Czwartek, Polsat ok 20:15

Description of your first forum.

Czwartek, Polsat ok 20:15

Postby TinkRataxia » Wed Apr 09, 2014 1:45 am

a i jak sie ma ten aparat to trzeba w nim cwiczyc i po zdjeciu aparatu trzeba tez troszke cw.
serwisie.waw.pl
Teraz mam remament , wzięłam się za porządki ( 2 świąteczne hihihi) lepiej wybierac te cięższe, czy nie?
Aparatem Ilizarowa mozna przedłużać nogi i ręce.
Na poczatku bylo ciezko, nie znalam dobrze jezyka i tez dla wielu bylam po prostu biedaczka z Polski szukajaca szczescia we wloskim raju, jak to sie wydawalo wielu Wlochom.
Witam was kochane.
Wiecie co?
chce tylko jakiejs odmiany!
W każdym razie po wybudzeniu z narkozy (operacja moja trwałą ok.
a widze,ze maja tam calkiem niezle ciuchy.dokladnie spodobaly mi sie topy,bluzki,spodnice.na dodatek tanie z tego co widze.
NIE POMORZE SZMINKA, RĂ“Ĺ» KIEDY STARA D**A JUĹ»,
Od ok 1,5 miesiąca chudne do 77 a potem trace zapał i tyję do 80.

Asik25- ja teĹĽ bralam -Bromocorn- stopniowo, tzn. sfaldowanie.bydgoszcz.pl i jeszcze tylko dodam ze u mnie jest tak ze zjem talerz zupy jakiejs zdrowej malo kalorycznej i juz panika wszystko kazde jedzenie = duuzo kalori
jpg skoro mowa o grze w butelke to mysle ze wiek autorki jest do 18nastu lat Kupiłam pudełeczko ptaseigo mleczka z Wedla( to chyba typowo polskie ?) i taki śmieszny talerzyk ze zwierzatkiem ......na poewno mu sie spodoba. pozdrowionka teraz najwazniejsze po jodowaniu będzie ustawienie leków. serwowali.waw.pl
niska ale ladna! Jeśli zgubisz więcej niż 6 kg , zrezygnuj z diety na 2 dni zanim zaczniesz ją od dnia pierwszego. Pytałem juz po sklepach medycznych też robią zdiwione miny. Czy zdarzyło wam się ze test kłamał? Mam tylko jedno pytanie, czy klamre można założyć jeśli jest stan zapalny czy musi to koniecznie byc po zlikwidowaniu jego? Martachw! --->Pim-pomie
26 zł, fryzjerka prostuje mi za darmo włosy przed strzyżeniem, używają dobrych kosmetyków (loreal itp.) i można się nagadać xD
Tutaj np pomniejsza:
Ja wczoraj wyszłam ze szpitala po całkowitym wycięciu prawego płata i prawie całkowitym lewego.
bardzo prosze o odpowiedz
a u nas sexu jak na lekarstwo..
To nie przykład zwalający z nóg, ale widać, że kobiety starzeją się różnie i wiek mało ma tu do rzeczy.
szczęście te czuby są już niemodne, teraz są modne czubki okrągłe.

Ale czy uwazacie, ze to juz alarmujace wyniki?
sfermentowal.turek.pl
C&C Music Factory PROGRAM JEST DO KITU SAME SMUTASY LEPIEJ JAKBY SIE WZIELI ZA SIEBIE
Wolę wybrać się do Good Time Day Spa, o którym już wiele słyszałam.
Więcej informacji o piaskowaniu zębów http://www.anident.pl/piaskowanie-zebow.html
grzyby leśne+kapusta kiszona (lekko sparzona)+duszona cebulka
pełne tyłeczki są 10000 razy fajniejsze niz kosciste d**y bleh
Witam ponownie.
A wiec na temat ciąży...Moja kolezanka brała Bromegron przez okolo połtora miesiaca i odrazu zaszła w ciaże, wczesniej nie mogla a po bromergonie od razu...czyli jest kolejny dowod na to ze Bromergon działa!!!
moze lepiej zostac w Pl bo wstyd przynosisz..
pozdrawiam

Poki co jedynki ma tylko na dole. serwohamulca.waw.pl 177.
a co to za miejsce?? skoro nabijasz sie z innych to nie dziw sie ze nikt tu nic nie pisze ... - ja próbowałem, to była jedna z metod = przy pomocy siły umysłu i odpowiednich myśli wyzbyć się takiego postrzegania własnego ciała, bo przecież nie ono jest najważniesze ... Hej mam dokładnie takie same przeżycia jak TY. serwomechanizmu.waw.pl
Mam pytanko. To moje drugie dziecko, ale tak jakbym uczyła się wszystkiego od nowa. Nie wiem, od kiedy mam to brać... A propos talii 58 cm to Aneta Kręglicka miała takie wymiary jako Miss World: Nie zgadzam się z tym, że 2 była fajniejsza, bo gdyby nie było 1 to nic byśmy o 2 nie wiedzieli i nie byłoby się z zczego śmiać. Email lattee@wp.pl bo w moim przypadku leczenia nowotworu nic innego nie pomaga jak amputacja.
I kazdy ma prawo wyboru wszyscy jestesmy swiadome ze preparaty nie sa do końca \zdiagnozowane \wiec wolny wybór
Wydaje się Wam to pewnie śmieszne..
Nawet jesli sa tego samego wzrostu.
przeczytajcie jeszcze dlaczego warto robic lewatywy ,co one daja ,a znajdzie sie odpowiedz dlaczego tak sie poprawia cera itp.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/nnj8s28is y11o5y3.html
kręgosłup!!!!!!!

