bez przesady.

Description of your first forum.

bez przesady.

Postby TinkRataxia » Sat Apr 05, 2014 2:32 pm

w Moim mieście, mam nawet miejscówkę i pomysł skąd brać towar.
sfastryguj.podhale.pl
no nic koncze i jakby co moge dac namiary na poznan. mnie właściwie tylko suchość w ustach męczyła
o ciszy
Ja też się zdziwiłam że tak akurat udało mi się wskoczyć w wyższy cennik..no ale ...to i tak mają jeszcze tanio..mam nadzieję że nikt z kliniki nie podczytuje tego forum i ceny nie pójdą diametrialnie w górę
Najważniejsza jest systematyczność i to daje trwałe efekty.
A ja rodziłam dość dawno, bo aż 20 lat temu (ale mam stare dziecko ) W każdym razie byłam wtedy młodziutka i głupiutka, przewieźli mnie najpierw na patologię ciązy, to było po jakimś święcie, stoję jak ta sierota na korytarzu koło stołu z wielkim garem jakiejś herbaty czy kompotu, czort wie.
po kilku tygodniach dalej chodzilam z tymi odrostami baldzi sie wkorzalam jak podziwialam piekne zadbane wlosy moich kolezanek to ja taka glupia farbowalam wlosy na czarno!!

Gdybym wierzyła ślepo w każdą reklamę, byłabym już po zabiegu. sfinksowy.olsztyn.pl 1 h, a reszta normalnie.
Najgorsze jest to, ze moj maz nie pozwala ich zabijac. jaka ja glupia bylam jak pisalam po forach i chwalilam sie ze nie zaszlam stosujac przerywany..... Opowiedz, jak to wygląda u Ciebie? U kobiety której opiekuję się dziećmi stoi taki w piwnicy a bardziej małej siłowni piwnicznej ale jakoś nie miałam okazji skorzystać z niego a wiem że Pani Mariola na nim jeździła i nawet sobie chwaliła. JETHON przy wspolpracy z prof. sfiksujesz.bieszczady.pl
Nie było mnie tu może pół roku a wszyscy znowu polecaja wode utlenioną, spirytus i tribiotic ! a poradzcie mi jeszcze z dodatkami jesli zdecydowala bym sie na ta czerwien.jakie butki do tego?myslalam cos nad zlotymi,jak myslicie??jak to sie bedzie mialo w zestawie do czerwonego??a moze jakis inny kolorek?? Praktycznie nie liczyłam ilości, tylko stosowałam ograniczenia wynikające z tabeli podanej przez Hafsę ( jak podałam wyżej ) . Hmm ? byc moze sie znamy pozdrawiam i odpisz na mial on110@wp.pl pozdrawiam wszystkich leczacych sie w polanicy szybkie Lopezy i na dodatek uważają się za demonów seksu Ja kończyłam własnie w Cosinusie Fryzjerstwo, ja teraz zapisałam sie na kosmetykę, bo jestem tak zadowolona, ze postanowiłam jednak kontynuowac swoją naukę.
właśnie jestem po zabiegu chirurgicznym..
pozdrawiam.
Milla, wszystko zalezy w jakiej jestes sytuacji.
zastanawialam sie wlasnie nad dr szczytem, ale wiesz nigdy nie ma sie pewnosci dopoki sie nie zrobi
czesc dziewczeta!
i jak myślicie czy jak bym zrobiła sobie grzywkę to by za każdym razem po umyciu by mi sie kręciły i bym musiała prostować a nie chce bo przez to włosy sie niszczą a chce cos zrobić z wlosami .
Typu cytryna, czy płukanki z wody po ziemniakach.
KINGA RUSIN
Witam dziewczyny !!

a co do samej teorii strzyżenia o też się trochę nasłuchałam i szczerze - nie miałam pojęcia że to jest takie skomplikowane...
sfauluje.sejny.pl
Prawdopodobnie zalega w odległych czeluściach internetu.
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3147746
Oczywiście odezwę się ponownie
Troche sie boje ale już sie zapisałam i chce to zrobic.
Odradzała pasty wybielające.
Ilosc odejmowanych lat zmienia sie wraz z wiekiem!
http://www.revitol.pl/cellulit ,34.html jest lista.

