Dziewczyny poradźcie ,2 wrzesnia mam byc w szpitalu na całkowite usunięcie tarczycy , spóźnia mi się okres i co jeśli

Description of your first forum.

Dziewczyny poradźcie ,2 wrzesnia mam byc w szpitalu na całkowite usunięcie tarczycy , spóźnia mi się okres i co jeśli

Postby TinkRataxia » Fri Apr 04, 2014 7:27 pm

Od paru lat pracuje na deskach warszawskich teatrĂłw muzycznych.
serwujace.waw.pl
To co się dzieje to już lekka przeginka ,jak tu pracuje z 10lat to żaden dr nie straszył nie sial takiej grozy,przez to traćimy motywację do pracy.
Mam problem kupiłam spodnie brązowe i bluzkę w kolorze złotym z koronki niewiem co z butami czy pasują czarne w połączeniu z czarną torebką
Operacja prywatna kosztuje koło 20 tyś zł.
ja swój kupiłam za 50 zł.
AntoĹ› ma toksoplazmozÄ™ wrodzonÄ….
Bardzo jestem tego ciekawa a nie mogę znaleźć w internecie nigdzie ...
Pozdrawiam.

ja biore 8 dzien....w niedziele odkeljilam plastre antykoncepcyjny bo wyszlo mi jakies uczulenie bralam gynalgin i wczoraj dostalam okres.... serwus.waw.pl Pozdrawiam!
dzieki moge tez z innych miast, mozna sie juz poswiecic, jednak nadal wolalabym aby ktos sie wypowiedzial, gdzie juz byl i przez jaka firme, itp. ja jestem z poznania..u nas masz np.Adecco,Creys itd.. Majeczka jak u Ciebie? z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich ilizarowiczów lagodza bol przed porodem!!!!!!!!! sfinansuje.lowicz.pl
jakie to szkodliwe - i co ?? Mam mocne włosy więc postanowiłam użyć rozjaśniacza . otco faktycznie operacje mam prywatnie bo nie refunduje mi jej NFZ, nawet nie rozmawiałam z Barczyńskim o tym. Ja wiem, że ty nikogo nie namawiasz. A tak na marginesie kłócicie pisze sie przez ó a nie u inteligencie jeden.... Tylko na jak długo starczy sił... Witam, zarówno Pana Doktora Bromę (bo widzę że czyta Pan wypowiedzi) jak i forumowiczki.
Reszta do autorki
U96 - Love Sees No Colour
Z duĹĽymi fajnymi aplikacjami do naprasowania lub naszycia...
Nadzieja gratulacje dziekuje dziewczyny za wsparcie, wierze, ze kazdej z was sie uda!
* by poród odbywał się prawidłowo
najwaĹĽniejsze jest i tak dzienne zapotrzebowanie
na odreagowanie.

okropne
serwowalbym.waw.pl
Moja waga-58 kg. Pierwszego dnia kilka kropeczek...
Mieszkam w Bydgoszczy, ale w poniedziałek jade do mamy i chcę rodzić w Białymstoku żeby póżniej pomogła mi przy dziecku.
do autorki :
ESTAZOLAM dziala bardzo krutko ,dobrze sie zasypia po tym ale mozna sie obudzic o 5 rano i gwizdac ja bardzo duzo po nim jem na 2dzienDOXEPIN jest super !
Spróbuj się za niego zabrać zaraz po pierwszym numerku.
Pozdrawiam
Witam wszystkich
Zgłoszenia pod numerem telefonu 032 2000 215 lub numerem 071 342 73 62.

