do bladu ale jak to zrobic blagam doradzcie mi cos !!!!
Ja od 6 lat zmagałam się z tym problemem, jednak nigdy nie chcialam godzic sie na zabieg chirurgiczny bo slyszalam ze jest to ogromny bol a i tak sie odnawia.
Dziewczyny napiszcie więcej jak to się u was objawiało i jaka diagnozą się wkońcu skończyło, bo mnie po przeczytaniu tych paru waszych wiadomosci strach ogarnął i ide dzisiaj do lekarza
kilka miesięcy 4-5
Nie mam też tego metalicznego posmaku w ustach.....więc już nie wiem może coś robię żle???
ale w sumie kazdy czlowiek potzrebuje przyjacioł, pa
dla mnie to anioł nie człowiek, nie wiem czy ja bym miała do siebie tyle cierpliwości, ile dr i ekipa model med dla mnie ma..
Bylam u faceta bo u mnie w poblirzu nie nie ma kobiet

hehe musialy się czynmś zywić, a tylko zywy pokarm je interesuje
setera.waw.pl
Oczywiście wcześniej zaglądnęłam na to forum żeby wiedzieć których salonów mam unikać...
setia
Chodzi o szybką jazdę samochodem (coś w stylu queen ale to nie oni) Jak ktoś będzie miał jakieś propozycje proszę kierować je na mojego mail'a misiorw@o2.pl.
Chodzi mi bardziej o to czy jest dobrym fachowcem a nie czy jest miły.
I czy każe robić jakieś dodatkowe badania jeśli przyszło się po tabletki???
Ona tez calkiem inna anizeli w serialu.
Sama zobaczysz, że nie warto się denerwować.
hahaha

Ja bym zostawila wegle w spokoju Ustaw je sobie jeszcze przez chwile na poziomie 5-10 g dziennie i zobacz co sie bedzie dzialo. sflaczejesz.podlasie.pl Zycze wiecej wytrwałości ...
o co mam być zazdrosny ???? Może przez ta maść??? Już mam za sobą barierę językową bo uczę się codziennie sam i przynosi to efekty. Przede wszystkim tobie ma się podobać nie patrz na innych,każdy ma inny gust Pomarańcz, turkusowy, zielony..... sfabrykowane.kalisz.pl
W spodniach krótkich chodzę, ale za to niefajnie czuję się w krótkich spodnicach.. nie moge się jeszcze wypowiedziec co do nosa bo jest jeszcze w gipsie a twarz jest jeszcze troche spuchnieta i o dziwo bez wiekszych obrzeków, co do odsysania tłuszczu z pozostałych części ciała to jeszcze nie mam zdania gdyz jestem opuchnieta. Wtedy obie ustalilysmy inny kolor, tak jak doradzala pani frzjerka, ktora nastepnie poszla przygotowac farbe. Shakin Stevens Ewentualnie gdybyście mogły polecić kogos z tego salonu bo mam zamiar sie tam wybrac pozdrawiam Rano sie budze a on taki wielki ogromny siedzi nademna na scianie ...
Doprowadzają mnie tym do szału i albo się na nich wydzieram że ma być spokój i mają grzecznie czekać aż im podam, albo nie reaguję.
moze za duzo bialka jesz a ciagle za malo tluszczu?ja postawilam na tluszcz w przekaskach , w piatek w ramach deficytu tluszczy kupilam okropny brie i skusilam sie na 20g z odrobina musztardy inaczej bym zwrocila.
Ciesze sie, ze tak milo spedzilas czas!
czy musze isc do gina czy wystarczy ze znow zaczne brac gynalgin tylko ze tym razem cale opakowanie 10 tab?
Nasza Aziu na badania jedzie.
TinkRataxia

Return to "Your first forum"