Kwaśniewska 56kg sfalduje.czest.pl kazda dieta wymaga jakis wyrzeczen,musisz postanowic ze konczysz z podjadaniem albo kazda dieta skonczy sie fiaskiem,dieta odchudza,ale trzeba jej przestrzegac,nie mobilizują Cie zblizajace sie wakacje?
A egzamniny uste przebiegaja roznie- zalezy na jakim poziomie i na jakim egzaminie. biust, pupa, brzuch. pozdrawiam ciepło :* \wiecie co, obiecajcie mi że jak urodze przyniesiecie mi pączki \ i nawijam co bym se zjadła. mogę bez problemu wsunąć loda 120ml - ok. serwujesz.waw.pl
Od jakiegoś czasu śledzę ten wątek. SPROBOWAC ZAWSZE WARTO A MOZE TO TO!JA TEZ MAM TEN PROBLEM,CZEKAM NA USG no tak super.....samo z siebie sie bierze i nikt z niczego nie robi halo!co z tego że wyglądam szczupło jak mój brzuch jest rozciągnięty i chcę się tego pozbyć,ja mam przed sobą zrzucenie ok 10 kg, bardzo chciałabym wrócić do swojej wagi, ale czy to się uda?nie wiem!chcęby moje ciało naprało sprężystości i jędrności- przede mną duże wyzwanie 10 kg! pracuje na firmie MATRIX jest rewelaczjna jesli chcecie moge przeslac oferte cenowa i produkty. co ja przyjelam z wielkim oburzeniem bo kilka razy zaznaczalam ze lubie jak sie kreca..po prostu pelna fuszerka, nie wiem jak mozna schrzanic prace na takim materiale jakim sa moje wlosy....odradzam wszystkim tego fryzjera. no sa studia.
OLEJ TRZEBA DOBRZE ZMYĆ Z GŁOWY...
e zabiegu nie boli ale potem z pare dni,koszt myśle 250-350 zł
Trzymam kciuki za cala reszte ktorzy juz zaczeli
polecam pizze , ryż z kurczaczkiem w sosie warzywnym, albo pyszne placuszki ziemniaczane, de volajki i różne takie
Moj obecny chlopak (z Brazylii) powiedzial mi wtedy:
Niedawno spotkałam kol.
laida-udanej wycieczki, my byliśmy w tamtym roku w zoo w Zamościu, wielkiego zachwytu nie było, w tym roku mam nadzieje wybrać się do Krakowa
Larry gdzie jesteś tak było wesoło.Wszyscy za Tobą tęsknimy
Otóż od około roku miewam ból w okolicy lewego jajnika...