hmmm.....ale masz na mysli blizny po wlozeniu tej masy wiorowej o ktorej pisalas? sfabularyzowac.kepno.pl W Niemczech studiuje ok 9 000 Polaków, grupa najliczniejsza, zatem o kontakt, nie musisz się martwić.
emaertehaa Zacznij od szukania po nazwie swojego miasta na tym Forum dobrze ze tu gdzie mieszkam pajaki sa male i pojawiaja sie sporadycznie a komarow nie ma prawie wcale. alkoholu, kofeiny, glutenu... Trafiłam do poradni chorób zakaźnych na bardzo mądrego lekarza, który zrobił mi przede wszystkim awidność toksoplazmozy. Tu na kafeterii znalazłam taki temat : sferoidalny.wegrow.pl
Mój pierwszy dzień głodówki dziś, przyznam że się troche boje ponieważ nie robiłam okresu przygotowawczego- mam nadzieje ze czeste lewatywy troche mnie poratują. Jacek o drętwieniu nóg i rąk. A tak po za tym w innych krajach ponoć tak mają na imię faceci... dziewczyny a ile kosztuje powiększenie ustek własnym tłuszczykiem tak zeby ze średnih nie no raczej małyh ust zrobic super pełne i jkedrne wargi hodzi mi mniej wiecej ile to by kosztowało Po narkozie wybudziłam sie dość szybko i juz po jakis 3 godzinach sama wstałam do toalety(pod asystą pielęgniarki).Po dwóch dniach byłam juz w domu, a po tygodniu czułam sie juz naprawdę niezle. Ja osobiście nie polecam zakupu maskar. Miałam to kiedyś nagrane na kasecie magnetofonowej chyba z pięć razy pod rząd.
Powodzenia zycze i odawgi pierwszy krok najwazniejszy by zaczac cos robic,uswiadomic sobie kilka spraw
Mój facet twierdzi, że nawetjak się stara, nie potrafi dojść wcześniej.
Normalnie.
ja tez jestem ale dopiero 2 miesiace po operacji mi rowniez rozeszla sie do 3 mm oby juz sie to zatrzymalo bo teraz jak zblednie to jeszcze bedzie to mozna jakos zaakceptowac.
Może włosy tez;D
tyle ze teraz siły nabieram
czynsz ok 200-300 f w okolicach Edynburga, Glasgow...ale reszta ile?

witam
seryjny.waw.pl
To wielka strata, nie da się ukryć, bo zapuszczanie kręconych włosów jest uciążliwe.
Dla mnie jest najpięknieszą kobietą świata
Dziękuje
to może mi się przyda ale jeśli podejmę pracę w zwykłym zakładzie to muszę umieć normale upięcia wykonać, a tego tam was nie nauczą .
miało być na Plebiscytowej 2
zycie mamy jedno.
Nie wiem czy brac je czy nie ...
To gdzie tu była miłość, a kazdy moze zachorowac w każdej chwili...

pozdrawiam ;] serwisowa.waw.pl Do osoby nade mna - moze z laski swojej zaprzestaniesz tego spamu, co?
Cellulit prawie zniknął po miesiącu i widać ładnie zarysowane mięśnie nóżek Dla mnie rewelacja legalna praca za 4f/h??? Patrzylam na niego jaki jest slodki i malutki. Ceny także były przystępne. (dziura po zębie chyba się zrasta nie wiem nie widzę) sfinansujesz.lubin.pl
Dzielenie ampułek na pół jest lekko niehigieniczne... Witaj miałem to samo co ty a pomogło mi to że zmieniłem pracę na lżejszą bez obciążeń kręgosłupa wszystko trzeba wyposrodkowac i znaleść sie w sytuacji, ja w piatek mialam sex, jeden stosunek ciagnała się bardzo długo tak że mi sie odechciało, wszystko mnie bolała i wogole mam wrazenie - a raczej tak jest ze on myslal o sobie - ech juz wiecej sie z nim nie spotkam!! Też bym chciała trafić na takiego, który mi coś przepisze i się to trochę uspokoi http://www.goodplasticsurgery.com/archives/00 4052.html Ja czułam się świetnie ale nie chciałam robić tego kosztem pracy. Witam, poszukuję Pani Ani Stach, kiedyś A.
pozdrawiam
to zalezy na ile sie skupie mysle, ze ze 2 minutki, moze mniej, nie zwrocilam na to uwagi.
Marconich 3.
Wtedy bardzo sie poce - to także nie jest miłe.
Do wszystkich wyśmiewaczy naszych lęków:

