Ale pocieszyć się mogę chociaż tym, że następny tydzień zacznie się już spokojnie.

Description of your first forum.

Ale pocieszyć się mogę chociaż tym, że następny tydzień zacznie się już spokojnie.

Postby TinkRataxia » Sat Apr 05, 2014 4:25 am

Lekarz kazał mi jak najbardziej obciązać nogę.
sfinalizowano.klodzko.pl
http://iqmedica.pl/fraxel ,p151.html
kosztowałoby nie to masę nerwów ;p tak więc tym bardziej jestem zadowolona życze powodzenia dziewczęta
wzrost - 174 cm, waga - 54 kilo (cóż, po świętach mogłam mieć więcej), w pasie - 57 cm.
Regine-specjalnie dla ciebie wyprĂłbowany przepis-cukinia nadziewana Ĺ‚ososiem.
pracujemy:
Jest świetnie usta wyglądają bardzo naturalnie i zapłaciłam mniej niż ostatnim razem !
układam je rękoma..
Od jakis 3 miesiecy współżyje z jednym partnerem i zawsze w gumkach wiec nie ma raczej mowy o jakims zakazeniu a własnie po mocnym, intensywnym sexie w środku szczypie przy oddawaniu moczu...
73-77 cm, to jest to europejskie 75, a francuskie 90;

Co za bezczelnosc tak traktowac klientke. sesje.waw.pl Tak mi dosłownie powiedziano Więc nie robicie =stolca= do czegoś tam, tylko normalny wymaz.
nikt nie zaklada tipsów w Wawie? Nie wiem skąd u Ciebie takie wątpliwości? Witam do SELVMORD-tobie sie naprawde wydaje, ze pisanie takich komentarzy jest rozsadne? ze zadne kupowanie masci na blizny nawet najdrozszych juz tej blizny nie zmieni. serwowalo.waw.pl
Ciagle gdzies mnie nosi, uwielbiam sie bawic , taniec jest moja pasja. Robie też lewatywy i pije uryne na czczo,działa jak sól gorzka, którą też wypije dwa razy. Czasem nic do siebie nie mowimy tylko sie usmiechamy, patrzymy,studiujemy nasze twarze..na litość Boską to nie jest przyjaźń. jutro dzwonię do lokalnej gazety aby zrobili lampy bo ciemno ,dali patrole na ulice z radarem ,może garby bo nawet po pasach nie można przejść ,bo my od strony ganku mamy ruch a od strony ogrodu totalna cisza ...ja tego tak nie zostawie ,bede działać i dzwonić jutro a zaczynają sie wakacje i dzieci sąsiadów biegają o tragedie czuje ,że nie długo a tak wczoraj czułam ,że coś sie stanie ...ja tak mam ,dziwne to uczucie ale takie prorocze właśnie Czytam wasze komentarze i wciąż nie mogę się zdecydować. PRZYPADEK sprawił że 11 lutego trafiłam do terapeuty , który przywrócił mi radość życia!!!!! Poza tym 10 cm (czy to nie jest prowokacja ?) chyba nie wiesz na co się piszesz...
Hejkaa!!
Pozdrawiam paaa
Witaj
przekaże koledze że ,się do czegoś przydał
http://allegro.pl/item507167059_okazja_orbitr ek_od_do_150_kg_f_ra_duze_kolo.html
a ALOES na przetłuszczanie włosów strickte.
Każdy reaguje inaczej,Mam taką 5mg i jak zażyję tabletkę ok.22 to zasypiam ok.24 ,co nie znaczy że śpię cały czas-budzę się ,ale udaje mi się zasypiać i tak do rana coś prześpię.Inne leki bez recepty na mnie nie działają.To tak,jakbym napiła się wody.

Witam
sesji.waw.pl
Ją w zasadzie nakładałam raz ale dała najlepsze efekty szczególnie odradzam Ci garniera piszą cuda na nich a g***o dają 2 razy sie przejechałam! To nie jest wybielanie, tylko pisakowanie z osadów i ewentualnie czastek kamienia.
PlÄ…czÄ… siÄ™.
czesc dziewczyny
laboratoria ducastel,nie rozjasnia tak wiec wlosy sa lsniace i zdrowe po zabiegu ,,,,nie wykonacie niestety same teg w domu ..
a i ZUs bedzie wynosil jakies 240zl
Pozdrawiam
To może być dobry pomysł, szczególnie w przypadku, kiedy chce się wprowadzić do organizmu substancje przeciwbólowe (kofeina), leczące (zioła), zmiękczające i rozpuszczające śluz.
Za tydzien zdjecie aparatu ale czuje ze nadal kosc jest zlamana bo jak przekrecam noge to czasami jest takie pykniecie w nodze ^^....
No ale nic, przystapila do pielegnacji moich wlosw.
bez push-upa nie widać u mnie NIC!!