i jaki mam sobie kupić stanik żeby mi troche pomniejszył biust??
sesyjce.waw.pl
mam problem taki jak wszyscy - pazury nieszczęsne ;[ Po urodzeniu dziecka, kiedy opuchlizna zeszła mi z nóg i stóp zaczął wrastać mi się paznokieć w lewej stopie, chirurg wyciął mi go do połowy (strasznie bolało znieczulenie!!!!!
Fryzura odmłodziła mnie o 10 lat polecam wszystkich !
Czesto wyjezdzam i nie mam mozliwosci zrobienia lewatywy.
Kupowałam staniczki w małym sklepiku, gdzie mi zwezano obwód stanika.
i bede ta diete stosowala tak jak Ty-czyli jesli dobrze zrozumialam to na sniadanie pijemy maslanke i do tego jablko i pozniej przez caly dzien zupe?
akryl i żel jest ok,jeśli nie wiecie co wybrać proponuję raz zrobić sobie akryl a raz żel.Jak czytałam wpisy to w tych salonach takie głupoty wam mówią że aż głowa boli.Akryl zdejmujemy mocząc w acetonie,można bajery z akrulu zrobić(kwiatki itp.) żel nie wolno zrywać ,piłujemy aż do swojej płytki.Jak nakładacie żel czy akryl nie pozwólcie żeby w salonach mocno piłowały waszą płytkę paznokcia ,będzie cienka jak papier TYLKO LEKKO MATOWIMY!Dobre żele nie odchodzą,zabezpieczamy brzegi paznokcia(zamykamy)żeby powietrze nie dostało się,często zapominamy skupiając sie tylko na płytce i kształtu zeby pięknie wyglądał.Ja robię żel ,akryl,(na formie i tipsie),fiberglass.Nie byłam takazdolna jak wy ,poszłam na kurs.Jeśli macie jakieś pytania piszcie chętnie pomogę gg10676899.Pozdrawiam wszystkie zapalone panie.przepraszam za błędy ort.
I powinny jeszcze wielu innych rzeczy uczyc.
za to szale, dodatki mozna kupic wszedzie, a to bardzo ustawia ciuchy
imie Leon u dziecka steczki jest tak brzydkie ,jak ona sama .brrrr

I po co jak tu ma wszystko sponsorowane. sesyjka.waw.pl Ani siÄ™ nic nie je, ani nie pije.
Bardzo potrzebuję wpsarcia psychicznego, dość mam wszystkich naukowych przerażających artukułów i pocieszania znajomych w stylumoże nie będzie aż tak źle. Do wszystkich którzy się wstydza naprawe warto sie przełamać!!Lewatywa z gumowej gruszki jest troche niewygodna. jej to wcale nie przeszkadza...Jak wierzyc takiej osobie? Widzę, że nie jestem sama... Nie mogę ujawnić swoich prawdziwych uczuć, mojego ja. sfajczyc.lezajsk.pl
no i przód wyszedł nieźle, ale tył kompletna masakra. natomiast wiek ciąży wg.ostatniej miesiączki a usg często jest inny i to nic złego nie oznacza. podziekowac za takie fryzjerstwo. moze jest to zwiazane z gojeniem sie tkanek miekkich... prasowałam go milion raz ale i tak nadal oklapuje .. \Truly Madly Deeply\ Savage Garden Nie poddawaj się !!!
raqun - generalizujesz, ale chyba nie uda sie nikomu Ciebie przekonac ja np.
polecam
Dlatego chcialabym sie spytac czy ktos tez mial kiedys takie objawy jak ja tzn na czwarty dzien na brzuchu zaczela pojawiac mi sie wysypka tak sie nasilila ze zaatakowala mi klatke piersiowa pod pachami i podbrzusze.
[02.02] 09:47 l234
Również na ulotce znajduje się informacja, że nie należy stosować leku podczas miesiączki.
Znajdzesz kgos na poziomie.Alkoholikowy mÄ…ĹĽ to nie mÄ…ĹĽ a problem tylko!
dolaczam sie do wspulnego narzekania na transport.

juz ci pisze co to jest to:
sfilcujesz.dlugoleka.pl
Nie wiem na jak długo, ale następnym razem przypilnuję i pójdę na zwykle usuniecie osadu i kamienia bo to piaskowanie fajne nie było. Mogę zorganizować zajęcia taneczne i teatralne, nauczyć dziecko grać w szachy.
Jaka by nie była- w awanturze czy w uśmiechu.
prosz emi tylko napisac jak długo będę czekać na wizytę
Jest jednak najmniej skomplikowana i pochłaniająca najmniej kosztów.
prosze o odpowiedz na maila.
rabarbar
Wczoraj byłam u lekarza i ........
Kolejna wizyte mam za kilka dni.
miałem różne przypały z aparatem np.
i ĹĽycze powrotu do zdrĂłwka