Pozdrawiam.
seryj.waw.pl
trzymajcie kciuki dziewczyny
powodzenia!!!
Z takim dłuższym wężykiem( wygodniej) i żeby można było regulować przepływ wody.
dziś miałam ściągania kaminia mam zamiar isc jeszcze na piaskowanie tylko nie wiem jaki trzeba zrobic odstęp czasowy ???
Szukam architekta z polotem,mam duży przejściowy pokój i chciałabym go urządzić na pokój zabaw dla synów,z miejscem do oglądania tv(mecze) i nie mam pomysłu.
ja stracilam dziecko na wczesnym etapie ciazy,to byl 6 tydzien.wrocilam z pracy i poszlam do toalety a tam taka brzydka brazowa wydzielina na bieliznie(nic mnie nie bolalo).przestraszylam sie i zaraz zaczelam plakac.wieczorem pojechalismy z mezem na ostry dyzur do szpiyala.czekalismy na przyjecie 4 godziny,poczym jedynie dostalam skierowanie do kliniki wczesnej ciazy .nastepnego dnia po 3 godzinach oczekiwan na przyjecie mnie,zrobiono mi usg,na ktorym nawet nie bylo widac zarodka, pobrano krew na bete,potem rozmowa z lekarzem i wyslano mnie do domu,ze wskazaniem powrotu za dwa dni.brzuch mnie nie bolal tylko ta wydzielina nie ustepowala.po dwoch dniach znow beta i do domu,doszedl bol brzucha.zapytalam czy jesli cos zlego bedzie sie dziac to moge przyjechac.uslyszalam w odpowioedzi zeby nie przyjezdzac bo nie bedzie dla mnie lozka.kazano przyjsc znow po dwoch dniach.nastepnego dnia rano bol byl straszny i pojawilo sie krwawienie.popoludniu nastapilo poronienie samoistne.jednak zgodnie z umowa pojawilam sie w szpitalu,wszystko opowiedzialam.wysluchali mnie,pobrali jeszcze raz bete,zeby sprawdzic czy jest tendencja spadkowa hormonu,poczym odeslali do domu.po tym wszystkim nie mialam zadnego badania kontrolnego.kompletnie nic.bylam zszokowana.po 2 tygodniach pojechalam do polski na badania do mojego ginekologa.okazalo sie ze jest zapalenie.zdarzylam na czas i juz jest ok.nerwy niesamowite,rozpacz po stracie,a dla nich to bylo takie normalne.ze spokojem patrzyli i czekali az stanie sie najgorsze.nastapi poronienie!!!i tak sie stalo!!!pozostawili mnie na pastwe losu!!!!
A u nas jakoś chłodniej dzisiaj.
Pani w sklepie ortopedycznym powedziala ze jest taka mozliwosc o wypisanu przez lekarza refundacji na takim specjalnym druczku.
http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Kwestia-r ozmiaru.html
Dziękuje dziewczyny za gratulację teraz tylko żeby Fasolka ta, nie opuściła mnie.

Ja w sobotę robiłam kolczyk w pępku u kosmetyczki która zajmuje się piercigniem. sfalszowac.dlugoleka.pl nie ważne kogo.
albo te :] No i te moje odchudzanie cieżko idzie. czytam wasze posty od poczatku pamietam selena i halo ktora zmienila nik z misi co tam u was ja jestem zalamana nie pisalam wczesniej z wami strama sie o dziecko 2 mies wczesniej niby porzez rok wpsolzylam bez zabep ale moze nie trafiam na dni plodne tak bardzo chcialabym miec dziecko nikt sie nie dowie;p Randstad zrealizował swoje badanie pod koniec ub. serwujacymi.waw.pl
Mialam wstrzykniety restylan nie w kontury, ale w srodek ust, w gorna warge wiecej niz w dolna. Niestety nie robilam lewatyw od samego poczatku oczyszczania i wiem,ze moje samopoczucie bez lewatyw nie bylo takie wspaniale jak teraz. i nie żałuję, bo ten godnie go zastąpił dając mi jeszcze więcej rozkoszy przez możliwość regulacji strumienia... kolor równy, bez zacieków, strzyżenie takie, że włosy się po prostu układają, nawet po 3 tygodniach. tzn. a mnie nie chodziło o domysły tylko o fakt, że gwiazdom sprawia wielką trudność przyznanie się do poprawienia czegokolwiek choć uważają to niby za coś normalnego Mieszkam w Bydgoszczy, ale w poniedziałek jade do mamy i chcę rodzić w Białymstoku żeby póżniej pomogła mi przy dziecku.
Traktuje ludzi jak śmieci, ale co wymagać od tego człowieka.
i rówieśnicy będą się z dziewczęcia równo nabijać
tTylko w ostatnim programie jÄ… strasznie umalowali!!
Niestety ,nie da sie przeskoczyc tego.
bawić --- > bo one przeszkadzają...
Happy New Year!!!
Biosteron, tak jak piszesz,łagodzi objawy menopauzy,ale problemy z zaśnięciem mam dalej.Staram się jak mogę,ale w końcu wygląda to tak,że wspomagam się Melatoniną,bo chcę mieć przerwę od Zolpicu.Dodam,że byłam zawsze śpiochem.Zasypiałam ok 22 i spałam 8/9 godzin.A teraz idę spać ok.24 a zasypiam.....
TinkRataxia

Return to "Your first forum"