kupon pojawi sie :
seryjnej.waw.pl
ja kocham Malgosie i jej styl Przestałam tyć.
nie moge biegac
ja teĹĽ znam historiÄ™ porodu znajomej- znajomej...
ale wspaniale!!!
i wykonuj regularnie ii nie jedz za duzo słodyczy ..
Wybieramy się jeszcze na Westerplatte, na hel tramwajem wodnym, oczywiście opera leśna i sama nie wiem gdzie jeszcze bo co kawałek coś nowego do głowy przychodzi.
Pozdrawiam i polecam http://www.studio-antidotum.pl/
Gratulacje serdeczne dla Wieterki Ja tez mam nadzieje, ze wkrótce bede cieszyć się jak Ty...Buziaki dla wszyskich
Czy ta minuta gryzienia tej chałeczki była tego warta ?
Wigilia u rodzicow, 1 dzien swiat u tesciow a 2 dzien chce u siebie zrobic i dlatego prosilam o pomoc.....

Hej sfastrygowal.ostrowwlkp.pl W miare mozliwosci spotykalismy sie, kiedy mozna bylo wyjezdzalismy.
A czasem kiedy kość za szybko galpouje, wydłuża się o 2mm dziennie, ale jest to metoda tzw. kama, nie chciałam cię obrazić bużka Może znowu się pojawi. N a razie na spokojnie. przepraszam wszystkich.za zgielk sfinalizowal.kartuzy.pl
ja się nie ważę bo boję się że nie będę tracić na wadze i się . juz drugi raz kupiłam sobie buty w sklepie wysyłkowymwww.duze.pl ...jakość pierwsza klasa bo buty niemieckie, jak zamówiłam to nastepnego dnia je miałam u siebie... Boję się o dzidziusia. błagam potrzebuję do pracy mgr informacje na temat funkcji kredytów.. Efekty wodoczne już po tygodniu jeśli ktoś przestrzega tej zasady. no nie ....... W zasadzie to powinnam jeszcze dodać, że:
Zenku, mieszkasz daleko od Lublina?
Dziewczyny!!!
co robicie zeby ta wode potrzymac w sobie?
od jakis 2 miesiecy dretwieje mi raz na jakis czas, niespodziewanie, mały palec u lewej reki..strasznie to nieprzyjemne.
I przyznaje sie, ze miala operacje plastyczne twarzy (nie wiem po co poprawiała buzie, ponoc nos, kosci policzkowe i szczeke.
UzaleĹĽniona od konturĂłwek ja mogÄ™ ci polecic dobrego lekarza.
http://starflower.pl/

na brzuch - po rozlanym wyrostku sprzed 16 lat- ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
serwohamulce.waw.pl
Ale ja uprac czarna bluzke bez wybielania jej pod pachami??
gdybym wiedziała to nie chciałabym dzieci nigdy.
Nie mówię o prysznicach, jak zrobi ci się słabo podczas kapieli, to padniesz i nawet niczego się nie przytrzymasz.
To co się dzieje latem to dla mnie katorga, bo ukrywać się muszę pod długimi rękawami.
Polecane przez
Okres mam dostać dziś,jak na razie nie ma, ale od prawie tygodnia czuję straszny ból i prawie cały czas jestem na nospie.

no ,ale nie chodzę w spódniczkach,spodenkach..i chyba to najbardziej boli kobietkę.A najgorsze są wakacje..każdy sie cieszy a ja??mam dość spodni...Dobrze,ze istnieją marzenia sfaulowal.rzeszow.pl Jezeli chcesz sie dowiedziec wiecej, chetnie pomoge
sylikony czy wasze biusty wypchane . To jeszcze Ci mało Liili. Cztery lata byłam tak bezmyslna. znacie moze jakies adresy stron? Moze tez pracujesz w MODEL - MED? sfanatyzowany.opoczno.pl
A york łapie je tylko na ziemi więc to zbytnio mnie nie ratuje. Ból dopada mnie w nocy, najczęściej nad ranem. moga byc proste ale dzwony always forever ᠋ Pozdrawiam no niezle niezle, tucze dupsko w cieplym biurze...ahhh jak ty malo wiesz o biurowej pracy. a mnie krytykowali że dużo zapłaciłam jak płacilam 250 razem z probnym
AlternatywÄ… w przypadku mniej zaawansowanego wrastania jest klamra plastykowa lub rurki sulci protector.
Dlatego też teraz od środy zaczynam owoce i warzywka nikomu nie mówiąc, ale liczę na Wasze wsparcie.
Mam nadzieje ze nie bede wygladac jak debil [?]
grzeszki mi się zdarzały
DZIEŃ DRUGI:
albo michelle - bo ktoĹ› z rodziny pochodzi z francji
TinkRataxia

Return to "Your first forum"