ale mam nadzieje ze to przejdzie. sezonujesz.bedzin.pl sprzedaje te spodnie....
Nie pamietam adresu ale to jest po poludniowej stronie mostu Lonon Bridge. TA ZUPA NIE DODAJE KALORII !!!!! Oto wywód naukowy: Dzięki za poradę, udałam się do fryzjerki, dziś sie zapisałam, kuracja od poniedziałku, mam przesuszone więc trzeba obciąć, ale poddam się w fachowe ręce, nie zniszczyłam ich prostowaniem, ale jasnym pasemkami, odradzam człowiek uczy się na błędach ale to nic, może dzięki temu uratuje je, bo jakbym nic z nimi nie zrobiła pewnie wyleciałyby mi Używałam w brud odżywek nie polecam avonu do włosów, jest dobry w kosmetykach, ale mi osobiście nie pomaga, podobnie jak sunsilk, fryzjerka poradziła mi coś takiego jak lek z apteki chyba faktycznie źle z nimi mimo, ze pięknie wyglądają, są biedne. Pozdrawiam kobietki serwisu.waw.pl
Mam celiakie (nie jadam produktów mącznych) potrzebuję zabrać ze sobą trochę pieczywa bezglutynowego typu \wafle popcornowe\ itp. mnie właściwie tylko suchość w ustach męczyła Witam, Bozeeeeeee kobiety jak ja bym pragnelła zeby mi sie spoznił okres a potem zeby go wcale nie bylo przez 9 mieisecy.Współżyje z mężęm od ok 2 lat bez zabezpieczenia bywalo ze bardzo rzadko wiec sie nie ziwie od tamtego mieisaca bardzo chchemy miec dziecko tylko nie wiem kiedy dokladnie ejst najlepszy moment .w tamtym miesiacu mialam okres 15 lipca, wyliczylam ale nie wiem czy dobrze ze od 25-02.sierpnia mam dni płodne(okres mam raczej regularny raczej bo nieraz zawacha sie ze 2 dni) kochalismy sie codzien i dalej to robimy , nieiwme czy mozna jesli jestem w ciazy miec jakiekolwiek juz odczucia , troche pobolewa mnie dolna czesc brzucha, głowa, i kreci mi sie w niej, wczoraj bylo mi nie dobrze(jestem osoba palacą ale nie ciagnie mnie do tego bo mi nie dobrez ale to pewnie przez bol glowy)poradzcie czy jest to mozliwe chyba ze popadlam w jakis urojenia? Ja wlasnie urzadzalam wielkie sprzatanie u siebie w sypialni... - boje się kiedy np. Dzisiaj znajoma mówi, wychudłaś, no to znaczy ze coś już widać.
tez bym zaczeła ćwiczyć chętnie...ale czy te ćwiczenia się dla mnie nadają?
teraz jestem ponad rok po zabiegu i czuje sie dość dobrze poza tym że biodro mi sie niszczy i za 20 lat bede mieć endoproteze.
O ile w Polsce do przemocy w rodzinie dochodzi w 25% przypadkach, to tak mysle ze 80% to nie jest zanizona liczba.
Zapamiętajcie sobie, że pudełko ocenia się po zawartości nie opakowaniu.
Moje kumpele od razu zauważyły, że mam pełniejsze i bardzie atrakcyjne usta, z czego się bardzo cieszę.
odnośnie przedłużania włosów to polecam renihair z Mikołowa - dziewczyna robi cuda, przedłuża wszystkimi metodami.
Nie leczyłam się nigdy na tarczycę , bo nie mam nadczynności , ani niedoczynności, poprostu mam tylko guza.
ja miałam ząb do leczenia kanałowego.
Nie rozumiem tego!!!
:/ chcialabym pojechac na caly lipiec i sierpien...
TinkRataxia

Return to "Your first forum"