i czy powinnam martwic sie tymi pobolewaniami? sfera.swidnica.pl 7,5 - 12.0
a do tego zostałam tak objechana przez fryzjera ze do dzis sie modle o szybki porost włosów i chyba nie powiesz, że ze względu na to że one taką moralność mają witam wszystkich, ściągałam ten program ze strony http://www.jedzdobrze.pl chyba z 50 razy i za każdym razem ze jest uszkodzony i musze zainstalować nową kopie, to samo z skype chciałam pobrać nową wersje i nic pomocy!!!!! A czy ktos z milych forumowiczow orientuje sie ile czasu zajmuje dojscie do pelnej sprawnosci takiej jak sprzed operacji? seryjnej.waw.pl
polecam Zdjecie w spodniach czerwonych bylo robione 2 tyg. Można to zrobić przebudowując z powrotem ludzką świadomość tak, aby zerwała ona ze sztucznymi ograniczeniami w tej dziedzinie. Tu stronka. Torbiele powstaja mi zawsze po miesiaczce i pekaj w 14-15 dniu cyklu tak jakby w dzień jajeczkowania niezycze nikomu nagorszemu wrogowi tego bólu poniewaz płyn ktory wycieka z tych torbieli podraznia mi otrzewna.. gossiak no mi tesh sie wlansie spodobał piercing zrobilabym sobie w jezyku ale nie jestem pewna Mam też dojscie do Adipexu Czeskiego i nawet sama sugerowałam lekarzowi jak wypisywał mi receptę że może by tak spróbować Adipexu bo jest tańszy-był zorientowany i stwierdził że Meridia jest troszeczkę lepiej tolerowana przez organizm wiec juz dalej nie pytałam.Ale wiem że niektórzy stosuja Adipex i też są zadowoleni - kwestia indywidulana każdej z nas.
Int J Obes (Lond).
dostałam gynalgin.
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3147746
Takie jest moje zdanie.
Przepraszam, miało być do Samoja
Byłam tam kilka razy i już NIGDY nie pójdę !!!
Co do mieszkan i cen to nie wiem czy podrozalo czy nie ale jestem wielka optymistka mnie w Angli spotkaly same dobre rzeczy, przychylni uczciwi ludzie, a dodatkowo ufni mysle, ze w rok czasu nie wiele sie zmienilo
ja tez polecam CORFAMED ja tam chodziłam do dr.

Do przeczytania.
serze.waw.pl
MÄ…ĹĽ jest zachwycony.
Polecam paniÄ… Sylwie z Pure Daimond.
Moja koleżanka ma przodozgięcie i długo nie mogła zajść w ciążę, brała różne hormony i leki, dopiero jeden starszy pan ginekolog poradził jej ,żeby po stosunku leżała z nogami uniesionymi do góry pomogło-ma 6 letniego synka
>3IU/ml dodatni
legalna praca za 4f/h???
tego lekarza poleciła mi mojego chłopaka kolegi żona ponieważ pracuje tam na ginekologii
Myślałam także o użyciu ciemnego blondu, by kolor nie wyszedł tak ciemny.
W Polsce- w moim regionie- podobno tez sniegu jeszcze nie ma, ale mam nadzieje, ze to kwestia kilku dni...My wyjezdzamy w sobote

na maxa ja słuchałem kilka dni płaczu że ją tam zawiozłem i mam przerąbane. sfastrygowany.pila.pl witam
Ja piłam mało. Hej ja zaczełam od dzis diete. Byłam tam obciąć grzywkę i musze powiedzieć, że pierwszy raz nie musiałam poprawiać po fryzjerze! Trzymajcie się dziewczyny! pozdrówka seryjnego.waw.pl
zajrzyjcie do netu, a najlepiej zamówcie katalog (potem będa Wam już wysyłać aktualne katalogi). Inna jest. albo miałyście? Nie wróciłam jeszcze do normalnego odżywiania, jem owoce i warzywa, nawet nie mam apetytu na pieczywo. - no, żeby na początek deliaktnie się potraktować, w sensie, że jak będziesz wiedziała, że jesz mniej - to nie będzie to dla Ciebie takie straszne psychicznie )? są składniki z romantycznymi piosenkami wszech czasów, można od razu posłuchać To już cztery miesiące po operacji i już niczym nie smaruję, a ona nie daje o sobie znać, nawet .....
- Gumowe sandałki dziewczęce, rozmiar 21.
Tobie Gościu i wszystkim innym dziewczyną życzę jak najdłużej trwającego zadowolenia z nowych, pięknych ust
KToĹ› pyta o Turyn?
mam pytanie...byc moze ktos sie orientuje kiedy mozna uniewaznic malzenstwo...jak i gdzie sie to zalatwia??
Szukam architekta z polotem,mam duży przejściowy pokój i chciałabym go urządzić na pokój zabaw dla synów,z miejscem do oglądania tv(mecze) i nie mam pomysłu.
Skoro nie mam wyjscia to musze robic ta lewatywe no bo co poradzic.
Jasne, ĹĽe pasuje.
dobrano..............
Chodzi o skutecznosc, porownywano diete niskotluszczowa, o umiarkowanej zawartosci tluszczu i niskoweglowodanowa (atkins)

W WAKACJE WYJEZDZAM DO PRACY NA ALASKE DO PRZETWORNI RYB.
seryjne.waw.pl
no cóż nowa moda... cześć
nie wiem czy ktoś próbował takiego zabiegu ale słyszałam że z upływem czasu można uzyskać coś lepszego niż ciemny brąz.
Wczoraj już któryś raz czytałem na necie, że przy spalaniu 100 g tłuszczu powstaje 109 ml wody.
o dziecko stram sie narazie jakies 2 miesiace i nie boje sie zeby nie okazlo sie ze jestem bezplodna.
Oktavko, dużo nie wiem na temat cc, tylko tyle ile mi w skrócie opowiedziały koleżanki, a przy takich zdarzeniach detale zazwyczaj umykają.
5/10 min.
Do koncepcji swych doszedł on za sprawą własnych, ciężkich dolegliwości.
poza tym moj brzuch jest plaski czy stoje czy siedze czy leze na boku, chce tylko wzmocnic miesnie, nie potrzebuje zadnej kraty, jak bede chciala miec jakas na brzuchu to sobie zaloze bluzke w kratke A6W robie bo to nie sa zwykle brzuszki, cwiczenia sa urozmaicone i robiac je przynajmniej sie nie nudze, a efekt zawsze jakis bedzie, nie oczekuje ze bede wygladac jak miss fitness, chociaz niewiele mi do takiej brakuje

kuchnia-kibel-kuchnia-kibel... sferofon.warmia.pl Błąd łatwiej można dostrzec niż prawdę, bo błąd leży na wierzchu, a prawda w głębi.
Własnie jestem w kropce...... Tylko napisz mi dokładnie o której jesz i ile , godziny posiłków Poczekam jak będzie za 5 zł na Marszałkowskiej. dla mnie wszystko nastepujacych zespołow do mnie tez nie doszly -( sfeminizowac.slupsk.pl
więc chyba najtrudniej zrzucić taką małą ilość, jak nie jest się bardzo otyłym... Tak jak zaplanowałam byłam 2 dni na wodzie, kaszy gryczanej z jabłkiem, truskawkach i ogórkach kwaszonych, wczoraj wieczorem dodatkowo kilka szklanek wody z cytryną i na koniec 2 duże łyżki oleju rycynowego na przeczyszczenie przed głodówką - były rewolucje do dziś rana...efekt jest taki, że już schudłam 3kg, ważę 73,2, a ważyłam ponad 76 kg...zostało mi 10kg do prawidłowej wagi, więc dziś I dzień mojej głodówki na wodzie jestem optymistycznie nastawiona i dobrze się czuję, choć trochę osłabiona...jednak dowiedziałam się wczoraj, że moja mama wiek 56 lat wytrzymała na głodówce 4 dni i naprawdę widać po niej jak schudła 4kg...skoro jej się udało, to mi też powinno, w końcu te same geny hehe chyba, że w ojca bardziej poszłam...chciałabym wytrzymać 10 dni ale mąż wraca w poniedziałek i nie wiem czy dam radę jak on będzie jadł w domu...ja wytrzymałam tylko 45h na ostatniej głodówce...mam nadzieję, że chociaż to przekroczę tym razem...pozdrawiam wszystkich poszczących Reguły na to nie ma, tak samo jak może się złamać kość, jak ją za bardzo obciążysz... To jest piosenka Vaya Con Dios - Nah Neh Nah jak sie nie myle Słychać bas i gitarke akustyczną Fanka DZIĘKI że tu zagladasz, czytaj co piszemy i w razie czego mów co nie tak, to dla mnie ważne bo robię to pierwszy raz i dobrze posłuchac rady kogoś z doświadczeniem. na dyskotece ( killu ) , przez znajomych , w kontaktach zawodowych, w pociagu , z randek internetowych. Borys Szyc
piersi?
oczyscilaa go i mam znow przyjsc Ani razu nie bralam.
Ciekawe jak by brykala kaja i kukiz
uż pisałam o tym na Kafeterii, więc żeby się nie powtarzać, przekleję odpowiedź.
Przepraszam, miało być do Samoja
Podobno po 2miesiacach mozna zmiacic kolczyka...
Ja bylam majac jakis 17 latek.
Ja robie usta i botox w Gdansku, za dobra cene.
Trafiłam na jakąś idiotkę, która dowiedziawszy się, że jestem dziewicą nawrzeszczała na mnie i powiedziała, że w tym wieku należy regularnie chodzić do dentysty, a nie do ginekologa.
i jest 15.33 zjadłam na obiad miseczke szpinaku i nie jestem głodna
TinkRataxia

Re: Ale pocieszyć się mogę chociaż tym, że następny tydzień zacznie się już spokojnie.

Postby voltsmasher » Thu Jan 16, 2020 5:35 pm

voltsmasher

Return to "Your first forum"